Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

QUOTE(himalaia @ 2011 03 08, 19:59)
Tai neblogai viskas praėjo  thumbup.gif 20% salicilis jau yra nemažai, bet kai tavo oda prie rūgščių įpratus, tai nieko baisaus.
Aš stengiuosi labai nekvėpuoti, kai rūgštys dedamos, nes jų garai gali gleivinę sudirginti.
Nuo vieno karto nelabai ir prasivalys, be to nosis- sunki vieta išvalyti, labai jau užsispyrę inkštirai ten.


O tu tepi sluoksniais ar kaip? Nes pasiskaiciau ,kad galima kazkaip ir sluoksnius tepti. Pas mane ne gelis,o toks kaip vandenukas,tai jis greit ,,isnyksta", tepu su pridetu tokiu kaip merliuku ar kas ten smile.gif
Atsakyti
Maserati, o kur pirkai 20% salicili?
Per kosmetologe?
Vaistineje man atrodo recepto reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 03 09, 10:29)
Maserati, o kur pirkai 20% salicili?
Per kosmetologe?
Vaistineje man atrodo recepto reikia  ax.gif

Nes macius vaistinej g.gif
ebay pirkau smile.gif kosmetologe tai neparduotu,gi reikia jai pelna darytis,o ne leisti zmonems patiems tuo uzsiimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 09, 11:43)
Nes macius vaistinej g.gif
ebay pirkau smile.gif kosmetologe tai neparduotu,gi reikia jai pelna darytis,o ne leisti zmonems patiems tuo uzsiimti biggrin.gif


Kiek sumokėjai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 09, 10:49)
Kiek sumokėjai? smile.gif

Apie 60 lt
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 09, 12:43)

ebay pirkau smile.gif kosmetologe tai neparduotu,gi reikia jai pelna darytis,o ne leisti zmonems patiems tuo uzsiimti biggrin.gif

Aš net nežinau, kad kas dirbtų su būtent tokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 09, 03:26)
O tu tepi sluoksniais ar kaip? Nes pasiskaiciau ,kad galima kazkaip ir sluoksnius tepti. Pas mane ne gelis,o toks kaip vandenukas,tai jis greit ,,isnyksta", tepu su pridetu tokiu kaip merliuku ar kas ten smile.gif

Rytoj antrą kartą darysiuos, tai sluoksniuosiu jau. Nes daugiau sluoksnių arba didesnis kiekis rūgšties- didesnis efektas. Negerai vienu kartu daug užvarvolint, nes rūgštis gali nevienodai pasiskirstyt. Sluoksniuojant tolygiai pasiskirsto, kas ypač svarbu su stipresnėmis rūgštimis.
Pas mane irgi vandenukas, ir BHA, ir glikolis. Užtepi vieną sluoksnį, palauki, kol nudžiūna kelias minutes, tada antrą galima dėt, jei norisi. Aš irgi su merliuku tepu, kur žaizdoms skirtas. Patogiau, nei su vata ir nepalieka visokių pūkelių.
Papildyta:
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 09, 03:43)
kosmetologe tai neparduotu,gi reikia jai pelna darytis,o ne leisti zmonems patiems tuo uzsiimti biggrin.gif

Nu ne visos kosmetologės tokios raganos smile.gif Rūpi joms gi ir klientas, nes paskui prisiperka, prisieksperimentuoja žmonės nežinodami ir problemų prisidaro.
Atsakyti
siandien 1 karta kosmetologe dare pylinga su sitom priekomonem: http://www.skintech.info/index_en.php, ziuresiu, kaip pradeisu luptis ir sluoksniuotis smile.gif 2 procedura esame numaciusios po 2 sav.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 03 09, 19:20)

Nu ne visos kosmetologės tokios raganos smile.gif Rūpi joms gi ir klientas, nes paskui prisiperka, prisieksperimentuoja žmonės nežinodami ir problemų prisidaro.

Aciu uz gerus zodzius 4u.gif As neparduociau vien todel blush2.gif ax.gif kad pati turejau pereiti spec apmokymus, kurie brangiai kainuoja, labai brangiai susipirkti priemones ir net ne del to neparduociau, o del to, kad bijociau jog zmogus gali sau pakenkti, nes per gyvenime tiek esu saviveiklos rezultatu gydziusi kad baisu doh.gif , uztat visoms kas darosi - dideles sekmes ir labai labai dideles atsakomybes linkiu, kad viskas gerai ir sekmingai praeitu 4u.gif
Atsakyti
mergytės gal parekomenduosit kokią kaukę ar kremą pigmentinėms dėmėms mažinti? verysad.gif
Atsakyti
Merginos, gal ir esate apie tai kalbėję, bet pasikartosiu - kiek laiko reikėtų nenaudoti rūgštinių priemonių prieš kaitinantis saulėje? užtektų kelių savaičių ar jau apie mėnesius kalba eina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 03 10, 22:06)
mergytės gal parekomenduosit kokią kaukę ar kremą pigmentinėms dėmėms mažinti? verysad.gif

as tai balinuosi dedama seruma su vit C, paskui iprasta krema. Sekasi neblogai biggrin.gif

QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 03 12, 11:43)
Merginos, gal ir esate apie tai kalbėję, bet pasikartosiu - kiek laiko reikėtų nenaudoti rūgštinių priemonių prieš kaitinantis saulėje? užtektų kelių savaičių ar jau apie mėnesius kalba eina? g.gif

Po rugstines proceduros turi praeiti nors 1 savaite, kol galetumet eiti i soliariuma, pvz. Bet vistiek veidui saule gali kenkti. Jeigu buvo balintos pigmentines demes- gali ju vel atsirast. Geriau veida saugot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 12 kovo 2011 - 17:55