Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

svekos kazkas klause kaip rozes daryti kad neiseina nu zinokit nezinau ar buvo kur paminetas sis puslapis bet labai man jis padejo va kokias pradejau lipdyti.Nereikia net jokiu brangiu figureliu nusipirkt as pirkau norfoje kur sausianiam kept ten koplektukas buvo metaliniu figureliu tai is jos puikiai issipjausto roziu lapelei
user posted image
tiesa ju kaina 10lt figureliu
nu aisku neidelei bet jau kuo daugiau darau tuo dailiau jos darosi tik visa esme tesla kuo ploniau issikocioti as dariau pastilazas dengimui.

nuoroda pamirsau
http://www.duskyrose...ge_1303586.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rueta: 28 rugpjūčio 2010 - 17:45
cia nuotraukele. Tortas juodas miskas, dengtas pastilazu. dekoracijos irgi pastilazo.

user posted image
Atsakyti
manau kad jau niekaip nebepakeisi nebent kokiu ornamentu dar dadetum ir kad tas vietas paslept g.gif gaila butu tiek darbo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 28, 17:18)
krito ir man į akis masių storis, lapelių, žiedelių, žiedlapių, kaspinų, tik apie dengimo masės storį neiškilo klausimų, tai kaip visgi yra??? dabar ir man parūpo blush2.gif

Labukas, man ir toks klausimas iškilo ax.gif , o tortukai tai tikrai labai gražūs wub.gif
Tortukų puošime, kiekviena turite savo braižą, kaip ir rašyseną...ir nieko čia nepadarysi mirksiukas.gif

Skaitau praktiškai kasdien blush2.gif , ir kad veltui laiko neleidžiu, šiek tiek pasirodysiu ax.gif iki tobulumo man toli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

daryti tikrai ne per vieną savaitę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nneringa @ 2010 08 28, 18:43)


Skaitau praktiškai kasdien blush2.gif , ir kad veltui laiko neleidžiu, šiek tiek pasirodysiu ax.gif  iki tobulumo  man toli  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu jo..........kai dejai tai dejai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ar per storai? g.gif na apdengimui kokie 3-4 mm.juostele tai gal ir per stora blush2.gif o kiek turi buti?
kice,figureles ne pati lipdziau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 08 28, 16:42)
manau kad jau niekaip nebepakeisi nebent kokiu ornamentu dar dadetum  ir kad tas vietas paslept  g.gif gaila butu tiek darbo verysad.gif

negaliu ju deti, cia special rankine, jei pridesiu praras tikraji vaizda kaip turi buti. nesu ja siandien dovanu biggrin.gif
gaila kad neiseis nieko pakeisti, nu bet vakare nieks nematys gal, tikiuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2010 08 28, 19:40)
ar per storai? g.gif na apdengimui kokie 3-4 mm.juostele tai gal ir per stora  blush2.gif o kiek turi buti?
kice,figureles ne pati lipdziau  schmoll.gif

as darau 1-2 mm, nes jei storiau, tai tos mases neimanoma valgyti ax.gif nors is kitos puses ziurint, kai mase stora, tai islyginti ir apdengti su ja vienas juokas.. nei plysta, nei nelygumai lenda... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2010 08 28, 19:51)
negaliu ju deti, cia special rankine, jei pridesiu praras tikraji vaizda kaip turi buti. nesu ja siandien dovanu biggrin.gif
gaila kad neiseis nieko pakeisti, nu bet vakare nieks nematys gal, tikiuos unsure.gif


Patikek, nieks ten neatkreips demesio... cia tas kas daro tortus, tai pastebi visus trukumus... as viena karta pergyvenau del taskelio ne vietoj, nu uztisko... ir niekaip pataisyt buvo negalima... tai draugei sakau, cia tas taskelis ne i tema... sako koks, kur tu ji matai...

As mase kocioju kokiu 3 mm storio...
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2010 08 28, 18:26)
sveikutes mergikes, jau tortuku grozis ir vienas uz kita grazesni bei idomesni.  4u.gif
noreciau pasiteirauti, gal kas atsakys, nezinau ka bedaryti, padariau torciuka ir nufotografavus pamaciau jog matosi pudros milteliu ant mases, tai bandziau pavalyti su degtine tai padariau dar blogiau, nes dabar visai prastai atrodo, tokiais dryziais. nezinau ka bedaryti g.gif

degtinė nugaruoja per tam tikrą laiką, palik ramybėje, išdžius, neliks nei znok, jei abejoji, pertepk tada visą tortą degtine...

pas mane toks pats variantas buvo šį savaitgalį, ant šokoladinės masės klaikiai mattėsi krakmolo/pudros mišinys...nemanau, kad po to kai pertepiau degtine padariau klaikiau nei atrodė su pudra blush2.gif

user posted image
Atsakyti
mergaites, gal galit kas parodyti kaip atrodo tie daiktai, su kuo darot ispaudus ant masiu, nu juostos, sonai ir tt... Galvoju, kad man irgi ju "reikia" blush2.gif Tik nezinau ko ieskoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 28 rugpjūčio 2010 - 19:04
Nneringa, džiugu matyti, kad laiko veltui nešvaistai - puikūs tortai, PUIKŪS bigsmile.gif aplodismentai, spaudžiu dešinę, tikrai man labai patinka Tavo stilius thumbup.gif
Atsakyti