Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

QUOTE(Vitulka @ 2010 12 15, 20:34)


Maserati, aš vis prisimenu, kokia tavo oda ir nesuprantu, kam tau rūgštys  smile.gif

Tai va,dabar to alphahydrox nenaudojau,nes nebuvo kam. Bet galvoju gal ant kokios rausvos demeles panaudot,nes yra po spuogelio,tai rausvesne nei visa oda.
O siaip rugstys tai reikalingos,net neisivaizduoju kaip be ju gyvenciau biggrin.gif Nors ka cia naudoju,tik prausikli su rugstim ir PC geli. Be rugsciu turbut uzsiterstu mano oda g.gif
Papildyta:
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 12 15, 19:31)
o randams jis netinkamas?  ax.gif

Nezinau g.gif Siaip esme jo,kad sviesina oda,tai pvz pigmentines demes panaikina, o randas gi yra ta pati oda (jei duobute pvz) tik kad ,,ne tam paciam aukstyje" kaip likusi oda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 12 15, 10:54)
Gal galit parasyt pavadinima?  4u.gif


Declare Vitamino C kapsules veidui.
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 15, 12:13)
kiek laiko reiktų nenaudot rūgščių, kad būtų galima eit į soliariumą?

man niekas nepadeda, nei AHA, nei BHA, kaip tik PMS, taip spuogai.
AHA irgi dėmių po spuogų nelabai lygina.
laukiu dbr Paulos Choice Resist priemonės, kur kartą savaitėj naudot, paskutinė viltis, pavargau eksperimentuot ...

gal beria nuo nervu?
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2010 12 15, 15:48)
Isidek mirena arba implanta - nebus mm, nebus pms, tai nebus ir spuogu  mirksiukas.gif

nepadeda bent jau man smile.gif apsigydo spuogai, o pries mmm ir vel pasaka be galo
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 12 15, 21:00)
gal beria nuo nervu?

kad neturiu kur nervų gadint smile.gif
jei atvirai atsibodo, gal nuo maisto, gal juo nervų, gal dėl PMS, gal dėl naudojamų priemonių, gal ne dėl naudojamų ir taip be galo. Atsibodo jau, ką bedaryčiau niekas nepadeda
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 12 15, 22:00)
Declare Vitamino C kapsules veidui.


o koks tas glikolio rugsties kremukas, kur ketinat tepti? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 12 15, 23:48)
o koks tas glikolio rugsties kremukas, kur ketinat tepti? aciu  4u.gif

pats silpniausias 5 procentu. Vakar jau pasitepiau, oda visai kitokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 16 gruodžio 2010 - 09:07
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 15, 20:34)
ne, ne,nenoriu hormonų  smile.gif
pirmą pabandysiu palergonijų ea hormonus pareguliuot, perskaičiau Natūralios K.G. temoje  smile.gif

Gal galima plačiau apie palergonijų ea? g.gif

Aš ant savęs pastebėjau, kad man nuo BHA kyla spuogai, na bent nuo tų kelių kremų, kuriuos esu naudojus, pvz Rasos kremo - gelio. Bijau, kad ir laukiamas PC gelis netiks.. Nutraukiau naudojimą, tik AHA vakare tepu - odai jokių priekaištų neturiu. Na dar ir veido valymus pradėjau, gal ir tie padeda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 16 gruodžio 2010 - 10:18
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 12 16, 10:15)
Gal galima plačiau apie palergonijų ea?  g.gif

Aš ant savęs pastebėjau, kad man nuo BHA kyla spuogai, na bent nuo tų kelių kremų, kuriuos esu naudojus, pvz Rasos kremo - gelio. Bijau, kad ir laukiamas PC gelis netiks.. Nutraukiau naudojimą, tik AHA vakare tepu - odai jokių priekaištų neturiu. Na dar ir veido valymus pradėjau, gal ir tie padeda.

"Tokį įdomų dalyką perskaičiau, kad nusprendžiau ir su jumis pasidalinti apie pelargonijos ea:). 1 mergina, pasidariusi aliejaus mišinį su juo, visai išsigydė spuogus, kurie, matyt, buvo hormoninio pobūdžio, menstruacinius, pms dalykus tvarkoma tokiu būdu: įtrinamos pažastys po 1 l. ea, nors atsargumo dėlei reiktų skiesti. Inhaliacijos ar vonios, be abejo, irgi yra labai efektyvu. 1 merginai ant veido visai plaukai dėl to nustojo augti. Šis ea reguliuoja hormoninį balansą, atstato pusiausvyrą, dar ir endokrininę sistemą balansuoja, tai moterims labai naudingas."

tai natūralu, kad BHA pakelia spuogus, man atrodo g.gif bent jau pradžioj, o gal Rasos kreme - gelyje yra emolientų, kurie kemša poras g.gif pabandysiu paskui panagrinėt būtent emolientus, nors nelabai man sekas išvadas darytis blush2.gif
AHA tai ne nuo spuogų, aš AHA tepu, kai spuogą išspaudžiu, kad dėmės greičiau dingtų, bet matyt Zeniac LP per silpnas, nes poveikio didelio nėra, be to, kad džiovina odą.
aš irgi apie veido tvarkymą rūgštim pradėjau galvot, bet vėl kiek pinigų doh.gif aš niekam tiek neišleidžiu, kiek veidui, dar kas matytųsi įdėtos pastangos ir user posted image doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 16, 12:40)
"Tokį įdomų dalyką perskaičiau, kad nusprendžiau ir su jumis pasidalinti apie pelargonijos ea:). 1 mergina, pasidariusi aliejaus mišinį su juo, visai išsigydė spuogus, kurie, matyt, buvo hormoninio pobūdžio, menstruacinius, pms dalykus tvarkoma tokiu būdu: įtrinamos pažastys po 1 l. ea, nors atsargumo dėlei reiktų skiesti. Inhaliacijos ar vonios, be abejo, irgi yra labai efektyvu. 1 merginai ant veido visai plaukai dėl to nustojo augti. Šis ea reguliuoja hormoninį balansą, atstato pusiausvyrą, dar ir endokrininę sistemą balansuoja, tai moterims labai naudingas."


O kur to pelargonijų EA galima įsigyti bigsmile.gif ?
Atsakyti
aroma Natural smile.gif
toliau apie tai diskusijos čia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 15, 19:34)
turiu, nuo lapkričio 7 naudoju, neypatingai jis man veikia.
toks įspūdis, kad mano odos rūgštys išvis neveikia  smile.gif


Variantai:
1. Dėmės išvis sunkiai nyksta. Juk apie rūgštis irgi rašo, kad padeda, bet ne garantuotai išnaikina. Nykimas priklauso nuo individualių odos savybių, net nuo vietos, kur ta dėmė yra.
2. Netinkamas produkto pH ir dėl to rūgštys neveikia.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 16, 13:18)
aroma Natural smile.gif
toliau apie tai diskusijos čia tongue.gif


Vitulka, ačiū 4u.gif
Atsakyti