Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(zuzla @ 2011 07 05, 23:09)
schmoll.gif tik persirgus imunitetas įgaunamas visam gyvenimui, skiepas turi "galiojimo laiką"..

Aš buvau skiepyta darželio ar mokyklos laikais ir nesirgau ja ir prieš nestuke.gif planuojant dariausi tyrimą dėl to - tai gyd sakė, kad antikūniai yra ir būti ramiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 07 05, 23:20)
dariausi tyrimą dėl to - tai gyd sakė, kad antikūniai yra ir būti ramiai  smile.gif


tai nereiškia, kad nesusirgsi pvz po 10 metų, joks skiepas neapsaugo 100% ir visą gyvenimą smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus, merginos, zuzla, dėkoju, esu tokios pat nuomonės ir nenoriu skiepytis, nedirbu su vaikais, dirbu su neįgaliais žmonėm, tad gal nėra didelės tikimybės būtent tuo laiku kai ir kada būsiu nestuke.gif užsikrėsti būtent ta liga g.gif Na čia žmogus nežinai, kaip bus lemta taip ir bus. Bet skiepas irgi nėra gėris.
naujoke4, o kodėl tu man siūlai apsilankyti pas infektologą?
Tiesiog, man kyla klausimas, jei aš nesiskiepysiu nuo raudoniukės ir žinau, kad ja nesu sirgusi, ar tikslinga darytis endemike raudoniukės tyrimus? Mano galva, nereikia, jei vis tiek nesuskiepysiu, bet gal yra kitų niuansų dėl ko vertėtų juos darytis, todėl klausiu jųsų, nes aš tikrai nesu tiek įsigilinusi į šį klausimą ir nežianu, kaip dauguma jūsų šioje temoje blush2.gif
Ir dar klausimas, kuriuos tyrimus pasirinkti, kad ir chlamydia, ureaplazma ir mycoplazma, visokių ten tų raidelių pilna, suprantu, kad ne iš kraujo reikia daryti, bet kokias raideles pasirinkti, dar tokių kaipo kompleksiukų radau, gal jie labiau apsimoka?
Chl.trachomatis, Myc. genitalium, Ureaplasma urelyticum DNR RL PGR
Chl.trachomatis, Myc. genitalium, Myc.Hominis, Ureaplasma urelyticum
DNR RL PGR
Aš gal ir su kvailais klausimais, skaičiau temeles kelias, kiek dar atvertė, bet neužfiksavau šitų dalykų blush2.gif
Ačiū labai jums už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 06 liepos 2011 - 10:30
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 06, 11:23)
naujoke4, o kodėl tu man siūlai apsilankyti pas infektologą?
Ir dar klausimas, kuriuos tyrimus pasirinkti, kad ir chlamydia, ureaplazma ir mycoplazma, visokių ten tų raidelių pilna, suprantu, kad ne iš kraujo reikia daryti, bet kokias raideles pasirinkti, dar tokių kaipo kompleksiukų radau, gal jie labiau apsimoka?
Chl.trachomatis, Myc. genitalium, Ureaplasma urelyticum DNR RL PGR
Chl.trachomatis, Myc. genitalium, Myc.Hominis, Ureaplasma urelyticum
DNR RL PGR

Infektologas užssiima tais dalykais ir viską žino, kas kaip geriau planuojant dėl raudoniukės, vėjaraupių, CMV ir kt.
Būtent iš kraujo reikia irgi-man buvo paskirusi ginė iš kraujo toksoplazmozės, ureap ir chlamid, citomegalą iš kraujo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 07 06, 10:37)
Infektologas užssiima tais dalykais ir viską žino, kas kaip geriau planuojant dėl raudoniukės, vėjaraupių, CMV ir kt.
Būtent iš kraujo reikia irgi-man buvo paskirusi ginė iš kraujo toksoplazmozės, ureap ir chlamid, citomegalą iš kraujo  mirksiukas.gif

Ai, tiek to, nenoriu aš per tuos daktarus eiti. Bet kaip įdomiai, chlamidijas, ureapl., mycopl. iš kraujo? surantu, kad citomegalą, vėjaraupius, raudoniukę, toksoplazmozę iš kraujo, bet anuos g.gif Toksoplazmozės nesitirsiu, nes darytas prieš daug metų, kai pirmą kartą laukiausi, be to, neturiu kontaktų su gyvūnais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 06, 11:48)
Toksoplazmozės nesitirsiu, nes darytas prieš daug metų, kai pirmą kartą laukiausi, be to, neturiu kontaktų su gyvūnais  blush2.gif


toksoplazmoze galima užsikrėsti bet kur ir bet kada, katės labiausiai akcentuojamos tik dėl to, kad ši infekcija gali daugintis jų organizme
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 06, 10:52)
toksoplazmoze galima užsikrėsti bet kur ir bet kada, katės labiausiai akcentuojamos tik dėl to, kad ši infekcija gali daugintis jų organizme

Tai sakai ir šitą reikėtų pasidaryti? o dėl raudoniukės niekas nepatarsite kaip elgtis? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 06, 12:02)
Tai sakai ir šitą reikėtų pasidaryti?

o dėl raudoniukės niekas nepatarsite kaip elgtis?  verysad.gif


o koks tada buvo atsakymas? apie ją daug galima pasiskaityti paguglinus mirksiukas.gif

tai kad tu pati atsakei į savo klausimą - kam daryti tyrimą, kuris nustato sirgai ar nesirgai, jei žinai, kad nesirgai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 06, 11:48)
o koks tada buvo atsakymas? apie ją daug galima pasiskaityti paguglinus mirksiukas.gif

tai kad tu pati atsakei į savo klausimą - kam daryti tyrimą, kuris nustato sirgai ar nesirgai, jei žinai, kad nesirgai smile.gif

neigiamas buvo.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dar kvailas klausimas kilo, tai dabar man chlamidiju, micoplazmos ir ureaplazmos daryti iš kraujo ar iš gimdos nuogramdų? Nieko nesuprantu, tų tyrimų milijonas, raidelių pilna, nerandu paaiškinimų, matyt nemoku ieškoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2011 07 07, 10:56)
matyt nemoku ieškoti  verysad.gif


matyt mirksiukas.gif prašom
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 07, 10:04)

Labai ačiū blush2.gif 4u.gif O dabar kuriuos geriau pasirinkti ar nėra jokio skirtumo bus daroma iš kraujo tyrimo ar tepinėlio? Ir kodėl kur iš tepinėlio nėra IgG IgM, o iš kraujo yra blush2.gif ? Nu jaučiu užknisiu su durnais klausimais, bet tuoj ruošiuosi važiuoti ir nenoriu ten pasirodyti nedatiopa, geriau jau čia lotuliukas.gif
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 07 liepos 2011 - 10:10