Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 27 rugsėjo 2010 - 14:45
Ieškau pagalbos..

esu 3k. ekonomika.

Vis velkasi organizavimo skola sad.gif gal kas kursinio pvz turite? nes niekaip man jo nepavyksta teigiamam parengti.. negi teks pirkti unsure.gif

labai lauksiu m.rasuole@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(munis @ 2010 09 27, 15:47)
Ieškau pagalbos..

esu  3k. ekonomika.

Vis velkasi organizavimo skola sad.gif gal kas kursinio pvz turite? nes niekaip man jo nepavyksta teigiamam parengti.. negi teks pirkti  unsure.gif

labai lauksiu m.rasuole@gmail.com

Laba,
Jei kalba apie pramones organizavima, tai issiunciau pvz. mirksiukas.gif
Bet geriausia butu nueiti pas detytoja pasiaiskinti jei kas neaisku ax.gif
Atsakyti


QUOTE(kometaa @ 2010 09 27, 16:56)
Laba,
Jei kalba apie pramones organizavima, tai issiunciau pvz. mirksiukas.gif
Bet geriausia butu nueiti pas detytoja pasiaiskinti jei kas neaisku ax.gif



ačiū 4u.gif kad laiko dabar visai neturiu sad.gif mažas leliukas namie... na tikiuosi pavyks kaip nors tuos 5 gauti smile.gif
Atsakyti
mergaites, klausimas del ekonometrikos.labai nerisliai viska issiaiskinom per paskaita ir kilo klausimas.ziuriu temas kurias reikia atsiskaityti.kaip ir pagal boguslausko knyga.bet temos apibendrintos.ar gaunasi kad visa knyga reikia ir ismokti?
kai atsimenu statistika, tai vos ne mintinai reikejo viska..tai cia visa knyga irgi taip pat???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2010 09 28, 12:25)
mergaites, klausimas del ekonometrikos.labai nerisliai viska issiaiskinom per paskaita ir kilo klausimas.ziuriu temas kurias reikia atsiskaityti.kaip ir pagal boguslausko knyga.bet temos apibendrintos.ar gaunasi kad visa knyga reikia ir ismokti?
kai atsimenu statistika, tai vos ne mintinai reikejo viska..tai cia visa knyga irgi taip pat???? unsure.gif

Man rodos mes iš skaidrių mokemės g.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 09 28, 11:28)
Man rodos mes iš skaidrių mokemės g.gif

hm g.gif skaidriu ji jokiu neidejo..nu tikiuosi dar kas pasikeis, nes ten pasikart prie os knygos bus galima:))))
Atsakyti
gal kas turite kursinio "marketingo programa" pvz? smile.gif imeskite jei nesunku antheaa@yahoo.com
Atsakyti
Gal kas turite Z.Simonavicienes (imoniu socialine atsakomybe) elektronini pasto adresa? Ar kas derinote nd tema su dest. elektroniniu pastu, ar ji atsako emeilu?
Atsakyti
QUOTE(konstruktore @ 2010 09 28, 12:04)
Gal kas turite Z.Simonavicienes (imoniu socialine atsakomybe) elektronini pasto adresa? Ar kas derinote nd tema su dest. elektroniniu pastu, ar ji atsako emeilu?

tai meilas vardas taskas pavarde @ktu.lt visu destytoju.
o del nd, kai liepe surasyti temas, tai jom ir rasyti.klausiau as dar po paskaitos, del to, kas jei dubliuosis su kuo, nes ji minejo, akd negali.bet sakau, jei as ten rpadirbus daug laiko ir gerai zinau...sako tada neturi buti tas pats parasyta.

o siaip smulkiau kam siusti ka ir tt yra musu informacijoje. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar yra ketvirtakursiu finansistu? Nerečiau paprašyti, gal galėtumėt man kas permesti uždavinius kur sprendėt per finansų rinkas?


kriste2126@one.lt
Atsakyti
QUOTE(Kristask @ 2010 09 28, 19:56)
Sveikos, ar yra ketvirtakursiu finansistu? Nerečiau paprašyti, gal galėtumėt man kas permesti uždavinius kur sprendėt per finansų rinkas?
kriste2126@one.lt



g.gif Tai kad lyg tai ir nesprendėm uždavinių, aiškino tik tai kas yra jo duotose skaidrėse... Buvo finansų instiucijos tik.
blush2.gif blush2.gif ar aš čia ko nesuprantu??????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meredaitė: 28 rugsėjo 2010 - 21:01