Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

QUOTE(ERVInga @ 2010 10 31, 19:14)
Ir vyriškis buvo priverstas atsakyti  Sako - kur tu čia mane įvelt nori hihihi.gif

perduok, kad griežtai nebausim hihihi.gif aciuks.gif

QUOTE(ERVInga @ 2010 11 02, 16:23)
O gal kas planavimo kursinio pavyzdį turit 1 varianto? (produkcija A,B,C - nesvarbu). Man ten biški neaišku:
- su energijos  kai 20 %  sumažėja šiluminės energijos ir  vandens technologijai sunaudojimo normos;
-  gamybinių cechų plotas padidėja 500 m2; statybos darbų vertė 500 tūkst.Lt  - ir šituos nežinau kur kišt  hihihi.gif  Iš tiesų tai ne juokinga visai, taip man ten jau viskas susivėlė... unsure.gif

O kažin kai dėstytoja elektroniniu paštu atsako į klausimus dėl kursinio neaiškumu? Gal teko kam kreiptis? g.gif

kaip tu viską suspėji g.gif dar nebuvau atsivertusi blink.gif
dar kartą visoms ačiū, kas atsakinėjote į anketą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rencė @ 2010 11 02, 15:37)
1)perduok, kad griežtai nebausim  hihihi.gif  aciuks.gif
2)kaip tu viską suspėji g.gif dar nebuvau atsivertusi blink.gif



1) Svarbu "straipsnio" jokio nepritaikyt hihihi.gif

2) Mes dar marketingo tyrimų nedarom mirksiukas.gif , nors prekės valdymą jau pradėjus rašyt rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galit kas parašyt planavimo dėstytojos elektroninį paštą, kurį diktavo per paskaitas? man rodos aš blogai užsirašiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 11 03, 16:59)
Gal galit kas parašyt planavimo dėstytojos elektroninį paštą, kurį diktavo per paskaitas? man rodos aš blogai užsirašiau... g.gif


aaudra@kaunas.init.lt šiuo adresu aš jai rašiau tai tikrai labai greitai gavau atsakymą. ax.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms, kurios atsakėte į anketos klausimus.
Atsakyti
QUOTE(Meredaitė @ 2010 11 03, 21:22)
aaudra@kaunas.init.lt  šiuo adresu aš jai rašiau tai tikrai labai greitai gavau atsakymą. ax.gif

Ačiū 4u.gif . Vadinasi ir aš taip užsirašius, mane tas taškas po kaunas - subalamutino doh.gif
Atsakyti
ax.gif sveiki

gal kas galetu aiskiai paaiskinti, kaip instaliuoti eviews 6 programa?
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 11 02, 16:23)
O gal kas planavimo kursinio pavyzdį turit 1 varianto? (produkcija A,B,C - nesvarbu). Man ten biški neaišku:
- su energijos  kai 20 %  sumažėja šiluminės energijos ir  vandens technologijai sunaudojimo normos;
-  gamybinių cechų plotas padidėja 500 m2; statybos darbų vertė 500 tūkst.Lt  - ir šituos nežinau kur kišt  hihihi.gif  Iš tiesų tai ne juokinga visai, taip man ten jau viskas susivėlė... unsure.gif

O kažin kai dėstytoja elektroniniu paštu atsako į klausimus dėl kursinio neaiškumu? Gal teko kam kreiptis? g.gif


Mano ne tas, ale padesiu mirksiukas.gif Tuos visus normatyvus kisi i lentele "Efektyvumo didinimo planas". I skiltis surasai. O kai skaiciuosi planinius dydzius, tada atimsi arba pridesi ka reiks. Statybos verte eis prie lenteles "Gamybinių cechų pagrindinių priemonių vertės apskaičiavimas" tai atimsi 500 is bazines pastatu vertes. Bus skiltis - planas/ nauju priemoniu verte. O va plota kur kist tai nezinau...
Atsakyti
QUOTE(ausra2003 @ 2010 11 04, 13:26)
Mano ne tas, ale padesiu  mirksiukas.gif Tuos visus normatyvus kisi i lentele "Efektyvumo didinimo planas". I skiltis surasai. O kai skaiciuosi planinius dydzius, tada atimsi arba pridesi ka reiks. Statybos verte eis prie lenteles "Gamybinių cechų pagrindinių priemonių vertės apskaičiavimas" tai atimsi 500 is bazines pastatu vertes. Bus skiltis - planas/ nauju priemoniu verte. O va plota kur kist tai nezinau...

Ačiū Aušra 4u.gif . Nors iki tiek jau padariau... Su tais 500 tūkst. lt tai juos įkišau prie remonto, nes jos neviršija 51 % modernizuojamos priemonės vertės g.gif . Sakai čia bus nauja priemonė? Dėl ploto parašiau dėstytojai, nes padidėjus plotui turėtų keistis ir išlaidos energijai pagal viską... Nu matysim, ką atsakys...

Ir dabar dar čia Pelno padidinimo planas, palyginti su baziniais metais, % . Tai jei pas mane padidėja 130, tai . Bazinis pelnas +(bazinis pelnas X 130 )?, o gal dauginasi iš 30, jei baziniai metai 100% g.gif . Nu susivėliau.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs1ingri @ 2010 11 04, 12:06)
ax.gif sveiki

gal kas galetu aiskiai paaiskinti, kaip instaliuoti eviews 6 programa?

Iš kur siunteis? Turi būti "vaistai"
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2010 11 04, 16:04)
Iš kur siunteis? Turi būti "vaistai"


gavau programa archyvuota is drauges, kazkada kai instalaivau tai kazkaip demo riekejo panaudoti, bet nebepamenu, kaip ten viska tiksliai daryti
Atsakyti
QUOTE(mrs1ingri @ 2010 11 04, 15:24)
gavau programa archyvuota is drauges, kazkada kai instalaivau tai kazkaip demo riekejo panaudoti, bet nebepamenu, kaip ten viska tiksliai daryti

DEMO slaptažodis
Atsakyti