Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010 metai

QUOTE(Breta* @ 2010 09 21, 18:36)
Ačiū už patarimą  4u.gif


pries susukant i ranksluosti, as dar idedu i plastikini maiseli, kad jei pvz. nu netyyyyyycia per klaida itruktu, neisbegtu ant rubu ar ranksluoscio, i kuri esu isukusi mirksiukas.gif Tokiu budu visuomet keliauja vyno buteliai ir kiti duztantys daiktai, o siemet is Turkijos ir efesas parvyko lauktuviu thumbup.gif Aisku, jeigu jau ten duztu labai, tai praplestu ir ta maisiuka, bet as geriau jauciuosi, saugiau ipakavusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beje, pernai, vykstant i povestuvine kelione, kazkas matyt susparde musu lagamina, i kuri buvom isimete skardine energetinio (aisku kadangi vykom tiesiai po vestuviu, nei vienam is musu nerupejo nei ipakuoti i ranksluosti, nei i maisiuka isukti - nusipirkom ir imetem oro uoste i lagamina) - skardine buvo prakirsta, o gerimas isbeges... tai atvyke turejom siurpriza - labai energetinius rubus doh.gif lotuliukas.gif dabar juokinga, tada buvo nelabai g.gif Bet kaip sakant, patys ziopli, nera ka kaltinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 21, 20:20)
pries susukant i ranksluosti, as dar idedu i plastikini maiseli, kad jei pvz. nu netyyyyyycia per klaida itruktu, neisbegtu ant rubu ar ranksluoscio, i kuri esu isukusi  mirksiukas.gif Tokiu budu visuomet keliauja vyno buteliai ir kiti duztantys daiktai, o siemet is Turkijos ir efesas parvyko lauktuviu  thumbup.gif Aisku, jeigu jau ten duztu labai, tai praplestu ir ta maisiuka, bet as geriau jauciuosi, saugiau ipakavusi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Beje, pernai, vykstant i povestuvine kelione, kazkas matyt susparde musu lagamina, i kuri buvom isimete skardine energetinio (aisku kadangi vykom tiesiai po vestuviu, nei vienam is musu nerupejo nei ipakuoti i ranksluosti, nei i maisiuka isukti - nusipirkom ir imetem oro uoste i lagamina) - skardine buvo prakirsta, o gerimas isbeges... tai atvyke turejom siurpriza - labai energetinius rubus  doh.gif  lotuliukas.gif dabar juokinga, tada buvo nelabai  g.gif Bet kaip sakant, patys ziopli, nera ka kaltinti  doh.gif

Ačiū 4u.gif Mano vyrui atsidarė dažų skardinė, tai gerai, kad į kelis maišelius buvo įvyniota, per porą prabėgo, kitų neįveikė biggrin.gif
Ojoj, didelė nesėkmė atskridus atostogų rasti supiltus rūbus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 21, 20:20)
Beje, pernai, vykstant i povestuvine kelione, kazkas matyt susparde musu lagamina, i kuri buvom isimete skardine energetinio (aisku kadangi vykom tiesiai po vestuviu, nei vienam is musu nerupejo nei ipakuoti i ranksluosti, nei i maisiuka isukti - nusipirkom ir imetem oro uoste i lagamina) - skardine buvo prakirsta, o gerimas isbeges... tai atvyke turejom siurpriza - labai energetinius rubus  doh.gif  lotuliukas.gif dabar juokinga, tada buvo nelabai  g.gif Bet kaip sakant, patys ziopli, nera ka kaltinti  doh.gif


Mums siemet griztan Efesas is skardines isbego del neaiskiu priezasciu. Bet kadangi salia buvo ten pat pirktas bambukinis ranksluostis, tai visa puse litro ir sugere thumbup.gif Laaabai geri pas juos ranksluosciai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Breta* @ 2010 09 21, 17:26)
Sveiki,
skrendam į Kemerą Rugsėjo 25d., dabar ten karšta, bet vis noris apsidrausti, o gal be reikalo. Džinsus ir megztuką imam, o kaip su batais? Gal neimt, o jei lis...


Atostogaujam dabar Kemere, karšta net labai wub.gif džinsus turiu, nes su jais važiavau, bet neteko dar panaudot, šilta ir vakare, net nesinori apie džinsus galvot doh.gif o megztuką pasiėmus ir aš, dar neprireikė ir jaučiu neprireiks, bet aišku geriau pasiimt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2010 09 22, 08:22)
Atostogaujam dabar Kemere, karšta net labai  wub.gif džinsus turiu, nes su jais važiavau, bet neteko dar panaudot, šilta ir vakare, net nesinori apie džinsus galvot  doh.gif o megztuką pasiėmus ir aš, dar neprireikė ir jaučiu neprireiks, bet aišku geriau pasiimt  4u.gif

kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 09 21, 09:44)
Aš buvau Turkijoje prieš 2 metus spalio pradžioje,tai buvo labai karšta,nė dienos apsiniaukusios,net neisivaizdavau kaip galima iškęsti kokį liepos mėnesį karštį smile.gif

Isgyvenau 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 09 21, 09:44)
Aš buvau Turkijoje prieš 2 metus spalio pradžioje,tai buvo labai karšta,nė dienos apsiniaukusios,net neisivaizdavau kaip galima iškęsti kokį liepos mėnesį karštį smile.gif

rugpjutis sako karsciausias - va buvom vidury menesio ir nieko thumbup.gif
Atsakyti
O mes, vakar, parskridom su šitu lėktuvu iš Bodrumo, pasirodo mums pasisekė lotuliukas.gif
http://pilietis.delf...a.d?id=36774509
Atsakyti
QUOTE(gucinija @ 2010 09 22, 13:05)
O mes, vakar, parskridom su šitu lėktuvu iš Bodrumo, pasirodo mums pasisekė  lotuliukas.gif
http://pilietis.delf...a.d?id=36774509


O tikrai tai buvo TAS lektuvas ? g.gif
Atsakyti
Bet jie rašo, kad tai yra vienintelis orlaivis, kuriuo bendrovė skraidino keleivius.

Tai manau, kad šitas g.gif , gal klystu.
Atsakyti
QUOTE(gucinija @ 2010 09 22, 13:19)
Bet jie rašo, kad tai yra vienintelis orlaivis, kuriuo bendrovė skraidino keleivius.


Kazkur kazkada skaiciau, kad charteriams kita jie firma samde unsure.gif Bet neesu visai tuo tikras ax.gif Todel ir uzklausiau, ar tikrai cia TAS PATS. O jus skraidines buvo nudazytas kaip nuotraukoj parodyta ?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 22, 13:22)
Kazkur kazkada skaiciau, kad charteriams kita jie firma samde  unsure.gif  Bet neesu visai tuo tikras  ax.gif  Todel ir uzklausiau, ar tikrai cia TAS PATS. O jus skraidines buvo nudazytas kaip nuotraukoj parodyta ?




Lyginai toks biggrin.gif
Atsakyti