Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

QUOTE(lauryna @ 2011 06 17, 22:40)
Jau antra diena kaip naudoju krema su AHA 10 %, atsikelus ryte radau 2 nedidelius raudonus spuogelius aplink nosi, ar tai normalu ? Anksciau tokiose vietose spuogeliiai neislysdavo. Kremas odos negrauze, jokio diskomforto nejauciau. Gal cia taip oda valosi ? g.gif

mane irgi bere net kelis menesius pradejus naudot rugstinius kremus
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 06 17, 21:53)
mane irgi bere net kelis menesius pradejus naudot rugstinius kremus



O veliau nustojo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 06 17, 22:59)
O veliau nustojo ? g.gif

veliau nustojo, bet paskui po kiek laiko nustojau ir krema naudot.
Atsakyti
Idomu, ar nepakenksiu odai , jeigu vakarais veida prausiu su 2% BHA prausikliu, palaukiu 10 minuciu ir tada patepu 10% AHA geliu. ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 06 20, 07:46)
Idomu, ar nepakenksiu odai , jeigu vakarais veida prausiu su 2% BHA prausikliu, palaukiu 10 minuciu ir tada patepu 10% AHA geliu. ?  g.gif


jeigu oda toleruoja, nepakenksi
Atsakyti
Sveikos 4u.gif turiu IWOSTIN matine emulsija purritini, joje yra a-hidroksirūgščių kompleksas. Ar galiu toki krema vasara naudoti rytais? blush2.gif
Atsakyti
Turiu klausimą 4u.gif Naudoju Paulas Choice 2% BHA, pradarius galioja 12 mėn. Šis mėnuo paskutinis, kuomet galioja, bet to gelio dar pusė buteliuko likę doh.gif Ar galima toliau naudoti (ar kas atsitiktų, ar tik poveikis susilpnėtų) ar negailestingai reikia mest šiukšlinėn? blush2.gif
Atsakyti
o galima naudoti rukstine kosmetika vasara, kazka girdejau kad saule gali sukelti nepageidaujamas reaksijas?
Atsakyti
QUOTE(kajoka @ 2011 07 07, 15:27)
o galima naudoti rukstine kosmetika vasara, kazka girdejau kad saule gali sukelti nepageidaujamas reaksijas?

Galima,tik naudokit krema su spf visada.
Atsakyti
va va, naudojau rugstine kosmetika ir po men nuejau i soliariuma tai dieve o teve - atsirado pigmentines demes ant veido doh.gif doh.gif zodziu be spf - nei zingsnio 4u.gif
Atsakyti
Jau 3 savaites naudoju vakarais krema su AHA, diena butinai kremukas su spf 30. Kol kas esu labai patenkinta rezultatais. biggrin.gif
Atsakyti
o kaip del BHA ir saules? taip pat reikia labai saugotis, kaip ir AHA naudojant? g.gif
Atsakyti