Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(the best @ 2011 04 07, 13:15)
Gal privaciai lankydavotes? Arba tikrai pasisekdavo su gydytojais, gal ir i LT ateis kitokie laikai ax.gif

Aš LT per nėštumą į visus echo su vyru ėjome kartu, pas gine kaip jis galėdavo, bet nei karto nei vienas gyd. neprašė palaukti MB už durų schmoll.gif ... tiesa , lankiausi šeimos klinikoje ne privačiai, echo vieni skirti buvo pagal datą, kiti privačiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2011 04 07, 11:45)
Aš LT per nėštumą į visus echo su vyru ėjome kartu, pas gine kaip jis galėdavo, bet nei karto nei vienas gyd. neprašė palaukti MB už durų  schmoll.gif  ... tiesa , lankiausi šeimos klinikoje ne privačiai, echo vieni skirti buvo pagal datą, kiti privačiai smile.gif


Geras, tada man nepasiseke lotuliukas.gif Echo dar kaip echo, bet kad ligonineje neleido kartu su manimi pasilikti, tai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(the best @ 2011 04 07, 13:15)
Gal privaciai lankydavotes? Arba tikrai pasisekdavo su gydytojais, gal ir i LT ateis kitokie laikai ax.gif

Ne, ne privačiai.

QUOTE(naujoke4 @ 2011 04 07, 13:17)
Mano nuomone, nebūtina vyrams viską žinoti ir matyti  smile.gif Išlikime paslaptingomis nors šioje srityje  nestuke.gif  Suprantama, jei vyras pageidauja labai-tai kita situacija  thumbup.gif

Na, saviškio tikrai neverčiau niekur dalyvauti biggrin.gif Pats norėjo. Jo įsitikinimu yra taip: vaikas yra kviečiamas dviejų žmonių, todėl ir gimdomas bei auginamas turi būti tų pačių dviejų žmonių smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2011 04 07, 11:07)
Mano manymu, kraujo, šlapimo tyrimai ir tepinėlis yra daugiau nei rekomenduotini: maža kas, geriau žinoti apie bakterijas, uždegimukus ar virusiukus prieš pastojant, nei po to - juk ir gydymas lengvesnis, ir vaistų tada galima daugiau.
4u.gif

kai neturiu nusiskundimu-tai ir pasitikiu gydytoju. Bet va, sakau, jei neskiria-tai gal jau cia atmestinai ziuri. Bet bet kuriuo atveju, reiks pasiprasyti, kai vel apsilankysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*sauliute* @ 2011 04 08, 10:18)
kai neturiu nusiskundimu-tai ir pasitikiu gydytoju. Bet va, sakau, jei neskiria-tai gal jau cia atmestinai ziuri. Bet bet kuriuo atveju, reiks pasiprasyti, kai vel apsilankysiu  smile.gif

\
Sauliute, reik ir pačiai paprašyti kartais smile.gif Jų darbas kasdieninis ir tų nėštukių joms per akis viena daugiau ar mažiau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 04 08, 09:59)
\
Sauliute, reik ir pačiai paprašyti kartais  smile.gif Jų darbas kasdieninis ir tų nėštukių joms per akis viena daugiau ar mažiau  nestuke.gif

tfu tfu tfu, retai lankausi pas medikus, ir todel galvoju-kazin isvis kada kraujas tirtas ir pan., o cia vat sako-foline pagert ir psio. Tai sekancio vizito metu reiks pasiprasyti bent kokiu tyrimeliu tuo klausimu, negi gaila, juk taaaip retai prasau mirksiukas.gif tik kazkaip atrodo-kaip cia prasyti, jei neskiria, vadinas nereikia ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*sauliute* @ 2011 04 12, 14:40)
tfu tfu tfu, retai lankausi pas medikus, ir todel galvoju-kazin isvis kada kraujas tirtas ir pan., o cia vat sako-foline pagert ir psio. Tai sekancio vizito metu reiks pasiprasyti bent kokiu tyrimeliu tuo klausimu, negi gaila, juk taaaip retai prasau  mirksiukas.gif tik kazkaip atrodo-kaip cia prasyti, jei neskiria, vadinas nereikia ir pan.  blush2.gif


va taip jau yra su tais gyd g.gif galvojam galvojam ir prisiverdam košės lotuliukas.gif
Atsakyti
jeigu viskas gerai tada nieko gydtyojai ir neskiria, bet pries kiekviena pastojima kiekvienas gydytojas ginekologas pataria pagert folio rugsties keleta men ar net puse metu pries pastojant
Atsakyti
QUOTE(simona13 @ 2011 04 13, 12:56)
jeigu viskas gerai tada nieko gydtyojai ir neskiria, bet pries kiekviena pastojima kiekvienas gydytojas ginekologas pataria pagert folio rugsties keleta men ar net puse metu pries pastojant

na mano atveju tai taip ir buvo, bet va idomu, kai uzsiminsiu apie nora kokiu tyrimeliu, ka pasakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 04 07, 10:01)
Na, saviškio tikrai neverčiau niekur dalyvauti biggrin.gif Pats norėjo. Jo įsitikinimu yra taip: vaikas yra kviečiamas dviejų žmonių, todėl ir gimdomas bei auginamas turi būti tų pačių dviejų žmonių smile.gif

drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 04 18, 12:49)

gal ir teisybė thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kokių papildomų medžiagų duodate savo vyrams ? Skaičiau, kad cinkas pagerina vyro turtą. Ką jūs apie tai žinote ?
Atsakyti