Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 19:43)

Dar vienas mazuliuks krikstynu tortukas su meskiuku


tobula..labai mielas wub.gif
Atsakyti
oij klausimai klausimėliai tongue.gif niu nieko...

spalvos intensyvumas priklauso nuo dažų ir nuo masės... marcipanas pavyzdžiui labai greitai perima ir intensyvina spalvas, elektrines spalvas paskutinį kartą kažkokias įsigijau keistas unsure.gif jos linkusios pablukti dienos šviesoje, kol stovi šaldytuve, viskas gražu, jei tik dekoracijas palaikyčiau dienos šviesoje, jos gerokai pablunka... jei kalbame apie gel paste konsistencijos dažus, tai jau kokius įsiminkom į masę, tokia ir būna, bent jau aš nepastebėjau, kad būtų kitaip. Jūsų minimų dažų nėra tekę čiupinėti, kiek žinau jie skysti... tai imsite masės gabalą ir po truputį pilsit minkysit kol išgausite norimo intensyvumo spalvą...jei koncentratas dažų stiprus, turėtų pakakti nedidelio kiekio, jei pigmentas silpnas, tada gali ir buteliuko prireikti... čia kaip sakant reikia bandyti 4u.gif

Agniuk@s, paskutiniu metu labai tobulėja Tavo tortukai link profesionaliosios pusės, tikroviškėja figūrytės, džiaugiuosi už Tave, laikyk frontą 4u.gif

JAV, Tavo tortai su išskirtiniu braižu, charakteriu, visada miela į juos žiūrėti 4u.gif

Asseni, lietuvių kalbos žodynas per skurdus epitetais Tavo tortų idilėms aprašyti, tai tau ir taip 100 balų už juos 4u.gif

Spyglis2, va pas Tave tai buvo užslėptas talentas, kuo tolyn tuo įdomyn thumbup.gif

Simisimi84, nelygumai kaip nelygumai, nekrenta labai į akis, man per daug mėlynos spalvos, tiksliau vienodo mėlynumo per daug, tų drugelių norėtųsi pamaišytų 4u.gif

Skristyn, smagu ir vėl Tave čia matyti bigsmile.gif labai gražus avyčių kailis thumbup.gif

Rugiagėle, nesinervinam, mano žolytė iš bezė irgi blanki doh.gif naudoju gel paste ir amžiais bijau praskystinti bezė, beintensyvindama, o kamuolys iš ties labai puikus, esu darius, žinau kaip nelengva pagaminti, liuks darbelis thumbup.gif
Atsakyti
WAU kokie tortukai visų gražūs wub.gif wub.gif yra į ką akis paganyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 08 31, 00:34)
spygli mielas tortukas, lb grazi saulyte, bet tu man pasakyk kaip dazei drozles? as vkr kai daziau tai niekaip paskui rankos neatsiploviau  lotuliukas.gif




Nelabai supratau... kokoso drozliu buna spalvotu jau pirkt, kam jas dazyt?... ar as cia kazka sumaisiau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 08 30, 23:34)
bet tu man pasakyk kaip dazei drozles? as vkr kai daziau tai niekaip paskui rankos neatsiploviau  lotuliukas.gif


niekada nedažau schmoll.gif gi maximoj pokutis nė lito nekainuoja cool.gif
Atsakyti
Agniuk@s, dali gyvūnėlių brigada thumbup.gif O rūžavo torto padėkliuko lyg mažesnio norėtųsi. g.gif
Atsakyti
dažytos kokoso drožlės prabanga, kokoso drožles labai nesudėtinga nudažyti, sudedam drožles į maišiuką dar geriau į du, įpilam dažų, išleidžiam orą ir trinam trinam, kol nusidažo 4u.gif rankomis nereikia liestis nei prie dažų, nei prie drožlių, o nudažytos jos rankų jau nebedažo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 31, 10:07)
dažytos kokoso drožlės prabanga, kokoso drožles labai nesudėtinga nudažyti, sudedam drožles į maišiuką dar geriau į du, įpilam dažų, išleidžiam orą ir trinam trinam, kol nusidažo  4u.gif rankomis nereikia liestis nei prie dažų, nei prie drožlių, o nudažytos jos rankų jau nebedažo  4u.gif  4u.gif  4u.gif



o aš paimu bliudel;į į jį supilu, įdedu dažu ir dar vandens įpilu ir viską maišau ir viskas labai gerai nusidažo. bet tavo mintis geresnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 31, 08:17)

JAV, Tavo tortai su išskirtiniu braižu, charakteriu, visada miela į juos žiūrėti  4u.gif

Asseni, lietuvių kalbos žodynas per skurdus epitetais Tavo tortų idilėms aprašyti, tai tau ir taip 100 balų už juos  4u.gif

Spyglis2, va pas Tave tai buvo užslėptas talentas, kuo tolyn tuo įdomyn  thumbup.gif



oi pritariu Olestai 100proc...... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 08 30, 22:31)
Tai kad jau su krikstynom pabaiga ax.gif


kodel? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 31, 08:36)
Nelabai supratau... kokoso drozliu buna spalvotu jau pirkt, kam jas dazyt?... ar as cia kazka sumaisiau..  unsure.gif



o kam pirkti spalvotas jeigu galima nusidazyti? lotuliukas.gif ne visos spalvos man patinka tu dazytu kokosu ,beto ne visada visu spalvu buna, o cia pasiemei baltas,pasiemei dazus ,ras dva ir nudazyta 4u.gif
Tik kitakart dazysiu maiselyje
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2010 08 31, 09:05)
Agniuk@s, dali gyvūnėlių brigada thumbup.gif  O rūžavo torto padėkliuko lyg mažesnio norėtųsi. g.gif



Aha, per didelis padekliukas, bet neturiu mazesniu ,nes neplanuoju tokiu mazu daryti .....o nakti ieskoti kartono ir pan kad daryt padekliuka nebuvo noro.
Cia nesemes pas teta prie kavos tai suejo ir su tokiu padekliuku biggrin.gif
Atsakyti