Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(nijuke @ 2010 09 08, 19:25)
Labas,
Alanijoje tikrai yra daug vertu demesio vietu, miesta galit drasiai patys apziureti, tikrai labai grazus miestas, daug graziu vietu smile.gif Man labai paliko ispudi raftingas ir zinoma dzip safari, sis tai tikrai vertas demeso, taip pat labai grazu yra pamatyti zaliaji kanjona ir butina nueiti i Hamama.
Nelygu kurioje Alanijos puseje busi, mes netoli savo viezbucio susipazinom su vienos agenturos vadovu, buvo labai super nes jis puikiai snekejo rusiskai, susidraugavom, visas keliones, tik pas ji pirkom tai jis ir nuolaidas padare, ne karto nenuvyle jo rengiamos ekskursijos, nes kiek is pazystamu esu girdejus ir nusiskundimu turedavo kiti. taip kad tikrai ziurekit labai pas ka pirksit keliones, aisku labiausiai apsimoka tik pas vietinius, bet tie vietiniai ir vienas kitam nelygus. O jei busi kur nors netoli viesbucio My Aytap tai uz viezbucio dar uz keli namu yr agentura, vadovas vardu Turnas, labai fainas, tikrai pades,papasakos ir tikrai nebrangiai kainuos.

jei kazkas dar domina drasiai gali klausti, pasistenksiu atsakyti, nors cia visi kiek gali suteikia informacijos smile.gif

ACIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2010 09 08, 21:11)
buvome ir Pamukkale'j - va ten tai groozis, kurio zodziais ir foto nupasakoti neimanoma - vieta, kuria verta pamatyti bent karta gyvenime wub.gif
bet musu dickis uzsioziavo, tai neapejome visko  verysad.gif bet vyras sake, kad butinai dar nuvyksime be vaikuciu rolleyes.gif is Marmario isvaziavome 6:30, grizome apie 20:00... Labiausiai kelione ir vargino, bet vaikai autobuse pamiegojo, tai ramu smile.gif


Kaip smagu, kad nenusivylete turkija 4u.gif
Tai dabar ivesk aiskumo - kiek valandu vaziavote i Pamukale?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 09 08, 21:23)
Kaip smagu, kad nenusivylete turkija  4u.gif
Tai dabar ivesk aiskumo - kiek valandu vaziavote i Pamukale?

na mus paeme 6:30. Tada turbut iki kokiu 7:00-7:15 rinko likusia kompanija. Apie 8val stojom pusryciauti, nes pasirodo buvo iskaiciuoti pusryciai ir pietus. Po pusvalandzio pajudejom toliau ir vaziavom mazdaug 2 val. Tada kilimu ''gamykloj'' stojom, pasiziurejom kilimu, kaip silko siulai gaunami. Papietavom (gerimai neiskaiciuoti, nestis savu nebuvo galima biggrin.gif ) ir apie 12-12.15 buvom Pamukkalej'e prie terasu wub.gif
Su viskuouztrukom apie 5 val pirmyn doh.gif
Viskam apziureti turejom 3.5val unsure.gif

Apie 16val pajudejom atgal, dar sustojom onikso gamykleleje, bet ten uztrukom gal 15min. O tada jau namo su vienu sustojimu degalineje. Spejom ir pavakarieniauti - grizom 20val kazkur, gal vos veliau 4u.gif

siaip ilgai kelione uztruko, ilgiau turbut neissedetumem lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveiki,

Gal esat kas susidure su tokia situacija ar ka girdeje. Ar imanoma paskeisti kelione (uz kuria jau sumoketa 50 proc. avanso) i kita? Pavyzdziui, viesbuti ar apskritai kita miesta pasirinkti, neprarandant daug pinigu.
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2010 09 08, 23:36)
na mus paeme 6:30. Tada turbut iki kokiu 7:00-7:15 rinko likusia kompanija. Apie 8val stojom pusryciauti, nes pasirodo buvo iskaiciuoti pusryciai ir pietus. Po pusvalandzio pajudejom toliau ir vaziavom mazdaug 2 val. Tada kilimu ''gamykloj'' stojom, pasiziurejom kilimu, kaip silko siulai gaunami. Papietavom (gerimai neiskaiciuoti, nestis savu nebuvo galima  biggrin.gif ) ir apie 12-12.15 buvom Pamukkalej'e prie terasu  wub.gif
Su viskuouztrukom apie 5 val pirmyn doh.gif
Viskam apziureti turejom 3.5val unsure.gif

Apie 16val pajudejom atgal, dar sustojom onikso gamykleleje, bet ten uztrukom gal 15min. O tada jau namo su vienu sustojimu degalineje. Spejom ir pavakarieniauti - grizom 20val kazkur, gal vos veliau 4u.gif

siaip ilgai kelione uztruko, ilgiau turbut neissedetumem  lotuliukas.gif

Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
merginos, ar yra ekskursiju is alanijos i izraeli?kiek mazdaug kainuoja?vienam lietuviskam saite raso nuo 375 euru...
Atsakyti
labas rytas

esu naujoke blush2.gif sioje temoje ir is vis naujoke kelionese i turkoja, vis dar balskausi tarp keliones i Marmary ar kemera, ilindau i jusu tema apsispresti, bet sioje temoje nieko neradau, lysiu i ankstesnes smile.gif



[quote=Jofky,2010 09 07, 09:49]

O buvau aš Viking star, tik išpendėjusiam turistui ten gali nepatikti 4u.gif

[/quote

as ir ziurineju sita viesbuty, gal gali papasakoti kas nepatiko arba gali nepatikti blush2.gif
Atsakyti
[quote=deine,2010 09 09, 09:19]
labas rytas

esu naujoke blush2.gif sioje temoje ir is vis naujoke kelionese i turkoja, vis dar balskausi tarp keliones i Marmary ar kemera, ilindau i jusu tema apsispresti, bet sioje temoje nieko neradau, lysiu i ankstesnes smile.gif
[quote=Jofky,2010 09 07, 09:49]

O buvau aš Viking star, tik išpendėjusiam turistui ten gali nepatikti 4u.gif

[/quote

as ir ziurineju sita viesbuty, gal gali papasakoti kas nepatiko arba gali nepatikti blush2.gif
[/quote]

Aš Kemere buvau jau 4-tą kartą, taigi balsuoju už jį visom keturiom thumbup.gif O apie v/b tai manau klausk konkrečiai kas tave domina, nes kiekvienas akcentuojam skirtingus dalykus, kas vieman svarbu kitam visiškai jokios įtakos neturi 4u.gif Man asmeniškai kaip ir visuomet buvo per daug maisto, visko net nespėjau išragaut, o gryžau su papildomais kg cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 09 09, 08:24)
  Man asmeniškai kaip ir visuomet buvo per daug maisto, visko net nespėjau išragaut, o gryžau su papildomais kg  cool.gif

drinks_cheers.gif
as nezinau ar papildomu kg parsiveziau, bet kad nuo beveik nieko neveikimo ir gero maisto pilvukas tikrai padidejo doh.gif nieko, antradieni vel i darba, o tada jau nera kada valgyt bent per pietus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 09 09, 09:24)
Aš Kemere buvau jau 4-tą kartą, taigi balsuoju už jį visom keturiom  thumbup.gif  O apie v/b tai manau klausk konkrečiai kas tave domina, nes kiekvienas akcentuojam skirtingus dalykus, kas vieman svarbu kitam visiškai jokios įtakos neturi  4u.gif  Man asmeniškai kaip ir visuomet buvo per daug maisto, visko net nespėjau išragaut, o gryžau su papildomais kg  cool.gif


kai apsispresiu kur vaziuot i Kemera ar Marmary, tada butinai klausiu konkreciau, nes jei i kemera sita viestbutis iseina pigiausiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inpo @ 2010 09 08, 23:49)
Sveiki,

Gal esat kas susidure su tokia situacija ar ka girdeje. Ar imanoma paskeisti kelione (uz kuria jau sumoketa  50 proc. avanso) i kita? Pavyzdziui, viesbuti ar apskritai kita miesta pasirinkti, neprarandant daug pinigu.


Viskas priklauso nuo agentūros, ar ji bus draugiška šituo atžvilgiu...
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2010 09 09, 08:45)
kai apsispresiu kur vaziuot i Kemera ar Marmary, tada butinai klausiu konkreciau, nes jei i kemera sita viestbutis iseina pigiausiai blush2.gif

O tai ko ieškot Turkijoj? Bent jau man šie kurortai visiškai skirtingi... Marmaris- didesnis, triukšmingesnis anglakalbių jaunuolių pasilinksminimo centras. Miestas gražus, bet turkiškos dvasios mažiau. Kemeras bent jau man labiau patinka- jaukesnis, mažesnis, bent nepasiklysit pirmą kartą. mirksiukas.gif Derybos labiau priimtinos dėl kainų irgi Kemere, bet nuolatinis kalbinimas rusiškai užknisdavo... blush2.gif Kemero Tauro kalnų Marmaryje nėra, bet užtai ten yra net dvi jūros. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAIDAZ: 10 rugsėjo 2010 - 08:22