Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

user posted image
41 tema
40 tema
39 tema
38 tema
37 tema
36 tema
1-35 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Meskute***: 24 rugpjūčio 2010 - 19:06
QUOTE(Pintikė @ 2010 08 24, 19:49)
Asseni,dar taves noriu prie to pacio paklausti,temu puosybos dar neatidaryta tema,tai klausiu cia-kaip patartum pasidaryti gulincia zvake ant tortuko,maciau pas tave toks tortukas yra su zvake,ar kocioti kaip ,,desrele,, ar staciakampi mases laksta susukti i ritineli?kaip tu darai/is kokios mases?aciu 4u.gif

Cia kalbi apie ta pirmosios komunijos? Alia knyga?
Zinok, nelabai pamenu kaip dariau, senokai buvo, pamenu, kad is cipciuko mases gelem dariua, nes dar nebuvau tada kitu masiu tvirtu isbandzius.

Daba daryciau is pastilazo, daryciau sasiska reikalingo storio ir dydzio , padeciau ta sasiska ant tvirti pagrindo ir siek tiek paspausciau, kad viena puse liktu tiesi, kaip stalo pagrindas, o virsus butu pusapvalis. Kazi ar supratai ka norejau pasakyt?
Atsakyti
Pratęsiant - aš nematau skirtumo tame, kaip vadinsis tema, kurioje bus kritikuojama torto išvaizda, ar padėklo išvaizda...ar kurioje reikės atsakyti į klausimą, viena ateis tą patį klausimą užduos papuošimuose, kita pagyrose ir atsiras vėl barnis po barnio „atsakiau ten“, „neatsakėte man“ 4u.gif pagyras reikia pamiršti, tai buvo bergždžia tuščia tema, mokomės, konsultuojamės, rodomės ką sukūrėme, kas nepavyko ir panašiai vienoje temoje ir nesimėtykim. Tortas yra tortas, sugebėjimai yra sugebėjimai, pavyko, nepavyko čia jau kitas klausimas...nepavyko iš pirmo, dešimto karto, pavyks iš antro ar vienuolikto ... vis tiek nuotraukų ir postų skaičius bus tas pats, mano pozicija tokia 4u.gif


o kad postas nebūtų šlamštalaiškis, atnešiu tortą, apačia - džiovintų vaisių ir riešutų tortas, antras aukštas medutis, dengta MMg, visa kita lipdomasis pastiliažas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 24, 21:17)
Pratęsiant - aš nematau skirtumo tame, kaip vadinsis tema, kurioje bus kritikuojama torto išvaizda, ar padėklo išvaizda...ar kurioje reikės atsakyti į klausimą, viena ateis tą patį klausimą užduos papuošimuose, kita pagyrose ir atsiras vėl barnis po barnio „atsakiau ten“, „neatsakėte man“  4u.gif pagyras reikia pamiršti, tai buvo bergždžia tuščia tema, mokomės, konsultuojamės, rodomės ką sukūrėme, kas nepavyko ir panašiai vienoje temoje ir nesimėtykim. Tortas yra tortas, sugebėjimai yra sugebėjimai, pavyko, nepavyko čia jau kitas klausimas...nepavyko iš pirmo, dešimto karto, pavyks iš antro ar vienuolikto ... vis tiek nuotraukų ir postų skaičius bus tas pats, mano pozicija tokia  4u.gif
o kad postas nebūtų šlamštalaiškis, atnešiu tortą, apačia - džiovintų vaisių ir riešutų tortas, antras aukštas medutis, dengta MMg, visa kita lipdomasis pastiliažas




Grazu! Ech, kodel as neuzsisakiau to volelio... verysad.gif
Atsakyti
dar ne ruduo 4u.gif užsisakysi 4u.gif tikrai geras dalykas, pagyvina kaspinus, torto užbaigimus, va ant viso torto tai man nedailu, bandžiau anytos tortą suraštuoti, buvp to per daug, bet kaip akcentas, labai dailu, paprasta...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 24, 21:17)
Pratęsiant - aš nematau skirtumo tame, kaip vadinsis tema, kurioje bus kritikuojama torto išvaizda, ar padėklo išvaizda...ar kurioje reikės atsakyti į klausimą, viena ateis tą patį klausimą užduos papuošimuose, kita pagyrose ir atsiras vėl barnis po barnio „atsakiau ten“, „neatsakėte man“  4u.gif pagyras reikia pamiršti, tai buvo bergždžia tuščia tema, mokomės, konsultuojamės, rodomės ką sukūrėme, kas nepavyko ir panašiai vienoje temoje ir nesimėtykim. Tortas yra tortas, sugebėjimai yra sugebėjimai, pavyko, nepavyko čia jau kitas klausimas...nepavyko iš pirmo, dešimto karto, pavyks iš antro ar vienuolikto ... vis tiek nuotraukų ir postų skaičius bus tas pats, mano pozicija tokia  4u.gif
o kad postas nebūtų šlamštalaiškis, atnešiu tortą, apačia - džiovintų vaisių ir riešutų tortas, antras aukštas medutis, dengta MMg, visa kita lipdomasis pastiliažas





ziuriu prisikisusi, bet niekaip neiziuriu, koks ten groozis ant tu batuku? smile.gif Ten priklijuota juostele?
laukiu nesulaukiu - gal dar kas koki uzsakyma darys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 24, 21:30)
dar ne ruduo  4u.gif  užsisakysi  4u.gif tikrai geras dalykas, pagyvina kaspinus, torto užbaigimus, va ant viso torto tai man nedailu, bandžiau anytos tortą suraštuoti, buvp to per daug, bet kaip akcentas, labai dailu, paprasta...
user posted image

tai cia ta maziuka pirkaisi,ar tas kur ilgas ku apie 20svaru kainuoja?
as turiu is amazones nusipirkusi,tai irgi graziai atrodo. dar norisi kokio
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 24, 21:30)
dar ne ruduo  4u.gif  užsisakysi  4u.gif tikrai geras dalykas, pagyvina kaspinus, torto užbaigimus, va ant viso torto tai man nedailu, bandžiau anytos tortą suraštuoti, buvp to per daug, bet kaip akcentas, labai dailu, paprasta...

wow wub.gif tikrai labai dailu wub.gif

dirbau ir galvojau... nu tikrai aš nesu tokia vriedna.. ieškojau kame čia reikalas... ir visgi padariau išvadą kad aš čia visas sutapatinu su profesionalėm.. ir tikrai toms kas darosi tiesiog sau ir artimiesiems daug kas yra atleistina, o iš profių visada norisi daug... aišku kas aš čia tokia pienburnė kad drįsčiau kritikuot ir profes.. bet....
ir paskutinį kartą apie padėklus tongue.gif nu negi jum negaila savo darbo... kad ir tas tortukas su ramunėm wub.gif nu jis tikrai fantastiškas wub.gif , man pvz apie tokias ramaškas tik pasvajot, bet visą jo grožį ir subtilumą nustelbia tas blizgutis... o padėjus ant žalio, rudo ar balto padėkliuko manau efektas būtų dar galingesnis ax.gif viskas baigiu biggrin.gif
Atsakyti
čia pirkausi mažiuką ant medinės rankenytės pigesnį, jis tik tokią juostą ir daro 4u.gif ant batukų klijuoju įspaudo juostelę, tuoj jei rasiu iš arčiau parodysiu...deja arčiau, nei šioje foto, nerandu dabar taip staigiai, yra toks įspaudas, parsiduoda jie du, vienas platesnis kitokiu rašteliu ir vienas platesnis, kitokiu rašteliu bet viename komplekte... tai tą siaurąjį aš randu dažnai kur pritaikyt, tortų apačioms, apvadams kai reikia kur, paskutiniu metu, padailinu batukų apačias, kad nereikėtų aisinguoti ties padeliu...

user posted image
Atsakyti
O galima klausimėlį blush2.gif? Ar yra kažkokia paslaptis kaip tą juostelę gražiai užjuosti ant torto? Man bekeliant ištysta, trūkinėja, darosi nevienodo pločio... verysad.gif , o pas jus taip idealiai wub.gif , raštelis nei trupučio nedeformuotas. Ar čia vien rankų miklumas, o gal prieš dedant juostelę šiek tiek apdžiovinti reikia?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 24, 21:45)
wow  wub.gif  tikrai labai dailu  wub.gif

dirbau ir galvojau... nu tikrai aš nesu tokia vriedna.. ieškojau kame čia reikalas... ir visgi padariau išvadą kad aš čia visas sutapatinu su profesionalėm.. ir tikrai toms kas darosi tiesiog sau ir artimiesiems daug kas yra atleistina, o iš profių visada norisi daug... aišku kas aš čia tokia pienburnė kad drįsčiau kritikuot ir profes.. bet....
ir paskutinį kartą apie padėklus  tongue.gif  nu negi jum negaila savo darbo...  kad ir tas tortukas su ramunėm  wub.gif  nu jis tikrai fantastiškas  wub.gif , man pvz apie tokias ramaškas tik pasvajot, bet visą jo grožį ir subtilumą nustelbia tas blizgutis... o padėjus ant žalio, rudo ar balto padėkliuko manau efektas būtų dar galingesnis  ax.gif  viskas baigiu  biggrin.gif


o kam svajot,nusipirk tokias formeles ir pasidarysi. cia juk nerankomis darytos
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 24, 21:24)
Grazu! Ech, kodel as neuzsisakiau to volelio...  verysad.gif

Zinai, ta pati ir as pagalvoju, bet ziuriu, kad turiu TIEK gerio, nu gal palyginus su kitom ne tiek ir daug, ir nenaudoju visiskai. Galvoju, kad net negaila butu kam nors perleist, nors dauguma toki daikta naudoja labai daznai, o man jo dar neprisireike.

Cia turbut pagal poreiki.

SIaip tie rastai labai grazus
Atsakyti