Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(zuzla @ 2011 08 10, 11:54)
skydliaukės?

4u.gif
šį ir kitą ciklą pažaisiu su OT ir dufastonu, pasidarysiu dar kelis tyrimus (bendras, šlapimas, inkstai, gliukoze ir kt), jei nieko, teks rinktis kliniką.. ech, tuoj bus jau 2 metai..

Aha, skydliaukės, šiandien jau pasidariau, bet tingėjau mieste laukti dvi valandas tai atsakymus ryt atsiimsiu.

Nesuprantu nei kas yra OT nei kas dufastonas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 08 11, 16:52)
atsakymus ryt atsiimsiu

Nesuprantu nei kas yra OT nei kas dufastonas blush2.gif


o paštu nesiunčia?

OT yra ovuliacijos testas, o dufastonas skiriamas, kai nepakanka progesterono, kuris atsako už neštumo palaikymą.. tikėtina, kad pas mane jei ir "užsikabina", neišsilaiko... bet jei ji pradėti gerti anksčiau nei įvyko ovuliacija, jis gali ją nuslopinti, taigi pastoti negalėsiu... todėl reikia stebėti padėtį ovuliacijos testais, ir tik įvykus ovuliacijai pradėti gerti progesteroną (dufastoną)..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 11 rugpjūčio 2011 - 16:01
QUOTE(zuzla @ 2011 08 11, 17:00)
o paštu nesiunčia?

OT yra ovuliacijos testas, o dufastonas skiriamas, kai nepakanka progesterono, kuris atsako už neštumo palaikymą.. tikėtina, kad pas mane jei ir "užsikabina", neišsilaiko... bet jei ji pradėti gerti anksčiau nei įvyko ovuliacija, jis gali ją nuslopinti, taigi pastoti negalėsiu... todėl reikia stebėti padėtį ovuliacijos testais, ir tik įvykus ovuliacijai pradėti gerti progesteroną (dufastoną)..

Net nežinau, aš darausi Trakų g., tai visad užbėgu ir pasiimu po poros val rolleyes.gif

Ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 07, 21:20)
o man pasakė kitaip mirksiukas.gif kitom išvis nieko nesako, kiek žmonių/gydytojų, tiek nuomonių smile.gif

čia tai tikra tiesa ax.gif juk mes irgi visos skirtingos esam mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2011 08 09, 07:42)
na ir kodėl nei viena neužsiminėt, kad endemike atskirai reikia už kraujo paėmimą mokėt? g.gif ar nežiūrit į čekiuką? o kaip kitose laboratorijose?
jei kažkam įdomu dėl aptarnavimo, tai jis toks, koks ir turi būti smile.gif

pridaviau kraują skydliaukės hormonams (TTH, FT4, ATPO), rytoj atsakymai smile.gif

Taip, Sorpe reikia mokėti už kraujo paėmimą blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2011 08 10, 10:54)
skydliaukės?

4u.gif
šį ir kitą ciklą pažaisiu su OT ir dufastonu, pasidarysiu dar kelis tyrimus (bendras, šlapimas, inkstai, gliukoze ir kt), jei nieko, teks rinktis kliniką.. ech, tuoj bus jau 2 metai..

O kas su dufastonu? g.gif
na taip, 2 metai - tad nebėra ko belaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinkusyte @ 2011 08 11, 20:44)
Taip, Sorpe reikia  mokėti už kraujo paėmimą  blush2.gif

O kas su dufastonu?  g.gif


gal žinai, kiek? endemike 6 lt

ta prasme?
Atsakyti
Sveikos merginos:)
esu naujoke dar cia jusu forumuke,bet manau lankysiuos daznai mes su vyru irgi jau planuojam ir galvojam apie savo pirma vaikeli 4u.gif todel labai saunu,kad yra si temute,kur daug info radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 10, 10:11)
na štai atėjo atsakymai..
ATPO 45, norma <60
TTH 2,029, norma 0,55-4,78
FT4 13,56, norma 11,5-22,7

tai kaip ir viskas normoj user posted image



zuzla, man vietoj ATPO padarė ATA tyrimą, ar čia visiškai skirtingi tyrimai, gal žinai kuo jie skiriasi? ax.gif

Ir manuosiuose lapuose TTH norma 0,400-4,00, kaip čia klinikos skirtingai tas normas rašo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 08 16, 11:37)
zuzla, man vietoj ATPO padarė ATA tyrimą, ar čia visiškai skirtingi tyrimai, gal žinai kuo jie skiriasi? ax.gif

Ir manuosiuose lapuose TTH norma 0,400-4,00, kaip čia klinikos skirtingai tas normas rašo unsure.gif


žinok, vienur rašo kad tai tas pats, kitur, kad ATPO - antikūnai prieš skydliaukės peroksidazę, o ATA - antikūnai prieš tiroglobuliną... taip kad teks pačiai pasiskambinti ir pasiklausti... nepamiršk atsakymo parašyti ir čia smile.gif

panašų klausimą aš irgi uždaviau - čia, ne tik normos, bet ir matavimo vnt skiriasi.. čia kaip aš suprantu mastau.gif man niekas neatsakė... rytoj einu pas gydytoją, gal kas išaiškės unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau Jusu patarimo: maitinu vaikeli krutim, bet jau planuojame 2 lialiuka ir nezinau kaip daryti su foline rugstim?ar galima ja gert maitinant- gal kas zinot ar susiduret? Mano daktare atostogauja, o i poliklinika siaip del vieno klausimo eit nesinori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenusik-N @ 2011 08 16, 12:15)
Sveikos, noreciau Jusu patarimo: maitinu vaikeli krutim, bet jau planuojame 2 lialiuka ir nezinau kaip daryti su foline rugstim?ar galima ja gert maitinant- gal kas zinot ar susiduret? Mano daktare atostogauja, o i poliklinika siaip del vieno klausimo eit nesinori smile.gif


atsakymą galima rasti ir paguglinus wink.gif pvz čia
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 16, 13:21)
atsakymą galima rasti ir paguglinus wink.gif pvz čia


Aciu uz atsakyma, kazkaip nepagalvojau pagooglint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 16, 12:06)
žinok, vienur rašo kad tai tas pats, kitur, kad ATPO - antikūnai prieš skydliaukės peroksidazę, o ATA - antikūnai prieš tiroglobuliną... taip kad teks pačiai pasiskambinti ir pasiklausti... nepamiršk atsakymo parašyti ir čia smile.gif

panašų klausimą aš irgi uždaviau - čia, ne tik normos, bet ir matavimo vnt skiriasi.. čia kaip aš suprantu mastau.gif man niekas neatsakė... rytoj einu pas gydytoją, gal kas išaiškės unsure.gif

Pagal normą žiūrint, tai tikrai čia skirtingi tyrimai, ATA norma <35.

Pas kokią gydytoją eisi? 4u.gif
Atsakyti