Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(Drute @ 2010 09 17, 13:16)
Del vietu as visada pasiklausiu ar yra vietu priekyje, nes priekyje sakoma mazesne turbulencija buna jeigu buna like ten ir sodina kur paprasai, o siaip net nezinau ar yra kokia politika, kad sugrupuotu keleivius... Paskutiniame skrydyje tik pirmenybe i lektuva eiti buvo tevliams su vaikais, paskui galines dalies keleivius ir veliau ileido priekines dalies keleivius, manau protingai, nes taip keleiviai tikiu susedo daug greiciau.


Esu skridusi su BMI is Heathrow, ten taike panasia ilaipinimo tvarka: pirma galiniai, po po priekiniai.

Vadinasi, rasti ramu kampeli-atsitiktinumo dalykas. biggrin.gif
Vieni bijo turbulencijos ar nori fotografuoti be jokiu nereikalingu objektu kadre- renkasi prieki, kiti saugiau jauciasi sededami ant sparno ar uodegoje.
Bet 3 valandas atlaikysime, kas bebutu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 17 rugsėjo 2010 - 12:39
su vaikais kiek zinau sodina arciau isejimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 09 17, 11:58)
su vaikais kiek zinau sodina arciau isejimu  ax.gif

su vaikais prie pat isejimo ir avariniu duru nesodina.Bent jau mano patirtimi,kai paskutini karta grizinejome ir buvome gave vietas prie avarinio isejimo, tai turejome pasikeisti vietomis nes prie isejimo turi buti suauge zmones 4u.gif

Atsakyti
Sveiki,nu skaitau apie tuos gerimus ir man visai nebeaišku,kaip blondinei doh.gif Tai aš su savim,rankiniame bagaže negaliu net vaiko gertuvės plastmasinės (apie 150ml)įsinešti taip išeina? doh.gif Sulčių iš pokelių negeria,nežinau nei ka sugalvoti.Nebent tuščia gertuvę neštis ir negazuoto vandens uz vartu nusipirkti gal logiškiausia blush2.gif g.gif . Ir dar klausimukas-ar lėktuvuose būna kokie nors adijaliukaijei pvz vaikui salta,duos kuo uzkloti,ar geriau savo tureti?Pirmakart su vaiku skrendam(+kaip zakon podlast vaikas su bronchitu doh.gif ),tad noriu pasirūpint,kad nesušaltų dar labiau.ačiū. Tiesa,sekmadienį anksti ryte kylam
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 09 17, 08:46)
kazkaip as skraidziau ivairiomis oro linijomis, tiesa uz ekonomiska kaina ir gauni ekonomiska servisa, tikrai niekas nepasiulo nemokamu nei gerimu, net to pacio pigaus vyno,

drinks_cheers.gif
man isvis keista,kaip zmones skrendantys su vaikais nepasiruosia skrydziui unsure.gif neisideda net menkiausios uzkandos,sausainuko,gerimo mazo buteliuko.Galu gale net ir stambi kupiura,na nelogiska,juk parduotuveje daznai is stambesnes kupiuros neturi grazos,o ka jau cia lektuve doh.gif juk neleksi pas kazka isikeisti kai nera kur lekti doh.gif O poto kalti del nemalonios situacijos lieka aplinkiniai unsure.gif emocijos liejasi per krastus.
As visada isimetu po pora kiekvienam iskeptu sumustinuku,uzkandeliu(sausainuku,saldainuku jei labai jau zirstu,demesiui atitraukt),isidedu portable dvd/cd player(nedidukas,kelioninis vaikams paziureti pats tas)knygute kokia,kad vaikai butu uzimti,jei nores uzkas,atsigers(beje tiek kartu temoje apie tuos vaiku uzimtumus ir maista kalbeta jau buvo doh.gif mamos pasakojo,kad dedasi danonki/actimel gerimus,kuris po 100ml,ju gali detis kiek nori) galu gale galima nusipirkti(jei dirbs) duty free..lektuvas man tokia uzdara erdve,kad joje ne visas paslaugas gausi,ne visus norus,net ir elementarius gales ispildyti
I lektuva isimetu ir po pora tableciu,nuo skausmo ir nuo temp(maza kas vaikams ar patiems suskaus ar pakils temepratura-3,5 val trumpas laikas,bet ne tada kai kazka suskausta doh.gif )isidedu akiu lasu(nes buna,kad sauseja) ir visada vaikams ausu lasu.Dregnu serveteliu(rankoms nusivalyti)kartais isimetu pakaitiniu plonu rubeliu vaikams(man paciai buvo,kad 2 kartus per skrydi apsipyliau biggrin.gif blush2.gif nu ziopla ar ne,tai stiuartas jau be zodziu daugiau serveteliu man atnese biggrin.gif) zodziu stengiuosi neapsikrauti,bet butinus daiktus pasiimti i kelionine rankine vaiku komfortui palaikyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zirzekle @ 2010 09 17, 12:20)
Sveiki,nu skaitau apie tuos gerimus ir man visai nebeaišku,kaip blondinei doh.gif  Tai aš su savim,rankiniame bagaže negaliu net vaiko gertuvės plastmasinės (apie 150ml)įsinešti taip išeina? doh.gif Sulčių iš pokelių negeria,nežinau nei ka sugalvoti.Nebent tuščia gertuvę neštis ir negazuoto vandens uz vartu nusipirkti gal logiškiausia  blush2.gif  g.gif . Ir dar klausimukas-ar lėktuvuose būna kokie nors adijaliukaijei pvz vaikui salta,duos kuo uzkloti,ar geriau savo tureti?Pirmakart su vaiku skrendam(+kaip zakon podlast vaikas su bronchitu doh.gif ),tad noriu pasirūpint,kad nesušaltų dar labiau.ačiū. Tiesa,sekmadienį anksti ryte kylam

tai gertuve dekites,kuri buna 100ml,juk tokiu yra .Isidekite danonki/actimelio jei geria vaikas,vietoje-duty free dar vandenuko nusipirkite,kad nebutu nesklandumu,geriau jau tureti.
Uzklotu ir pagalveliu buna lektuve,bet ju nebuna tiek,kad visiems vaikams uztektu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 17 rugsėjo 2010 - 14:01
Taip taip, atsiprasau, carteriniuose tik del bagazo ne taip kabinejasi. O del tikrinimo taisykles tos pacios, tiesiog man pasirode, kad tokiose salyse, kaip tunisas, turkija ir pan, ne taip kreipia demesi jie, kiek skridau, tai kontroles nepalyginsi su Europos salimis. Bet zinoma, taisykles yra taisykles, ju reikia laikytis ir nezygiuoti su pusantro litro buteliu naglu veidu lotuliukas.gif ir su daugiau negu 100 irgi, cia tik as kazkodel surizikavau su savo sulciu pokeliu maziuku.

Del pledu - taip, lektuve duoda pledukus ir pagalveles.

Uz vartu tikrai gausite nusipirkti vandenuko, o tuscia gertuve galima nestis, man atrodo (patikslina tegu kas susidures su tuo)

O 100 ml talpos gal kokiu Activia, Danonki ar ko buna? Gal tiktu vaikui? g.gif

Dar del maisto ir gerimu lektuve - man irgi nesukelia problemu, kad neduoda gerti ar valgyti, aisku su vaikais manau sudetingiau, bet suaugusieji tikrai tris valandas gali pakenteti smile.gif Arba nusipirkti duty free arba lektuve ax.gif

Beje, pritariu del pasiruosimo skrydziui - man grazu ziureti i tuos, kurie keliauja su mazais vaikais, taciau vaikai nekelia jokiu problemu lektuve, nes buna paruosti skrydzio nuobodumams ir galimiems nesklandumams 4u.gif aisku, jei vaikui skauda ausytes ir pan., tai zinoma, kad jis nerimsta ir verkia, bet cia jau kita tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piktoji Fėja: 17 rugsėjo 2010 - 13:48
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 17, 14:39)
tai gertuve dekites,kuri buna 100ml,juk tokiu yra .Isidekite danonki/actimelio jei geria vaikas,vietoje-duty free dar vandenuko nusipirkite,kad nebutu nesklandumu,geriau jau tureti.
Uzklotu ir pagalveliu buna lektuve,bet ju nebuna tiek,kad visiems vaikams uztektu 4u.gif


dėkui.specialiai gertuvės nepirksiu 100ml,bet kaip išeitį tikrai pabandysiu danonki/actimel
Papildyta:
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 17, 14:41)

Del pledu - taip, lektuve duoda pledukus ir pagalveles.

Uz vartu tikrai gausite nusipirkti vandenuko, o tuscia gertuve galima nestis, man atrodo (patikslina tegu kas susidures su tuo)

O 100 ml talpos gal kokiu Activia, Danonki ar ko buna? Gal tiktu vaikui?  g.gif

ačiū už greitą atsakymą.
gal patikslinsit tikrai kas susidūrėt su gertuvėm? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 17, 12:41)

Dar del maisto ir gerimu lektuve - man irgi nesukelia problemu, kad neduoda gerti ar valgyti, aisku su vaikais manau sudetingiau, bet suaugusieji tikrai tris valandas gali pakenteti smile.gif Arba nusipirkti duty free arba lektuve  ax.gif

o kas ten sudetingiau g.gif juk visi is namu vaziuoja,galu gale galima nusipirkti parduotuvese supakuotu sumustinuku,paruostuku yra dabar visokiausiu,pradarai indeli ir valgo tie vaikai-jokiu rupesciu.Kas su kudikiais skrenda,tai karsto vandenuko visada duos-paruosti misinuka,kas mamos pacios maitina tai mnaistas visada salia biggrin.gif o kuriu vaikuciai dar visokiu sumustinuku nevalgo,tai puikiausiai galima isideti tyreles,pagrauzti sausainukus,javainiukus,riestainiu ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(zirzekle @ 2010 09 17, 12:48)

gal patikslinsit tikrai kas susidūrėt su gertuvėm? 4u.gif

mes praeitais metais isineseme daugiau nei leistinai gerimo,nes buvome su vaikais liepe paragauti..bet cia nera taisykle,greiciau isimtis,todel isimeskite vaikiska gertuve,kuria jus turite ir isipilkite ten 100 ml vandenuko ar kokio jums reikia gerimo,neturesit tada jokiu bedu.
As kai skrisiu tiesiog isimesiu actimelio ir buteliuka maziuka dukrai,nepraleis ismesiu,nusipirksiu duty free.
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 17, 10:28)
Ir karsto vandens visad gaudavom. Nemokamai. Vaikui 3 in 1 kava padarom  ax.gif Kazko nesusisnekejot matyt  unsure.gif

ir karsto ir salto paprasius esu gavusi,tiesa dabar prisiminiau,kad karta galva pradejo labai skaudeti doh.gif ( as gi nepasimokiusi neisidejau biggrin.gif ) tai dave ir tablete nuo skausmo ir vandens uzsigerti.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 09 17, 14:48)
gal patikslinsit tikrai kas susidūrėt su gertuvėm? 4u.gif


Kudykiams ir didesne gertuve galit imti Tik gali tekti paragauti is jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 17, 15:16)
Kudykiams ir didesne gertuve galit imti Tik gali tekti paragauti is jos smile.gif

thumbup.gif dėkui.bandysim rizikuoti,o vandenuką paragauti nėr kas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
juk visi is namu vaziuoja,galu gale galima nusipirkti parduotuvese supakuotu

jo, lietuvis kantrus padaras, kad ir kaip apkarpomas komfortas, jam cia norma cool.gif
nuo to moralizavimo jau negera, aiskiai rasiau, kad ne del edalo nebuvimo susinervinau, nors lt avialinijos aiskiai parodo poziuri i klienta ( idomu, kuo cia jus skaraidot visos, kad jum nieks nieko neduoda cool.gif ), o del to, kad vandens nedave vaikui, kai sis verke. taip sakant , 10 cnt gaila buvo. na, bet kam skaityt, ka rasau, juk taip malonu pamoralizuot, kokia jus rupestinga keliautoja doh.gif
QUOTE
net ir stambi kupiura,na nelogiska

doh.gif jo, milijona delne atkisau. p.s. o kur jus gyvenat, Balbierisky, kad grazos jum nieks neduoda is keliu euru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 17, 14:41)
Taip taip, atsiprasau, carteriniuose tik del bagazo ne taip kabinejasi. O del tikrinimo taisykles tos pacios, tiesiog man pasirode, kad tokiose salyse, kaip tunisas, turkija ir pan, ne taip kreipia demesi jie, kiek skridau, tai kontroles nepalyginsi su Europos salimis.


na jeigu teks is Stambulo skristi tada pasijaus kitaip smile.gif nes rodos pereiti tenka trejas kontroles, dvejose butinai nusiauti batukus ir pan... (bent jau ziema skrendant)
Atsakyti