Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinės vizos į JAV

Merginukės, noriu jūsų paklausti, kurios tvarkėtės K1 ar K3 vizas, gal galit maždaug parasyti kiek viskas uztruko? Idomu su kuria viza greičiau tie popierizmai baigiasi? Kuo skiriasi šios vizos aš žinau, mane domina tik dokumentų tvarkymosi laikas.
Turiu dvi galimybes:
ą) išvažiuoti į JAV, ten susituokti su savo vaikinu, grįžti į LT ir prdėti tvarkytis K3 vizą
cool.gif laukti K1 vizos čia Lietuvoje ir ją gavus važiuoti tuoktis į JAV.

Gal ką galit patarti? Bučiau labai labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 10 22, 21:11)
Merginukės, noriu jūsų paklausti, kurios tvarkėtės K1 ar K3 vizas, gal galit maždaug parasyti kiek viskas uztruko? Idomu su kuria viza greičiau tie popierizmai baigiasi? Kuo skiriasi šios vizos aš žinau, mane domina tik dokumentų tvarkymosi laikas.
Turiu dvi galimybes:
ą) išvažiuoti į JAV, ten susituokti su savo vaikinu, grįžti į LT ir prdėti tvarkytis K3 vizą
cool.gif laukti K1 vizos čia Lietuvoje ir ją gavus važiuoti tuoktis į JAV.

Gal ką galit patarti? Bučiau labai labai dėkinga  ax.gif



K3 man 5 men. uztruko, bet tai buvo pries gerus 4 metus. Dabar manau viskas daug greiciau, ir nera didelio skirtumo kuri viza. Logiskai, kam kelis kart skraidyt, pasidaryk K1 ir tada skrisk.
Atsakyti
QUOTE(Rockwa @ 2009 10 22, 21:17)
K3 man 5 men. uztruko, bet tai buvo pries gerus 4 metus. Dabar manau viskas daug greiciau, ir nera didelio skirtumo kuri viza. Logiskai, kam kelis kart skraidyt, pasidaryk K1 ir tada skrisk.


O ar nebuna taip, kad kai zmona darosi K3 viza jie jau rimciau i tai ziuri, ne tai kaip i suzadetine su K1 viza?

Siaip as MB jau ilgokai nemaciau, tai planuoju skristi uz keliu men, o jeigu pradesim dabr daryti K1, tai dar maziausiai kokius 5 men nematysiu jo... kazkaip per ilgai man. Tai sakau pasimatysim tuoj o tada jau galesiu ir vel laukti ilgai.
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 10 22, 23:28)
O ar nebuna taip, kad kai zmona darosi K3 viza jie jau rimciau i tai ziuri, ne tai kaip i suzadetine su K1 viza?

Siaip as MB jau ilgokai nemaciau, tai planuoju skristi uz keliu men, o jeigu pradesim dabr daryti K1, tai dar maziausiai kokius 5 men nematysiu jo... kazkaip per ilgai man. Tai sakau pasimatysim tuoj o tada jau galesiu ir vel laukti ilgai.



Daryk paprasciau, nuvaziuok, ir kiek palaukus apsiveskit ir paduokit ten ZK. Ir gausi per~4-5 men. dabar greitas gan procesas.
Atsakyti
QUOTE(Rockwa @ 2009 10 23, 15:48)
Daryk paprasciau, nuvaziuok, ir kiek palaukus apsiveskit ir paduokit ten ZK. Ir gausi per~4-5 men. dabar greitas gan procesas.


Taip ir daryciau, bet as vaziuoju su Visa Waiver, o su juo negalima statuso keisti. Net ir susituokur reikes is salies isvaziuoti vistiek ir tik LT tvarkytis visus dokumentus. Tai ir mastau kas geriau K1 ar K3
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 10 23, 18:22)
Taip ir daryciau, bet as vaziuoju su Visa Waiver, o su juo negalima statuso keisti. Net ir susituokur reikes is salies isvaziuoti vistiek ir tik LT tvarkytis visus dokumentus. Tai ir mastau kas geriau K1 ar K3


Tada K3, bent i Lenkija nereiks vaziuot, rimciau ziures, kad jau zmona ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Rockwa @ 2009 10 23, 20:05)
Tada K3, bent i Lenkija nereiks vaziuot, rimciau ziures, kad jau zmona ir pan.


Nejaugi dabar dar reikia i Varsuva vaziuoti? Ar gi ne Vilniuj viska tvarko jau?
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 10 23, 22:08)
Nejaugi dabar dar reikia i Varsuva vaziuoti? Ar gi ne Vilniuj viska tvarko jau?


Anksciau reikdavo, kaip dabar nezinau, nebeaktualu smile.gif

Pasiskambink i ambasada Vln, gal pasakys kokios timelines siu vizu, ar kuri greiciau ar tas pats laukimas.
Atsakyti
Nezinau kuri cia tiksliai viza (manyciau K1), bet zinau kas dabar darosi suzadetines viza, tai jai po dokumentu padavimo laiskas del pokalbio ambasadoj atejo per 4men, o pokalbi paskyre uz menesio - tai bendroj sumoj 5men. uztruko.
Atsakyti
Dokumentai dėl ŽK tvarkomi toje šalyje kur įvyko santuoka, taigi jeigu susituoksit JAV, dokumentai ten ir turi būti tvarkomi nesvarbu su K1 ar su K3 viza. Jeigu TB atvažiuotų į LT ir susituoktumėt, tada tvarkytis dėl K3 reiktų Lietuvoje, o jeigu išvažiavus susituoksi reiškia ir dokumentus reiks paduoti JAV.
Atsakyti
QUOTE(ilona777 @ 2009 10 26, 01:30)
Dokumentai dėl ŽK tvarkomi toje šalyje kur įvyko santuoka, taigi jeigu susituoksit JAV, dokumentai ten ir turi būti tvarkomi nesvarbu su K1 ar su K3 viza. Jeigu TB atvažiuotų į LT ir susituoktumėt, tada tvarkytis dėl K3 reiktų Lietuvoje, o jeigu išvažiavus susituoksi reiškia ir dokumentus reiks paduoti JAV.



Neklaidink zmoniu doh.gif Kas man gali uzdraust susituokt, kad ir Bombejui? K3 su tuo neturi nieko bendro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ilona777 @ 2009 10 25, 17:30)
Dokumentai dėl ŽK tvarkomi toje šalyje kur įvyko santuoka,


visishka netiesa....
Atsakyti