Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

QUOTE(powerpuff @ 2011 05 03, 07:35)
šveičiu veidą paprasta valgomąja soda,


kokiu budu? tiesiog soda tepate ant veido ir masazuojate? g.gif ar ji neidreskia odos?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 05 03, 09:05)
kokiu budu? tiesiog soda tepate ant veido ir masazuojate? g.gif  ar ji neidreskia odos?

Tiesiog sušlapinu veidą, rankas, paimu sodos ir šveičiu drėgną veidą. Man nieko nedreskia-švelnus šveitimas gaunasi. Na aišku ir netrinu kaip išprotėjus tos odos biggrin.gif Šiaip soda spuoguotis linkusiam veidui geras dalykas-ji turi priešuždegiminių, priešgrybelinių savybių. Man dar ant nugaros kažkaip paberdavo spuogais, tai pagulėjus karštoj vonioj paprašydavau, kad MB nugarą soda patrintų ir palaikydavau tą sodą ant odos kokias 5 minutes-tikrai pamažėjo tų bėrimų thumbup.gif
Atsakyti
Mane irgi labai sudomino prausimasis su soda, niekad nesu girdejusi. Idomu, ar nedrasko idos? g.gif Ir koks jos poveikis? Ar tik nuo spuogelius apmazina ar tiesiog valo oda?
As pati jau metus laiko naudoju krema nakciai su AHA ir BHA, rugstini prausikli ir kas ~5 dienas kauke su rugstimi. Inkstiru sumazejo, oda gal kiek lygesne tapo, bet randai nuo spuogu nedingsta (mano oda labai svesi, tai labai jau matosi jie verysad.gif ). Dabar jau 3 savaites naudoju Alpha hydrox krema nuo randu, bet kolkas visiskai joki orezultato nematau (tepu tik vakare).
Nezinau ar kazka ne taip darau, ar reiketu didesnes koncentracijos rugsti ar jau tie randai tiesiog nedings doh.gif
Atsakyti
Va kam įdomu dar truputį info apie sodą lietuviškai ir angliškai 4u.gif
Atsakyti
Dar į rūgštinės kosmetikos temą, parašiau biok ir paklausiau apie rūgščių koncentraciją šito toniko. Beje, turiu pagirti, labai greit atrašė-įdedu atsakymą "Aciu uz klausima, nes jis leido atrasti netiksluma gaminio aprasyme internete (del BHA).
Rasa-Valomasis veido tonikas probl.odai:

Glycolic acid (AHA) - 3,50%

Sulfur (Siera) - 0,5%
BHA - 0% (nera!)
Atsiprasome uz netikslumus." Gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo powerpuff: 03 gegužės 2011 - 09:20
QUOTE(powerpuff @ 2011 05 03, 09:20)
Dar į rūgštinės kosmetikos temą, parašiau biok ir paklausiau apie rūgščių koncentraciją šito toniko. Beje, turiu pagirti, labai greit atrašė-įdedu atsakymą "Aciu uz klausima, nes jis leido atrasti netiksluma gaminio aprasyme internete (del BHA).
Rasa-Valomasis veido tonikas probl.odai:

    Glycolic acid (AHA) - 3,50%

    Sulfur (Siera) - 0,5%
      BHA - 0% (nera!)
Atsiprasome uz netikslumus." Gal kam pravers  4u.gif



as grozio salone dariau veido valyma glikolio rugstimi, tai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 05 03, 09:51)
Nezinau ar kazka ne taip darau, ar reiketu didesnes koncentracijos rugsti ar jau tie randai tiesiog nedings  doh.gif


Randai yra sudėtingas ir užsispyręs reikalas. Maži ir švieži kažkiek rūgštims pasiduoda, bet dideli ir seni - ne. Čia jau medikai su spec. priemonėmis turėtų įsikišti.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 05 03, 02:51)
Mane irgi labai sudomino prausimasis su soda, niekad nesu girdejusi. Idomu, ar nedrasko idos?  g.gif Ir koks jos poveikis? Ar tik nuo spuogelius apmazina ar tiesiog valo oda?

Labai daug rūgštinių priemonių naudoji, nepadaugink mirksiukas.gif

Dėl sodos, ji yra švelni, puikiai galima naudoti kaip šveitiklį (tik, aišku, reikia nepersistengti betrinant), ji veikia antibakteriškai. Tik nenaudok kartu su rūgštniais dalykais kartu (pvz., su rūgštiniu prausikliu).
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 05 03, 08:51)
Mane irgi labai sudomino prausimasis su soda, niekad nesu girdejusi. Idomu, ar nedrasko idos?  g.gif Ir koks jos poveikis? Ar tik nuo spuogelius apmazina ar tiesiog valo oda?
As pati jau metus laiko naudoju krema nakciai su AHA ir BHA, rugstini prausikli ir kas ~5 dienas kauke su rugstimi. Inkstiru sumazejo, oda gal kiek lygesne tapo, bet randai nuo spuogu nedingsta (mano oda labai svesi, tai labai jau matosi jie  verysad.gif ). Dabar jau 3 savaites naudoju Alpha hydrox krema nuo randu, bet kolkas visiskai joki orezultato nematau (tepu tik vakare).
Nezinau ar kazka ne taip darau, ar reiketu didesnes koncentracijos rugsti ar jau tie randai tiesiog nedings  doh.gif



Kokius butent produktus naudojate ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 05 02, 15:45)
Laba diena visoms. Oi kiek prisiskaiciau, net akys pavargo  biggrin.gif Bandau susidelioti, kaip ka kada tureciau tepti, kad butu geras rezultatas odai. Aisku reiketu patarimu  4u.gif Ar butu koks poveikis, jei: ryte nusiplaunu veida, nuvalau toniku, pasitepu drekinamuoju kremu, o vakare rasos geli-krema. Nenoriu daug rugsciu naudoti, dar tik pirma karta su jomis susiduriau. Bet ar naudojant toki maza kieki galima tiketis kokio nors rezultato?
Tiesa, mano oda labai riebi, visur issipletusios poros, tamsus inkstirai, aisku lieka randeliai, bet spuogeliu nebuna taip labai daug. Tik su inkstirais norisi kovoti.


himalaia, o mano situacija galetumet pakomentuoti, buciau labai dekinga 4u.gif Norisi susirinkti kuo daugiau patarimu pries perkant priemones savaitgali bigsmile.gif

Beja gal kam pravers, visa geguzes menesi Eurovaistinese iki 30% nuolaida rasos kosmetikai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 05 03, 22:48)
Tik nenaudok kartu su rūgštniais dalykais kartu (pvz., su rūgštiniu prausikliu).

įdomu kodėl? g.gif dėl neutralizacijos?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 05 04, 09:08)
įdomu kodėl? g.gif dėl neutralizacijos?? g.gif

Na rūgštis su soda reaguoja tai iš rūgštinio prausiklio jokios naudos nebeliktų, kaip ir iš sodos-būtų daug putų ir tiek. Čia man taip atrodo 4u.gif
Atsakyti