Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(spyglis2 @ 2010 09 01, 14:08)
tai geriau išvis nedaryt, nei daryt bilekaip doh.gif
juk daug gražiau šiuo atveju būtų buvę grietinėle papuošt, nei nemokšiškai masę užklot doh.gif

čia irgi tiesa drinks_cheers.gif

QUOTE(simisimi84 @ 2010 09 01, 14:09)
nors nesu profesionalė, tik, tokia, lengva mėgėja, bet galiu pasakyti, kad man buvo kartą taip: tortas dengtas MMG, na, buvo kažkiek nelygumų dengiant, ale celiulitinis kažkiek, bet po papuošimo praėjus 6 valandom, ilgą kelią vežant automobiliu (300 km kelionė) ir tą tortą padėjus ant stalo apstulbau ohmy.gif jis buvo visas pūslėtas    g.gif  ir sviestiniu buvo teptas ir trupinukų įmaišyta, o buvo paprasčiausias medutis...

mat kaip g.gif tai pasirodo visko nutinka g.gif
Atsakyti
aš labai norėčiau tikėti, kad mūsų tortams taip nenutinka, bent jau skundų neteko girdėti, linkiu, kad nė vienai taip nenutiktų unsure.gif unsure.gif unsure.gif nes čia tai baisu ...
Atsakyti
iš vis, aš nesuprantu kaip taip galima tortą atiduoti, aš iš viso nebeimčiau, nebent užstatas buvo. tai pas gulbinienę ir mano vaiko krikštynom buvo tortas, mama prašė 3kg o padarė 4kg, vieno kg 40lt, tai irgi gudriai, vistiek paims ir viskas. bet kas dėl skonio, tai man tikrai skanus buvo.

nu aš po kol kas ir skundu negirdėjau, kad labai kas tortam atsitinka, jei jau tada tas žmogus voras į daniją nukeliavo, tai viskas gerai smile.gif))
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Tikiuosi as nenuvaziuosiu labai i lankas su savo pageidavimu Jusu temuteje blush2.gif
Gal kuri nors is jusu uzsiimtumete iskepti torta pagal uzsakyma Kaune? (Ar zinote, kas tuo uzsiima?) Noreciau, kad tai butu namuose gamintas tortas, pati parupinciau ekologiskus produktus. Tai bus 2metinuku svente, todel nesinoretu pirkti ar uzsakineti is viesu istaigu. Nelabai svarbu koks tai tortas ir kaip papuostas, svarbu, kad vaikams butu skanu, na ir kad grazu butu paziureti smile.gif Jokiu spec pageidavimu isskyrus siuos.
Jei galima, rasykite i AZ, nes turbut net neberasiu kur rasiau sia zinute blush2.gif
Atsakyti
Sveiki.
turiu aš jums porą kalsuimėlių..ar galima valgyti iš PASTILAŽO pagamintas figūras ir kiek jas galima laikyti ilgiausiai,kad visdar būtų valgomos?
ačiū už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 09 01, 14:17)
mat kaip  g.gif  tai pasirodo visko nutinka  g.gif

Vat ir man tos pūslės visą ūpą gamint tortus numuša blush2.gif . Bandžiau ir taip ir anaip, bet vis išlenda zarazos. Lyg ir nustačiau vieną priežastį - labai pūslėjasi, kai per plonai užtepta sviestinio kremo (aš jo nelabai mėgstu, tai stengiuosi nepadauginti), tada torto kremas permuša sviestinį ir turim balioną unsure.gif Gerai, kad tortai tik saviems valgytojams, tai suraito ir pūslėtus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Varliene @ 2010 09 01, 17:03)
Sveiki.
turiu aš jums porą kalsuimėlių..ar galima valgyti iš PASTILAŽO pagamintas figūras ir kiek jas galima laikyti ilgiausiai,kad visdar būtų valgomos?
ačiū už atsakymą

žinoma kad galima biggrin.gif realiai juk ten tik cukrus ir krakmolas g.gif tai manau ir galioja ilgaaaaaaaaaaaaaaaaiiiii rolleyes.gif

QUOTE(bitule @ 2010 09 01, 17:04)
Vat ir man tos pūslės visą ūpą gamint tortus  numuša  blush2.gif . Bandžiau ir taip ir anaip, bet vis išlenda zarazos. Lyg ir nustačiau vieną priežastį - labai pūslėjasi, kai per plonai užtepta sviestinio kremo (aš jo nelabai mėgstu, tai stengiuosi nepadauginti), tada torto kremas permuša sviestinį ir turim balioną unsure.gif Gerai, kad  tortai tik saviems valgytojams, tai suraito ir pūslėtus   biggrin.gif

o gal pūslėjas ten kur neprikimba masė prie paviršiaus g.gif gal dėl to labai svarbu gerai išglostyt g.gif

kadangi mama nemoka tortų kept, tai šventės proga suvalgėm parduotuvinį biggrin.gif nieko tokio kad su 14 E lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 01 rugsėjo 2010 - 16:39
dabar galvoju, kodėl man susipūsliavo, juk visada taip pat viską darau... tortas buvo šaltas nudailintas, tada apteptas sviestinis kremas ir mmg. tada vėl šaldytuvas kelios valandos. tada ilga kelionė didžiuliame karštyje automobilyje be kondicionieriaus, tada vėl kelias valandas šaldytuve šaltai, o tada ŠAKĖS. patirpsta apačioj sviestas, vėl sustingsta. hmz.. g.gif
Atsakyti
neatsakiau apie masę, sunku pasakyti, kas nutiko gamybos eigoj, gal šokoladas perkaitintas ar nevienodai ištirpę saldainukai, bet jinai turi gautis vienalytė masė, neturi būti tokių „krupio“ efektų, tikėkimės, kad sekantį kartą pasiseks geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

pūsles manau gali iššaukti kažkokiu būdu susidarantys oro tarpai...t.y. jei masę kočiojant ant stalo gausiai nubarstyto krakmolu ar cukraus pudra, kitas variantas, jei dengiat masę ant sušaldyto sviestinio kremo, ta prasme, jei aptepat tortą, dedat į šaldytuvą ir tik vėliau dengiat, jeigu lieka nors menkiausias dryželis-tarpelis, ten susidaro palankio sąlygos rastis oro pūslėms. dar viena iš pūslių atsiradimo priežasčių galėtų būti nesubrandintas tortas, jisai kol bręsta truputį pasėda, kad ir nežymiai, kremas susistovi, ir slėgis išstumia orą į šonus, jei tortas suteptas šviežiai ir nesusistovėjęs, tada pūslės irgi gali iššokti... dar vienas variantas, kai formuojami daugiaaukščiai tortai, jei pirmas aukštas minkštas, o antras sunkesnis, gali būti, kad slėgdamas pirmąjį aukštą jis vėlgi spustelės orą į šonus ir paviršių, susidarys pūslės, bet čia tik mano pasvaičiojimai, realiai taip nelabai būna...nebent yra neišlaukiami tam tikri momentai ir atsiranda tokios technologinės klaidos... per plonai iškočiota masė irgi gali būti pūslėtumo priežastis, ir aišku neišlyginti tortai irgi 4u.gif nu va prisvaičiojau rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Soltuna @ 2010 08 30, 11:29)
siaip parduotuvese nelabai ir rasi, keletas daiktu puosybai yra parduotuvej Panduro dar Jernia

galima internetu nusipirkti kai ka va cia cacas.no
arba cia bakekake.no
dar cia spiseligekunstverk.no

Aciu uz nuorodas, pasidomesiu 4u.gif
Atsakyti
SOS help.gif
3 kartus viriau cukru ir visus kartus uzvire neistirpes cukrus doh.gif viriau an 2-3-4 is 9 doh.gif
sakykit, ka man darys, torto reikia 5dieniui doh.gif help.gif
virciau ir kita mase, tik, kad gautusi kazkas....
sitas receptas
http://www.supermama...;#entry25733215
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencija2: 02 rugsėjo 2010 - 01:06
QUOTE(Laurencija2 @ 2010 09 02, 02:05)
SOS  help.gif
3 kartus viriau cukru ir visus kartus uzvire neistirpes cukrus doh.gif viriau an 2-3-4 is 9  doh.gif
sakykit, ka man darys, torto reikia 5dieniui  doh.gif  help.gif
virciau ir kita mase, tik, kad gautusi kazkas....
sitas receptas
http://www.supermama...;#entry25733215


Maisykit, kol istirps, kad ir uzvire.
Atsakyti