Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

QUOTE(Count @ 2010 09 10, 12:39)
Neradau jokios informacijos apie Makroekonomika D.Laskienė. Kaip sita destytoja? Lengva pas ja atsiskaityti?

Na man tai ji tokia priplaukus,nieko dorai neišaiškina.Kas iš to kad leidžia viskuo naudotis,bet reik suprast pirma jos tuos klausimus.Uždavinius kiek klausėm kaip daryt tiek nieko neaiškino.Palyginti Pekarskienę kaip dėstė mikro tai labai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(egleegle3002 @ 2010 09 10, 12:18)
Na man tai ji tokia priplaukus,nieko dorai neišaiškina.Kas iš to kad leidžia viskuo naudotis,bet reik suprast pirma jos tuos klausimus.Uždavinius kiek klausėm kaip daryt tiek nieko neaiškino.Palyginti Pekarskienę kaip dėstė mikro tai labai skiriasi.

ir atsiskaitymai susukti istikro taip, kad net viskuo naudojantis sudetingas reikalas..aisku beveik visi issilaike...bet ismokt tai nelabai kazka pas ja ismoksi... schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas turejot Tarptautines prekybos pagrindus? Reiketu namu darbo ax.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kuri netyčia turit išsisaugojusi kokybės vadybos kursinio reikalavimus? ir gal turit dėstytojų kontaktus? labai skubiai reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2010 09 13, 20:05)
sveikos,
gal kuri netyčia turit išsisaugojusi kokybės vadybos kursinio reikalavimus? ir gal turit dėstytojų kontaktus? labai skubiai reikia  blush2.gif



Ar dar reikia kokybes? Parasyk emeila savo, atsiusiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Priimkit ir mane į savo būrį 4u.gif

Aš pirmame kurse išlyginamosiose po kolegijos. Dar tik pirmi žingsniai, bet jau darosi neramu. Pirmas dalykas kurį pradėjome - organizavimas. Dėstytojas atrodo labai nieko - Venskus. Kursinis būtų irgi visai nieko su skaičiavimais, tik labai painu kaip ten viską reikia daryti. Gal kuri turite kokį pavyzdį kursinio. Būtų gerai bent pasižiūrėti iš kur kokie skaičiai yra imami.
Ir įdomu ar apsiginti darbą pas Venskų sunku? Dar sakė duos po 3 klausimus atsakyti. Gal kuriai teko atsakinėti, kokie maždaug klausimai būna?

Jei galit atsiųskit adresu: rasa12345@hotmail.lt 4u.gif

O sekantis dalykas bus Žinių vadyba pas L.Girdauskienę ax.gif . Kaip dėstytoja? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *raskė*: 18 rugsėjo 2010 - 16:12
išsiunčiau organizavimą smile.gif o žinių vadybos bent jau man dar nebuvo 4u.gif gal kitos mergaitės padės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(k2paulla @ 2010 09 09, 17:49)
Sveikos, mergaites-mamytes smile.gif
su naujais mokslo metais!
gal u\yra ketvirtakursiu, ekonomisciu, pasirinkusiu FINANSUS????
tikiuosi-draugausim smile.gif smile.gif

o sveikinu, as jau penktam pasirinkusi finansus doh.gif o jei jei kaip siemet darbais uzverte, kitu specializaciju taip ner doh.gif nu bet jau paskutinis kursas ir tekspabaigti kazkaip biggrin.gif sekmes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2010 09 18, 21:41)
išsiunčiau organizavimą smile.gif o žinių vadybos bent jau man dar nebuvo  4u.gif gal kitos mergaitės padės smile.gif

Oi kaip ačiū clap.gif clap.gif clap.gif assa.gif assa.gif assa.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites, cia kazkada buvo snejeta, kad pas Simanaviciene socialine sudetinga nes destytoja nelabai...o ko is jos galima tiketis? nes dalykas tai nepasirode sudetingas ir pati lyg nieko...gal cia apgaulingas ivaizdis??? g.gif
Atsakyti
sveikos vadybininkes ir ekonomistes smile.gif atejau ir as prasyti pagalbos smile.gif destytojas, kad nereiketu rasyti kursinio dave uzduoti: iki spalio 1d reikia i viena psl apie klimato kaita pakviesti 50 zmoniu, todel ir kreipiuosi pagalbos, nes niekaip neprirenku is draugu, o terminas po truputi spaudzia smile.gif jei galite man padeti, tai prasau atsiusti savo el. pasto adresa, as jum atsiusiu pakvietima:) ten neis jokie spamai, todel tik uzsiregistruokite ir dar karta prisijunkite, kad aktyvuoti anketa smile.gif

laukiu jusu el.pasto adresu cia, az arba adresu waiwosius@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas turite trečiojo kurso kokių nors failų iš šių paskaitų:
Marketingas
Kokybės ekonomika
Valstybės finansai
Tarptautiniai ekonominiai santykiai
Ekonomikos planavimas
prašau atsiųsti į paštą antheaa@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti