Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Labas rytas 4u.gif
Laaabai senai dalyvavau jusu forumuose, tikiuosi priimsit? smile.gif
Labai grazus traukinukai smile.gif
Karapuzike, rimtas bokalas labai 4u.gif mane irgii domina, kaip tilpt i svori, nes man irgi visada taip gaunasi, kad nori 2 kg, o gaunasi kaip visada (dazniausiai virsiju, maziausiai kilogramu doh.gif )
Atsakyti
Iš cukraus pudros ir kiaušinio baltymo pasidarome tirštą glajų ir piešiame ant kepimo popieriaus. Kiekvieną sparnelį piešiame atskirai, po to sukaišiojame į beze... biggrin.gif
Būtina, kad papuošimai per naktį pabūtų ramiai ir gerai sudžiūtų.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 27, 11:02)
šiai tai liux bokalas  drinks_cheers.gif  viduj turbūt medutis??  g.gif  ar kasnors mandriau???

aciu blush2.gif
viduj snikersas
Atsakyti
Mergaitės, kepsiu dar kart torčiuką su plaktos grietinėlės ir varškės kremu pertepsiu (na su želė gabaliukais pabarstysiu persikais konservuotais ir bananų gabaliukais) ir dar kart mėginsiu susidraugauti su beze, reikia patarimo norint kad beze nenubegtų(gerai išplakta), ka reikia daryt, kuo aptepti?lakštai juk sudrėkinami nes drėgnas skaniausias, ar tinka tas pats varškės-plaktos grietinėlės kremas(aišku jsi be želatinos)? ar būtina aptepti sviestiniu kremu?

ačiū už atsakymą mirksiukas.gif ir jei šikart gausis beze nenubėgs,pažadu atsinešt pasirodyt ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 27 rugpjūčio 2010 - 10:43
QUOTE(Sandr_e @ 2010 08 27, 10:41)
ar būtina aptepti sviestiniu kremu?



as manyciau, kad jei desi beze, tikrai nebus blogiau, jei plonai aptepsi sviestiniu kremu. Kaip jau buvo rasyta, beze nemegsta dregmes. As dariau torta be jokio zele, ir vistiek bezas suskystejo po kiek laiko, nes nebuvau aptepusi sviestiniu, tad patarciau torta parupsti pries puosiant beze.
Atsakyti
supratau, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Kerolina,ar nebutu sunku ydeti normalau dydžio foto....nes man nei vieno jusu torto neatidaro normaliai....šiaip taip iki puses užkrauna dar foto,o toliau nei iš vietos......gal per letas internetas mano ...nežinau...bet taip noretusi pažiureti...... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 08 27, 12:25)
Kerolina,ar nebutu sunku ydeti normalau dydžio foto....nes man nei vieno jusu torto neatidaro normaliai....šiaip taip iki puses užkrauna dar foto,o toliau nei iš vietos......gal per letas internetas mano ...nežinau...bet taip noretusi pažiureti...... ax.gif


Man irgi vos atidaro...
Atsakyti
Mano vienas is sios savaites darbu,
Medutis pagal Cipciuka, MMG truputis aisingo.
Isbandziau siandien gautas raides, dieve kaip patiko wub.gif
tik viena beda nutiko, kai supyliau sirupa i zelatina, ji turbut ne visa istirpo, kai niekada man to nebuvo, tai ir nepatikrinau, o pamaciau jau mase beminktdama sad.gif
Zodziu laukiu kritikos
user posted image
user posted image
Atsakyti
Keliu didesnes foto user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu uz atsakymus bandysiu daryt ta zale.
O del kilogramu tai as manau imanoma apskaiciuoti bent jau daug maz ,suskaiciuoji visu dedamus produktus kokia mase iseis aisku biskvito nukepimui gal koki 0,100gr numeskit plius pridekit su kuom puosit nu ir turesit daug maz svori kad galetumet pasiskaiciuot kokei masei maisytis tesla pati esu dirbusi konditere tai taip ir skaiciuoji blush2.gif
Atsakyti
Atnešu ir aš savo kūrinį: Upsy Daisy dukrytės gimtadieniui. Kadangi kepu tik kokius 5 tortus per metus, tai man atrodė sudėtinga, daug darbo ir nervų. Lenkiu savo dažytą galvą prieš tas, kurios tai daro kasdien ir sugeba padaryti tikrus šedevrus notworthy.gif.
Taigi, sijonas- jogurtinis tortas su persikais, galva - "Rafaelo svajonė", kojos ir rankos - tinginys, dengta - pastilažu.
user posted image
user posted image
Atsakyti