Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

As sita VS mezgiau uz 270lt. Daugiau nedave verysad.gif irgi jauciausi neivertinta blush2.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image p.s. atsiprasau uz klaikias foto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo praeive: 08 vasario 2012 - 11:46
QUOTE(praeive @ 2012 02 08, 12:44)
As sita VS mezgiau uz 270lt. Daugiau nedave verysad.gif irgi jauciausi neivertinta blush2.gif


o siulai jusu ar klientes g.gif
Atsakyti
Jei 270lt uz darba tai visai normalia kaina, o jei i ta suma ir siulu kaina ieina, tai nelabai suprantu ka reiskia "daugiau nedave'? Nemezgi uz tiek ir viskas...
As kaip tik sitai suknutei vakar S dydziui siulus nupirkau alpaka su silku - 216lt ir uz darba lieka 300lt.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 02 08, 12:50)
o siulai jusu ar klientes  g.gif


siulai mano, 100% merino, S dydis suvalge apie 90lt. as pati kalta, kad del kainos grieztai nesutariau is karto, buvo idomu megzti is nuotraukos - apturejau malonuma (kompensacija uz darba) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo praeive: 08 vasario 2012 - 15:37
Sveikos mezgėjos smile.gif nors pati nemezgu už pinigus, bet gavau ta tema nemažai klausimų ir būtų visai įdomu išgirsti profių nuomones.

Tai štai, atitinkamoje temoje pademonstravau savo darbelius ir gavau nemažai klausimų ar numegzčiau ir kiek tai kainuotų. O darbai tai mano toki:

user posted image

user posted image


100 prc alpaca, sumegzta 150 gr ( 50 gr-136 m) dar kelios dek. sagutės smile.gif kiek jūsų nuomone toks darbelis turėtų ( galėtų) kainuoti?
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 08, 13:58)
Jei 270lt uz darba tai visai normalia kaina, o jei i ta suma ir siulu kaina ieina, tai nelabai suprantu ka reiskia "daugiau nedave'? Nemezgi uz tiek ir viskas...
As kaip tik sitai suknutei vakar S dydziui siulus nupirkau alpaka su silku - 216lt ir uz darba lieka 300lt.

Mergaitės, kur jūs tokių klienčių randat? rolleyes.gif
Atsakyti
Na, kadangi uzsakymus mezgu jau 6 metus, tai jei atvirai nebe as klienciu, o jos manes iesko ir jos mane suranda. Tiksliau dabar jau mane reklamuoja mano klientes smile.gif manau visoms mezgejoms ju darbai yra geriausia rekomendacija.
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2012 02 08, 12:39)
tai yra dar ant svieto moteriskiu,mananciu,kad numegzti pigiau nei nusipirkt doh.gif
ir apskriati,ka tai reiskia "firmine"??su gamintojo etikete?nu ir ka ta etikete duoda? g.gif silciau gal ? doh.gif

kai sau mezgi tai tikrai pigiau nei pirkti gatava ir visada "bus" reikiamo dydžio
o etikete tikrai prideda savo nes spranda kažkas turi graužti lotuliukas.gif o kai ranku darbo niekas negraužia matyt kai kurioms to labai truksta
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 08, 19:27)
Na, kadangi uzsakymus mezgu jau 6 metus, tai jei atvirai nebe as klienciu, o jos manes iesko ir jos mane suranda. Tiksliau dabar jau mane reklamuoja mano klientes smile.gif manau visoms mezgejoms ju darbai  yra geriausia rekomendacija.

pataisysiu kad tik geri ir kokybiškai atlikti darbai yra gera rekondacija žinau tokia kuri niekam nemezga antra karta ir jos klienčiu labai mažeja nes visi jos jau atsikasti baigia doh.gif
Atsakyti
na apie darbu kokybe as palieku spresti klientems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2012 02 08, 13:44)
As sita VS mezgiau uz 270lt. Daugiau nedave verysad.gif irgi jauciausi neivertinta blush2.gif


Tai jau tikrai... Verčiau buvo tokią suknelę nusimegzti pačiai sau, nei atiduoti už tokią kainą.

QUOTE(axioma @ 2012 02 08, 17:38)
Sveikos mezgėjos smile.gif  nors pati nemezgu už pinigus, bet gavau ta tema nemažai klausimų ir būtų visai įdomu išgirsti profių nuomones.

Tai štai, atitinkamoje temoje pademonstravau savo darbelius ir gavau nemažai klausimų ar numegzčiau ir kiek tai kainuotų.

100 prc alpaca, sumegzta 150 gr ( 50 gr-136 m) dar kelios dek. sagutės smile.gif  kiek jūsų nuomone toks darbelis turėtų ( galėtų) kainuoti?


Siūlų ar sagučių kaina Jūsų atveju, mažai groja, nes "klientūra" gana specifinė ir Lietuvoje gana maža. Jei kas domisi, reikėtų pasiūlyti kainą, kuri Jums pačiai atrodo "teisinga", o paskui, su laiku, ją didinti ar mažinti. O nebandėt pardavinėti užsienyje, pvz., per etsy? Išlaidos minimalios, tik savo parduotuvėlės reklamavimas daug laiko suryja. Ir konkurencijos nėra - tik vienintelė parduotuvė iš kelių šimtų tūkstančių siūlo kažką panašaus:
http://www.etsy.com/...ref=seller_info

Tik klausimas, ar tai dėl to, kad nėra paklausos?
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 08, 19:51)
na apie darbu kokybe as palieku spresti klientems smile.gif

tai va klientes jau nusprende ir atveda drauges pas jus mirksiukas.gif
Atsakyti
Močiute Eglute, dėkui už atsakymą smile.gif

siūlių kiekį parašiau tam, kad daugmaž įsivazduoti kokia to mezginio apimtis.
Nemanau, kad kada užsiiminėsiu prof. mezgimu, o klaususias nukreipiau į tą patį etsy.com ir dar pora forumiečių.

o etsy. com tai tikrai didelė pasiūla rūbelių ir įvairiausiom kainom, nuo 10 iki 35 usd kiek teko matyti. Pas mus čia forume viena moteris mezga tokius darbus iš merino vilnios tai kainos 60-80 lt.

Rinka manau yra, ypatingai kai tokia žiema mus ištiko smile.gif
Atsakyti