Įkraunama...
Įkraunama...

Gimda, gimdos kaklelis

Mano viena pažįstama turi problemėlę, pas ją yra užlinkusi gimda ir nori pastoti, bet niekaip nesiseka schmoll.gif , ir neaišku, ar įmanoma? Gal susidūrusios su šia problema? verysad.gif
Atsakyti
Nieko negaliu pasakyti...nežinau...
Atsakyti
Pries keleta metu kai vaiksciojau dar pas kita ginekologe ji man sake,kad pas mane yra uzlinkusi gimda,todel bus sunkiau pastoti ir isnesioti.Bet kiek dabar einu pas gydytojus kazkaip apie tai kalbos nebuvo.Tai net ir nezinau kiek tame yra teisybes.
Atsakyti
Man vaisingumo klinikoj gydytoja buvo užsiminusi,kad yra užlinkusi gimda,bet to neakcentavo ir nepriskyrė prie galimų nepastojimo priežasčių.
Atsakyti
crocus, o kas tau "padėjo" pastoti - IUI? kokių bėdų turėjai?
Atsakyti
Oi, mergicos, blush2.gif , na gerai:

Aš tokį daiktą turiu. Įgimtas. Tai apskritai nei patalogija, nei ką- tiesiog nulinkimas yra į kitą pusę, nei turėtų. Tai negydoma, vaiką išnešiot ir gimdyt niekuo nekliudo.

Pastojimui - tai teoriškai sunkiau pastoti, bet palanki poza yra "šuniukų" blush2.gif - na, kai moteris klūpi, vyras už nugaros. Atseit, gimda tada pasitiesia, lengviau ten viskas susivaikščioja. Pagulėt po to ramiai ant pilvo kurį laiką.

Čia man ginekologė porino, kai bėdavojau, kad antro vaiko sunku susilaukti. Jauna, knygų prisikaičius. Nežinau, kiek tas tiesa, bo pirmas vaikas pas mus iš pirmo karto gavosi. Su antru paplušėjom, bet padėjo labiau atsipalaidavimas, nei kokios tai pozos. blush2.gif

Žodžiu- jei bėda tik gimdos užsilenkimas- tai turės jie leliukų tiek, kiek panorės. Tegul atsipalaiduoja.
Atsakyti
Norge, super, kad mūsų neužmiršti tongue.gif
Atsakyti
Pas mane irgi stipriai uzlinkus, sake, kad jei noresiu pastot, tai po mylejimosi gultis atsargiai ant pilvo ir ramiai pagulet.Bet kad atrodo neprireike to gulejimo, o gal nepamenu, bet pastot greit pastojau, tik isnesiot sunkiai sekesi, nuo penkto menesio paskyre gulima rezima, tai teko gulet, kad neivyktu savaiminis persileidimas.Sunku buvo, bet iskentejau, o dabar jau ir apie antra mintys sukasi ax.gif
Atsakyti
Daiva, aš visą laiką už jus kumščius laikau. Jei kam kas pavyksta, tai net pasveikint bijau, kad nenubaidyčiau laimės. mirksiukas.gif

Dėl persileidimo grėsmės, girdėjau, kad pirmas trimistras kiek pavojigesnis. Bet mane mano ginekologė buvo nuraminus- kai gerai sėdi, tai ir kirviu neišmuši. g.gif Atseit, kai gresia persileidimas dėl kokių kitų priežasčių, tai gimdos užlinkimas gali jį paskatint, bet kai nėštumas vystosi gerai- jokių problemų.



Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 11, 17:16)
Daiva, aš visą laiką už jus kumščius laikau.  Jei kam kas pavyksta, tai net pasveikint bijau, kad nenubaidyčiau laimės. mirksiukas.gif


Mane prašau sveikinti, kai pastosiu, iš karto ir garsiai biggrin.gif Aš ir pati rėksiu ant viso forumo, gal net banerį pas Supermamą užsisakysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 02 11, 17:26)
Mane prašau sveikinti, kai pastosiu, iš karto ir garsiai biggrin.gif Aš ir pati rėksiu ant viso forumo, gal net banerį pas Supermamą užsisakysiu biggrin.gif


Sutarėm. thumbup.gif Na, liuks tu motera. biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane gimda taip pat uzlinkusi g.gif . Bet nei pastojimui, nei nestumui itakos neturejo (as taip manau), nes ir "uzkibom' is pirmo karto, ir nestumas praejo be problemu thumbup.gif
Tiesa, studentavimo laikais, poliklinikos ginekologe, "gasdino", kad bus problemu pastojant. Apsiriko yahoo.gif
Atsakyti