Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 25, 08:02)
degtine prabanga naudot, ale as jos negeriu, tai man tas pats

diedas gavo prabangų degtinės butelaitį.. stovėjo jis.. sakau ar galiu imt klijavimui.. sako imk.. nu atsidariau, įsipyliau į stikliuką... sukausi cink paverčiau, išpyliau doh.gif ir taip per 3 tortus 5 stikliukus išpyliau lotuliukas.gif doh.gif aišku paskui jau dašuto į lėkštutę pilt... o kai pamačiau to butelaičio kainą tai net bloga pasidarė lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 25 rugpjūčio 2010 - 07:37
QUOTE(Asseni @ 2010 08 24, 23:58)

As vandenuka naudoju


aš irgi......
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 25, 08:11)
aš kai degtinės nevartoju kitais tikslais, tai man batų padams tepliot ji tinkamiausia  lotuliukas.gif nu va šios temos pradžia man patinka, kalbam apie tai, apie ką ir turėtume  4u.gif  4u.gif  4u.gif man irgi vietos virtuvėj maža  blush2.gif


o man irgi virtuvės dvigubaididesnės reiktų smile.gif

QUOTE(Asseni @ 2010 08 24, 23:58)
Gadinat tik gera produkta  doh.gif
As vandenuka naudoju


aš irgi su vandeniu tepu, bet dabar galvoju, degtinė tikrai greičiau nugaruotų. tai reiks pabandyt kada su ja.
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 08 25, 09:27)
o man irgi virtuvės dvigubaididesnės reiktų smile.gif
aš irgi su vandeniu tepu, bet dabar galvoju, degtinė tikrai greičiau nugaruotų. tai reiks pabandyt kada su ja.

O man kažkada užstrigo Meain komentaras kaip pasidaryti patiems klijus, tai aš ir darausi, tos pačios masės gabaliuką išsiminkau su lašiuku vandens iki vientisos košelės, bet gan tirštos, moment sukimba, sunkesnėm detalėm man tai išsigelbėjimas, nes degtinė nelaiko, čiuožia tos detalės, o klijai taip sukibdo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 08 24, 20:50)
Zinai, ta pati ir as pagalvoju, bet ziuriu, kad turiu TIEK gerio, nu gal palyginus su kitom ne tiek ir daug, ir nenaudoju visiskai. Galvoju, kad net negaila butu kam nors perleist, nors dauguma toki daikta naudoja labai daznai, o man jo dar neprisireike.

Cia turbut pagal poreiki.

SIaip tie rastai labai grazus


tu tik parodyk ka turi atliekamo, mes greitai is taves supirksim mirksiukas.gif
Atsakyti
kirbe, labai skoningas grazus tavo tortas ir drapiruote labai lengvute atrodo thumbup.gif

As dejau savas priemones i spintele, bet ziuriu, kad uzgriozdinau visa spintele, tai ketinu nusipirkti tokius stalcius ant ratuku smile.gif O priemoniu pas mumis cia ypac daug, tik pinigus mokek ir atsiuncia. Bet, kad kuo daugiau yra, tuo sunkiau issirinkti smile.gif

Kaip galvojate, jei i naturalia marcipano mase (ji tokia pilksva), priminkyti siek tiek rudos ir gelsvos, ar butu panasu i odos spalva? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda.dita: 25 rugpjūčio 2010 - 09:55
Merginos, idesiu to gerio cia, ka turiu ir ko tikrai nereikia. Daiktai visi nauji, nenaudoti, bet jie man nereikalingi. Daba tiksliai neatsimenu ka burtent, nebuvo laiko paziuret.

Tikrai nereikia man tokio rutuliuko, kur is 4 pusiu formele trikampine su rastu, skirta padailint torto apaciai. Daug kas turi, man rodos pas neramuole ir mamyciukayra tokiu tortu su tokia apacia. Dar turiu perlodezika. Jis tik viena kart bandytas ant lopenelio torto, beveik visiskai pilnas. Irgi man jis nereikalingas.

Veliau parasysiu dar ko nereikia.


********************

Daba skubiai reikia pagalbos. Kas gali pamatuoti formas ar lekstes 25, 19 ir 13 cm . Man reikalingas perimetro ilgis. Lyg matematiskai teisingai parasiau pavadinima.

Busiu labai dekinga uz pagalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 25 rugpjūčio 2010 - 09:54
QUOTE(Asseni @ 2010 08 25, 10:53)
Daba skubiai reikia pagalbos. Kas gali pamatuoti formas ar lekstes 25, 19 ir 13 cm . Man reikalingas perimetro ilgis. Lyg matematiskai teisingai parasiau pavadinima.

2piR

pi= 3.14 4u.gif



78.5
60
41
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 25, 11:03)
2piR

pi= 3.14  4u.gif
78.5
60
41


Isvertus, R-apskritimo spindulys. Jau ka ka, bet matematikoj siek tiek ir as gaudausi lotuliukas.gif kaip dabar darysiu elektrikui torta, tai su fizika reikalu turiu, nors ir mano mokslai i ta puse...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 25, 11:03)
2piR

pi= 3.14  4u.gif
78.5
60
41

Aciu, mieloji oro_buckis.gif , ale,kaip as apie ta formule pamirsau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 25 rugpjūčio 2010 - 10:08
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 25, 11:06)
Isvertus, R-apskritimo spindulys.

nu čia galvojau ir ežiui aišku lotuliukas.gif

QUOTE(Asseni @ 2010 08 25, 11:07)
Aciu, mieloji  oro_buckis.gif , ale,kaip as apie ta formule pamirsau  doh.gif

i sveikatą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 25, 11:10)
nu čia galvojau ir ežiui aišku  lotuliukas.gif
i sveikatą 4u.gif


Zinai, nevisiems buna aisku... is patirties kalbu... blush2.gif
Atsakyti