Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(linole @ 2010 09 03, 23:45)
Na, idomi idomi ta Turkija salis.  bigsmile.gif

Benuk, o pati cia,  SM, fotografijos pradziamokslyje nedalyvauji? Ten greit moteriskes ismokytu, kaip rankiniais nustatymais naudotis.  mirksiukas.gif


Man jau geriau realiai bendraut ir mokintis, nei per neta mokintis. Bandziau skaitinet ta foruma ir "tobulintis" tyliai, bet nieko is to neisejo. Nespeju, nesusigaudau. Ir kai reikia kur nors ateiti ir dirbti su kolektyvu, tai man zymiai geriau gaunasi. Cia kaip sporte: galiu eit tik i grupines treniruotes, kur privercia mane dirbt, nes treniruoklius pamesdavau po keliu kartu. biggrin.gif
Pries kiekviena kelione susigriebiu, kad vel nieko gero man neiseis islauzt su tuo fotiku, bet reikia susigriebt ir jau pagaliau susiruost i kursus.
Dabar vel imu nerimaut ar is viso savo dicki fotika veztis, ar uzteks tik muilines. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir mes keliaujam į Turkiją kitą savaitę, nusprendėm pasiduoti avantiūrai ir pasirinkom TezExpress 4* su AI Antalijos regione smile.gif Šiek tiek neramu, kas mūsų laukia, bet tikimės, kad viskas bus ok, pirmą sykį vykstu į kelionę neiššmirinėjus atsiliepimų apie viešbutį, aplinką, miestą ir neturėdama net must see sąrašo (juk neaišku net, į kokį miestą keliaujam) ax.gif
Atsakyti
Siemet buvo smagu stebeti fotografu ir modeliu darba is toliau ir auksciau biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Subalansuota Rytu Europai smile.gif Keliais metais anksciau esam viena kart sudalyvave a la romantinej fotosesijoj, nu bet 6 EUR uz foto... Tegu neisizeidzia fotografai ir ju zmonos, bet kad nelabai tas darbas to vertas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 04, 18:52)

Subalansuota Rytu Europai smile.gif Keliais metais anksciau esam viena kart sudalyvave a la romantinej fotosesijoj, nu bet 6 EUR uz foto... Tegu neisizeidzia fotografai ir ju zmonos, bet kad nelabai tas darbas to vertas  cool.gif

na ziurint kaip fotografuota,nors gerai fotografuojanciu viesbutyje maciau retai,tiesiog truksta fantazijos arba labai statytiniai kadrai 4u.gif o 6 eurai uz foto tai yra laaabai nedaug jei tai nufotografuota profesionaliai 4u.gif bet is kitos puses sunku vertinti darba,jei nesi to isbandes 4u.gif
Imestos fotosesijos nuotrupos man baisios cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 04, 21:47)
o 6 eurai uz foto tai yra laaabai nedaug jei tai nufotografuota profesionaliai 4u.gif

Ne nu.... as gi kalbejau apie fotografus ir ju zmonas, o ne apie fotomenininkus ir ju antrasias puses 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 04, 19:52)
Ne nu.... as gi kalbejau apie fotografus ir ju zmonas, o ne apie fotomenininkus ir ju antrasias puses  4u.gif

tai cia zinai suprasim kuris cia fotografas,kuris menininkas,o kuris tas ir tas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
man vistiek ta antra foto istrigo lotuliukas.gif ta mergina prie medzio lotuliukas.gif
Zilvinai o buvo,kad viesbutyje patiku,kaip nufotografuoja mirksiukas.gif ar visada be isimties nieko gero nebudavo g.gif nes siaip tai praeitais metais tai kalbejome su fotografu sefu,tai ju atlyginimai tai isties nemazi g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 04, 22:31)
Zilvinai o buvo,kad viesbutyje patiku,kaip nufotografuoja mirksiukas.gif ar visada be isimties nieko gero nebudavo g.gif


Kemer resorte visai graziai dirbo, tik kai kuriu pozu mes atsisakem daryti, nes neskaniai atrode biggrin.gif O kai pamatem rezultata, norejom ne maziau 10 foto, bet kai pasake, kad viena foto 6 eur ir jokiu derybu... neemem nei vienos. Nelygis Turkijoj imti preke uz pradine kaina biggrin.gif
Daima resorte net nepamenu, kad butu viesbucio fotografas g.gif
O Amelia beach resorte nesiule sudalyvauti, nes matyt turejo pakankamai slaviskos klienturos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 04 rugsėjo 2010 - 21:45
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 04, 22:43)
Kemer resorte visai graziai dirbo, tik kai kuriu pozu mes atsisakem daryti, nes neskaniai atrode biggrin.gif O kai pamatem rezultata, norejom ne maziau 10 foto, bet kai pasake, kad viena foto 6 eur ir jokiu derybu... neemem nei vienos. Nelygis Turkijoj imti preke uz pradine kaina  biggrin.gif
Daima resorte net nepamenu, kad butu viesbucio fotografas  g.gif
O Amelia beach resorte nesiule sudalyvauti, nes matyt turejo pakankamai slaviskos klienturos smile.gif

Daimoje irgi buvo fotografas,bet be leidimo fotografavo tik vaikus thumbup.gif Jei kas norėjo foto -turėjo eiti ir užsakyti tongue.gif Pats fotografas nebegiojo,nefotografavo šiaip sau turistus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2010 09 04, 23:04)
Daimoje irgi buvo fotografas,bet be leidimo fotografavo tik vaikus  thumbup.gif Jei kas norėjo foto -turėjo eiti ir užsakyti tongue.gif Pats fotografas nebegiojo,nefotografavo šiaip sau turistus tongue.gif

Pabandytu mane kas nors be leidimo fotkint ax.gif Rasiau tik apie sutartas fotosesijas mirksiukas.gif Daimoj gal ir buvo, bet nepamenu smile.gif Gal del to, kad viesbutis itin nepatiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 04, 22:31)
man vistiek ta antra foto istrigo lotuliukas.gif ta mergina prie medzio lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pernai ir mane fotografas vaikėsi doh.gif Nepasidaviau, nes nemėgstu fotografuotis ax.gif Per daug jau baisūs rezultatai būna doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 04, 23:31)
o buvo,kad viesbutyje patiku,kaip nufotografuoja mirksiukas.gif ar visada be isimties nieko gero nebudavo g.gif nes siaip tai praeitais metais tai kalbejome su fotografu sefu,tai ju atlyginimai tai isties nemazi g.gif

as ne zilvinas, bet ir man rupi pasisakyti doh.gif lotuliukas.gif
Man pernai kai bvome bodrume, tai labai patiko kai kurios foto. bet ten jau reikia sutarti su fotografu del specialios fotosesijos, nes ilgai matyt uztrunka, nes maciau, kad fotografuota buvo ne tik viesbucio teritorijoje, o prie netoliese esanciu senoviniu malunu, saule leidosi, tai spalvos nerealios nuotrauku. tikrai labai grazu wub.gif dukra vos nesusigunde tokiai fotosesijai. tai buvo pirmas kartas turkijoje, kai maciau tikrai labai grazias nuotraukas, be jokiu saldziu, nenaturaliu pozu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 09 05, 08:53)
as ne zilvinas, bet ir man rupi pasisakyti  doh.gif  lotuliukas.gif
Man pernai kai bvome bodrume, tai labai patiko kai kurios foto. bet ten jau reikia sutarti su fotografu del specialios fotosesijos, nes ilgai matyt uztrunka, nes maciau, kad fotografuota buvo ne tik viesbucio teritorijoje, o prie netoliese esanciu senoviniu malunu, saule leidosi, tai spalvos nerealios nuotrauku. tikrai labai grazu  wub.gif  dukra vos nesusigunde tokiai fotosesijai. tai buvo pirmas kartas turkijoje, kai maciau tikrai labai grazias nuotraukas, be jokiu saldziu, nenaturaliu pozu  wub.gif

va va as ta ir norejau isgirsti drinks_cheers.gif nes viesbuciu fotografai kazkaip neiseina uz viesbucio ribu,ypac jei vietu aplink nemazai buna graziu tai isvis nuodeme nepasinaudoti drinks_cheers.gif
Atsakyti