Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(k@mylye @ 2012 06 28, 14:50)
as kadangi irgi sau leit negaliu tiek moket, tai pati ir mezguos. O kad daug, tai napaskyciau. Zinau kiek tai uzima laiko, kiek reikia kantrybes. O kadangi vistiek mezga kazkam, tai manau ir nervu nemazai atseina.



va butent,kad pasakyt ar daug ar ne uz suknele prasoma,reiktu bent viena nunert-numegzt.Man mocherine suknele saules kliosu nusimezga netgi daug greiciau nei vaseliu tankiu rastu paprasta suknele.Ir ne visada tas, kas labai paprasta,labai greitai pasidaro:)
O ranku darbo sukneles ir as ko gero sau leist negaleciau,kaip ir daug ko,ka kiti sau lieidzia:(
tad lieka vienintele iseitis-megztis paciai:)
Atsakyti
Sveikos, čia mezgimo tema, bet gal yra kas žino blush2.gif norėčiau paklausti apie siuvinėjimo kryžekiu kainytes, kokios jos ax.gif
Gal labai nepasikartosiu, bet neužmačiau temoje blush2.gif
Atsakyti
Kokios galėtų kainuot nerti batuka, jei batukai didesniam vaikiukui, t.y. 2-3m. ir didesni?
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2012 09 07, 18:59)
Kokios galėtų kainuot nerti batuka, jei batukai didesniam vaikiukui, t.y. 2-3m. ir didesni?



Man atrodo finansiskai is viso neapsimoka nerti batuku.. nes uz kojinytes naujagimiui nu maksimum paimsi 15 lt., tai uz batukus didesniam gal 30 lt., bet dirbsi visa diena..
Mazokai.. g.gif
Atsakyti
Na pasižiūrėkit kiek "prašo už megztuką" doh.gif doh.gif . Matosi, kad ne pati mezgusi nes nu taip nuvertinti doh.gif http://www.supermama...?...7306&st=504 (515žinutė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 14 rugsėjo 2012 - 14:58
net padorus siulai neiseina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2012 09 15, 09:10)
net padorus siulai neiseina sad.gif



Aha pamačiau šį skelbimą, tai kažkaip tai tik apie tokį veiduką pagalvojau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2012 09 17, 22:17)
Aha pamačiau šį skelbimą, tai kažkaip tai tik apie tokį veiduką pagalvojau verysad.gif

nebent tai butu padeveti siulai o gal ir pats megztukas cool.gif
Atsakyti
Man atrodo mezginio kaina turi priklausyti nuo jo kokybės. Įdėtame skelbime (pirmiau įdėtoj nuorodoj) rašoma, kad megztą megztuką moteris parduoda už 6 lt. O jūs už tokį mokėtumėt daugiau? Aš tai ne. Nepirkčiau jo ir už 6 litus, nes man jis negražus smile.gif

Nemegzta, medžiaginė siūta dizainerės sukurta vaikiška suknelė, esu tikra, kainuoja daugiau negu 200 lt. Mano galva, dailiai numegzta originali vaikiška suknutė tikrai yra tiek verta (skaičiuojant darbą, neskaičiuojant siūlų). Aišku, kad ne visi gali tiek mokėti, o kartais ir gaila daug mokėti už rūbą, kurį vaikas greit išaugs arba vilkės tik sykį. Bet čia jau visai kitas klausimas.

Žodžiu, aš esu už tai, kad už gažų mezginį ir būtų mokama atitinkama suma ir manau, kad talentingos mezgėjos yra kūrėjos ir jų kūryba verta pagarbos, kaip ir bet kurios kitos srities kūryba smile.gif O jei mezginys be idėjos, numegztas nedailiai, tai nepaisant viso jam sugaišto laiko, jis nevertas nieko.

Atsakyti
na man kaip nemazai mezganciai pirmas klausimas pamacius megztukus ir kaina "kokie cia siulai?" Nes net akrilas kainuoja daugiau negu 6lt megztukui...
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2012 09 18, 11:14)
Man atrodo mezginio kaina turi priklausyti nuo jo kokybės. Įdėtame skelbime (pirmiau įdėtoj nuorodoj) rašoma, kad megztą megztuką moteris parduoda už 6 lt. O jūs už tokį mokėtumėt daugiau? Aš tai ne. Nepirkčiau jo ir už 6 litus, nes man jis negražus smile.gif





Na jei pati nemegzčiau, tai bučiau iš karto pačiupusi ir dar sumokėjusi daugiau 4u.gif
Atsakyti
O as kadangi pati mezgu ir zinau siulu kainas, tai uz tokia kaina tikrai nepirkciau, kaip neperku kaikuriu ir parduotuviniu ar turginiu megztuku vaikui. Nors viena turgaus pardaveja net uzspringdama aiskino, kaip as nieko nesuprantu siuluose, nes "100% medvilnes" megztuka prie kitu klienciu isdrysau isvadint prasta sintetika... biggrin.gif prie kurios net prisiliest baisu...
Atsakyti