Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Pasaka! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2010 09 04, 20:06)
Labas vakaras,
Labai gražūs visų tortai
Parodysiu savąjį
Trapios tešlos lakštai, kremas grietinė, grietinėlė, sviestas, džiovintos slyvos, kailiukas plikytas sviestinis
Reikia skubiai įsigyti normalų žolės antgalį, o gal rankos „kairiarankės”


sUPERINIS SUO
Atsakyti
Aciu uz pagyrima mao batukams,ir kritika pedutems,tokiu peduciu prase,nors man irgi graziau su pirsciukais ax.gif

Nebeatsimenu kurios bet labai patiko suniukas wub.gif

Meduolytes krikstynu labai grazus thumbup.gif

Su masinytem mielas wub.gif

eda.dita padanga labai idomi,o kaip ja padarete,dazete ant virsaus kad tokia ryski juoda spalva?
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 09 04, 21:07)
Na taip beze  mirksiukas.gif  ir manau mase lengviau uz beze  biggrin.gif  nors gal kaip kam ...



Na, kad man tos mases nelabai patinka....na vakar perskaichius visas temas, dar maciau ir saldainiu mase, tai ji man tokia pasirode lengvai gana padaroma,o ir tie saldainiai man skanus, tad ir neblogas variantas:))))

beze, kazhkaip neisgasdino, maciau kaip daroma, gasinda tik sirupas, nes jis man niekad nesigauna:((((( na bet kas nerizikuoja, tas negeria sampano:))))))))
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 09 05, 10:07)
jaunąjai nelabai patiko smile.gif

A kodel nepatiko?gal ,kad toks nestandartinis.... g.gif gal neaptaret smulkiau ko nori....gal norejo balto tradsinio torto......nes šiaip pats tortas tai tikrai gražus.....tiesa aš kažkaip pagalvojau,kad skirtas auksinems vestuvems.... blush2.gif super ideja.....
Atsakyti
na ir pora maniškiu.....
krikštynoms.....rafaelo ir mascarpones surio tortas,MMG
user posted image
fotografuota velai vakare,tai apie foto kokybe geriau patylesiu..... doh.gif
ir tipo ridikiulis....vaisinis tortas,MMG
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 05 rugsėjo 2010 - 14:24
QUOTE(Asseni @ 2010 09 04, 12:12)

NEREALIAI swoon.gif
Atsakyti
user posted image vertinkit :ax:tortas skirtas dukrytes gimtadieniui...tortas vysninis,sijonas Stiklo sukes...puosta saldainiu mase ir grietinele...
Atsakyti
Dukryte sokines is laimes toki torta pamacius smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisute @ 2010 09 05, 17:24)


Grazu ...tik man iskart tos tris spalvos asocijuojas su trispalve ....
Atsakyti
dekui 4u.gif zinokit man irgi su trispalve asocijuojas doh.gif bet net minties tokios nebuvo renkantis spalvas blush2.gif
Atsakyti
o kas negerai jei trispalve? g.gif
Atsakyti