Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

Dar toks kvailas klausimas blush2.gif Jei pas gine eini dar pries mmm (4 d. pries) ir tave apziuri vaginaliniu echoskopu, ar ji gali iziureti kazkokius tai pokycius? Na, as suprantu, kad nestumo atvejyje zirniuko tikrai nepamatys, nes per anksti dar, bet ar yra kazkokiu kitu gal pokyciu gimdoje arba aplink ja, kurie gali rodyti, kad gal kazkas panasaus i nestuma vyksta arba atvirksciai, kad liudytu jog greitai ateis mmm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cuqui: 08 vasario 2012 - 14:09
Labas Vakras , mergaites, planuoju, vaikeli 4u.gif
Tikuosi priimsit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2011 11 04, 18:51)
SVeikos .
grizom keletai menesiu i Lietuva ir noriu pasidaryti tyrimus ,kol ateis eile ir papulsiu pas daktara.
plauojam puse metu ,lyg ir pataikom i vaisingas dienas,bet nieko ..galvoju ,kad gali buti problema mano nereguliarus ciklai..
ryt man 3c.d. tai kaip suprantu tureciau pasidaryt ryt  FSH,LH,ir E2 ?

del chlamidiju ir mikroplazmu kaip suprantu reik darytis jau nesergant ?

Gal galima bus tuo paciu pasidaryti 21c.d.?

manau pasidarysiu siuos tyrimus ir nusinesiu iskart pas daktara..

gal dar kazka pasidaryt ..ar pradziai uzteks siu ? g.gif


o kas tie FSH,LH,ir E2 ?[COLOR=deeppink]? g.gif g.gif
Atsakyti
Zinau tik tiek,kad is tu 3-ju,tai yra hormonai,skydliauke ir daugiau nezinau,nes man daktare irgi sake,jeigu nepastoju iskarto nusiuncia situ tyrimu darytis.Netgi turiu lapeli,bet ten irgi su sutrumpinimais parasyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgaxxx: 10 vasario 2012 - 11:29
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 10, 11:24)
o kas tie FSH,LH,ir E2 ?[COLOR=deeppink]? g.gif  g.gif


lytiniai hormonai. galima pasiskaityti čia
Atsakyti
Siandien buvau pas savo seimos gyd. ir pati paprasiau, kad man duotu issitirti moteriskus hormonus- noriu paziuret, ar tikrai vyksta ovuliacija, juosteles nieko nerodo man schmoll.gif schmoll.gif . Prie to tyrimas del vejaraupiu (kodel man gine jo neskyre?!), CITOMEGALOVIRUS (sito irgi neskyre, o jis svarbus), skydliaukes hormonus ir ekrografija gin. Man buvo skryrus tik nuo toxiplazmozes ir raudonukes, bet nuo vejaraupiu ne, o jie kaip atrodo svarbus g.gif g.gif
Atsakyti
Man po hormonu tyrimo randamas padidejes prolaktinas. Ar tai gali turet kokia itaka pastojimui? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 16, 21:01)
Man po hormonu tyrimo randamas padidejes prolaktinas. Ar tai gali turet kokia itaka pastojimui? g.gif  g.gif  g.gif


taip, ir net labai didelę.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 16, 21:02)
taip, ir net labai didelę.



rimtai? net negalvojau..gal del to darant OT man nieko nerodo? be to pries mmm labai skauda krutis ir jos padideja... schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 16, 21:05)
rimtai? net negalvojau..gal del to darant OT man nieko nerodo?

be to pries mmm labai skauda krutis ir jos padideja... schmoll.gif  schmoll.gif


gal, jis slopina ovuliaciją.

tai tiesiog pms.

šiaip kraują prolaktino tyrimui reikia priduoti nevalgius, būti ne mažiau kaip 3 val atsibudus, nerūkius, parą nevartojus alkoholio, neturėjus intymių santykių, ramioje būsenoje. tai labai "kaprizingas" hormonas, tas pakilimas gali būti momentinis, todėl reikėtų po kiek laiko pakartoti tyrimą. ir jei pridavus kraują pagal rekomendacijas, prolaktinas vistiek didelis, reiškia problema skydliaukėje arba hipofizėje.
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 04 07, 12:36)
Beje, mūsų gydytojai visa galva yra didesni profai nei užsienyje...(Anglija, Airija)Ten iškart skiria antibiotikus ir nieko daugiau netiria...pas mus šiek tiek kitokia situacija...Va su vokeliais,kas tiesa tas yra tiesa-ne kokia situacija....O daromės tyrimus, rūpinamės juk ne iš blogos valios, o tik norėdamos gero savo atžalai  4u.gif  Nepykit, kam jau ne pirmas nėštumas ir mes čia taip dalinamės savo nerimu...be to skaudi patirtis, daro vis tiek savo - tad laikykimės visos ir sėkmės planuojančioms  4u.gif
Papildyta:
Oi džiaugiuosi, kad lankaisi pas tokią puikią ginę  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Beje, gal kuriai teko susidurti su Citomegalo virusu?
Situacija tokia, kad iki pastojimo padarytas tyrimas parodė, kad jį teks pakartoti nėščiai. Ką tai reiškia? Ruošiuosi klausti ginės, bet dar dar palaukti vizito  g.gif



o kaip rode kad reikes pakartoti? pas mane neigiamas, nors nezinau, ka tai reiskia- gerai ar blogai
vejaraupiais nesirgus blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Deimantilija @ 2011 09 12, 18:18)
siaip gali mazdaug pastudijuoti sorpo ar endemiko kainyne  mirksiukas.gif
as dariausi skydliaukes 2 tyrimus bet nepamenu tiksliai kuriuos poliklinikoi mokejau 80 lt o skydliaukes echo su siuntimu nemokamai
uz citomegalo IgM ir IgG  ir toksoplazmozes IgM ir IgG su kraujo paemimu endemike mokejau 134 lt



***** kaip lietuvoj brangiai ima. doh.gif doh.gif .as gyvenu italijoj tokiam kaime, o man padare visus tyrimus namokamai ir per 6h. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi padidejes prolaktinas... Siandien pakartojo del viso pikto, bet po pietu. Pasitikslinau, ar nereik but negerus/nevalgius/is pat ryto, sako "ne" g.gif

Dar man pasake, kad mano vitamino D kiekis labai zemas, atseit planavimui irgi negerai. Gal kas zino, ka tas vit D trukumas daro ir kaip nustatyti jo doze per diena?
Atsakyti