Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(pašnekutė @ 2010 09 24, 14:51)
drinks_cheers.gif  150 proc.
pats nusmurgėliausias statybininkas per dieną gauna minimum 50lt.
Kodėl? Todėl, kad betoną maišyti ne kiekvienas ryžtasi ir moka. O va megzti - moka visos (visos taip mano). Mūsų amžiuj per pamokas išmokindavo bent elementariai. Bet nieko - auga karta, kuri nemokės. Su naujomis švietimo programomis, kai vaikams laisvė rinktis - reta sveiko proto mergelė netingės tiek krapštinėtis. Va ir priaugs klienčių karta  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


Tikrai labai idomus poziuris. Cia galeciau netgi labai nesutikti. Betona maisyt tikrai ne kiekvienas sugeba, nors kiekvienas gimes LT berniukas auginamas kaip viska ismanatis statybininkas. Tai cia tiesiog analogas Jusu pasakymui, kad kiekviena moka megzti, taip kiekvienas moka statyt.
Mano manymu kiekviena profesija reikalauja savu ziniu, igudziu, savo profilio, priejimo, gal netgi pasaukimo. Kvaila niekinti viena iskeliant kita.
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 09 24, 15:08)
O vat ta auganti karta, matydama kaip mama kažką narplioja irgi reikalauja, kad pamokytum ir žiūrėk visai neblogai jiems gaunasi ir noro turi ir vėl karta, kurios laukiam tolsta  doh.gif


Tai va, jūsiškė, maniškė... doh.gif
O bet tačiau... Žinau ne vieną mamą, močiutę mezgančias, kurių dukros nė į tą pusę nežiūri. Nors dėvėti patinka. Va, kur klientės auga, va kur potencialas lotuliukas.gif

Nu, bet paskaičiau ką parašiau ir pagalvojau - jos gi turės močiutes doh.gif
Žooodžiu, biznis nuplaukia lotuliukas.gif

Bet nieko, jos kai bus močiutės, tai nemokės lotuliukas.gif
Tik bėda - mes to nesulauksim lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazuliufruktas @ 2010 09 24, 15:17)
Kvaila niekinti viena iskeliant kita.


Nesiruošiu nieko niekint. Gal ne taip supratot, gal aš ne taip išsireiškiau. Norėjau tik pasakyt, kad bet kuris, dirbantis statybose jei per dieną mažiau, kaip 50lt negaus - tai nedirbs. Su betono maišymu, sutinku, nevykęs pavizdys. Bet žinau, kad kai brigada dirba, tai turi tokių kaip "pastumdėlių", kurie nemoka nieko doro, tik padeda kažką užkelt, atnešt, palaikyt. Tai va ir jie be 50lt nedirba. O jau tas kur kala ir žino kaip kalt - tai jau save meistru vadina ir nori daugiau nei 50lt.
O mezgimą, tikrą, tvarkingą darbą tikrai skiriu prie meistrystės. Tai negi žmogus - meistras už darbo dieną vertas tik 4 lt, kaip kad rašė?

Ir kaip ten su tom kainytėm, ar nieks nepatars?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 24 rugsėjo 2010 - 14:21
QUOTE(pašnekutė @ 2010 09 24, 14:29)
Tai va, jūsiškė, maniškė...  doh.gif
O bet tačiau... Žinau ne vieną mamą, močiutę mezgančias, kurių dukros nė į tą pusę nežiūri. Nors dėvėti patinka. Va, kur klientės auga, va kur potencialas  lotuliukas.gif

Nu, bet paskaičiau ką parašiau ir pagalvojau - jos gi turės močiutes  doh.gif
Žooodžiu, biznis nuplaukia  lotuliukas.gif

Bet nieko, jos kai bus močiutės, tai nemokės  lotuliukas.gif
Tik bėda - mes to nesulauksim  lotuliukas.gif
Papildyta:
Nesiruošiu nieko niekint. Gal ne taip supratot, gal aš ne taip išsireiškiau. Norėjau tik pasakyt, kad bet kuris, dirbantis statybose jei per dieną mažiau, kaip 50lt negaus - tai nedirbs. Su betono maišymu, sutinku, nevykęs pavizdys. Bet žinau, kad kai brigada dirba, tai turi tokių kaip "pastumdėlių", kurie nemoka nieko doro, tik padeda kažką užkelt, atnešt, palaikyt. Tai va ir jie be 50lt nedirba. O jau tas kur kala ir žino kaip kalt - tai jau save meistru vadina ir nori daugiau nei 50lt.
O mezgimą, tikrą, tvarkingą darbą tikrai skiriu prie meistrystės. Tai negi žmogus - meistras už darbo dieną vertas tik 4 lt, kaip kad rašė?

Ir kaip ten su tom kainytėm, ar nieks nepatars?

mano mama niekada nenėrė vašeliu, o aš tai darau, manęs ji nemokino, kadaise mokytoja parodė tik elementariausius dalykus, visą kitą išmokau būdama 16-17 metų, tad nėra ko nurašyti busimosios kartos ir taip nuvertinti
Atsakyti
Moteros raminkitės - niekas nieko nenurašo ir niekas nieko nemenkina ir nežemina. Baikit kiekvieną žodį sau taikyt doh.gif
Pašnekutė - jei esat (ar manot, kad esat biggrin.gif ) gera mezgėja ir darbas bus tikrai kokybiškas sakyčiau orientuotis apie 100 Lt. Bet aš tikrai menka patarėja kadangi tuomi nesiverčiu. Gal dar kas gudresnis patars.
Atsakyti

Sveikutės mezgėjėlės,
praverčiau bėgute seną temą ir šią, tačiau niekur neradau parašytų įkainių už nėrimą ar mezgimą. schmoll.gif
Tai kiek imate už darbą? Nes valandinis darbo užmokestis netinka (čia mano nuomone), visų mezgimo tempas nėra vienodas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 24 rugsėjo 2010 - 18:51
doh.gif nebaigiau išdėstyti
Turėjau mintyje ar už metrą imate, ar už sumegztą kamuoliukų skaičių ir pan. Ir žinoma kiek imate mirksiukas.gif
Atsakyti
Įkainiai ir visokios kitokios formulės tikrai buvo ir ne kartą išdėstytos. Jei nelabai išeina savo darbą "iš akies" įvertinti, tai skaičiuokit sumegztus metrus, nes kamuoliukas kamuoliukui nelygu, bet tada jau prasideda visi kiti faktoriai - modelis, rašto sudėtingumas, airiški nėriniai ir t.t.
man logiškiausia atrodo kainą nustatinėti pagal mezginių įkainius parduotuvėse. Jei mezgi gerai ir kokybiškai tai tikrai atsiras perkančių, a jei nelabai, tai ir pusvelčiui š... nieks nepirks.
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 09 24, 21:53)
Įkainiai ir visokios kitokios formulės tikrai buvo ir ne kartą išdėstytos. Jei nelabai išeina savo darbą "iš akies" įvertinti, tai skaičiuokit sumegztus metrus, nes kamuoliukas kamuoliukui nelygu, bet tada jau prasideda visi kiti faktoriai - modelis, rašto sudėtingumas, airiški nėriniai ir t.t.
man logiškiausia atrodo kainą nustatinėti pagal mezginių įkainius parduotuvėse. Jei mezgi gerai ir kokybiškai tai tikrai atsiras perkančių, a jei nelabai, tai ir pusvelčiui š... nieks nepirks.


Bet tai kažkokie standartai kainų yra, nuo - iki.

Smalsauju, nes manęs prašė nunerti arba numegzti staltiesę-servetėlę, noriu žinoti kokią kaina jos būtų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2010 09 24, 21:48)
Bet tai kažkokie standartai kainų yra, nuo - iki.

Smalsauju, nes manęs prašė nunerti arba numegzti staltiesę-servetėlę, noriu žinoti kokią kaina jos būtų.  g.gif

Taip, yra, ir jie visi buvo aptarti praėjusioje temoje.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 25, 11:30)
Taip, yra, ir jie visi buvo aptarti praėjusioje temoje.


Deja ten tik : "aš imčiau tiek, aš siūlau tiek". Konkretumo neradau. Aišku, gal nesinori skelbti įkainių, kad daugiau tokių uždarbiaujančių neatsirastų...
Senoje temoje daug diskusijų atskirų darbelių kainos įvertinimui, bendrai nerandu schmoll.gif
Atsakyti
Taip žinoma, kad ribos nuo iki egzistuoja. Nuo 4 Lt už kojines iki kelių tūkstančių už prabangią suknelę 4u.gif
o kiek jūs galvojat prašyt? Nu už kiek pati pirktumėt tokią staltiesę jei kitas kas numegztų?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 09 25, 11:43)
Taip žinoma, kad ribos nuo iki egzistuoja. Nuo 4 Lt už kojines  iki kelių tūkstančių už prabangią suknelę 4u.gif
o kiek jūs galvojat prašyt? Nu už kiek pati pirktumėt tokią staltiesę jei kitas kas numegztų?


Kai pati neriu ir mezgu, tai niekada tiek nemokėčiau kokios kainos čia rašomos, bet labai nusipiginti t. p. nesinori ax.gif
Man priimtiniausia kai mokama už sumegztus ar sunertus siūlus. Tai paaiškinkit jų storis priklauso vertinant, ar tik kiekis. Ir kiek skiriasi mezgant ir neriant įkainiai.
Atsakyti