Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

QUOTE(prieblanda @ 2011 11 28, 14:16)
O Christina serumas?  g.gif


Nesu bandziusi.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2011 11 28, 14:16)
O Christina serumas?  g.gif


mano odai jis tikrai niekada nebuvo super drekikliu, o isnaudojau kokius 5-6 jo buteliukus, tiesiog neblogai drekino ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 28, 14:49)
Nesu bandziusi.


Tai pobandyk mirksiukas.gif

QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 28, 14:55)
mano odai jis tikrai niekada nebuvo super drekikliu, o isnaudojau kokius 5-6 jo buteliukus, tiesiog neblogai drekino ir tiek.


O kas jums yra super drėkiklis? Ir kaip ji naudodavot?
Atsakyti
dabar pvz sitas
user posted image
Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2011 11 28, 15:10)
Ir kaip ji naudodavot?


ne apie drekiklius tema smile.gif jeigu domina, kaip naudojau, rasyki AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2011 11 28, 15:10)
Tai pobandyk  mirksiukas.gif
O kas jums yra super drėkiklis? Ir kaip ji naudodavot?


As tik ta ir darau, bandau bandau bandau, siuo metu bandau Biodermos Hydra, pries tai Aviva drekinanti lengva krema, i eile turiu n megineliu Clinique DD gelio, Darphin krem-gelio, Clarins kremo misriai odai, Decleor kazko drekinancio misriai odai. Ir visi jie neisbandyti biggrin.gif
Tavo paminetasis i noretinu eilute stovisi, bet ACIU uz rekomendacija 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 28, 18:07)
pries tai Aviva drekinanti lengva krema

kaip sis?
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 28, 18:10)


Koks geras....pedom biggrin.gif Jei rimtai, tai drekina neblogai, bet kimso poras ir nera maloni oda juo pasitepus. Gal tai kad jis prie naturalesniu, nera kokiu silikonu, bet oda kaip popierius buvo, jokio svelnumo. Bet Aviva paakiam ziauriai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 28, 17:26)
dabar pvz sitas
user posted image

Aš irgi šitą sunaudojau, bet ką žinau mastau.gif. Nieko ypatingo. Be nuomonės aš apie jį. Nemanau, kad kartosiu.
Atsakyti
o ko tu is jo tikejaisi? man jo ir nebus reikalo naudoti, kadangi as zinojau, ko noriu is jo, ta gaunu, tad jis konkreciai dabartinei mano veido odos buklei - idealus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ElGuna: 28 lapkričio 2011 - 21:54
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 28, 23:53)
o ko tu is jo tikejaisi? man jo ir nebus reikalo naudoti, kadangi as zinojau, ko noriu is jo, ta gaunu, tad jis konkreciai dabartinei mano veido odos buklei - idealus.

Na, jis toks daugiau gydomasis, bet aš nepastebėjau kažkokio akivaizdaus poveikio - kad būtų paspartėjusi odos regenaracija ar pan. g.gif. Reik tikėtis, kad suveikė gilesniuose sluoksniuose smile.gif.
Tuo metu, kai naudojau, kiek prisimenu, trūko drėkinimo, nes tepiau vietoj drėkinančio kremo (pagal nurodymus) unsure.gif. Na, bet jis ir nėra drėkiklis pagal aprašymą, o deguoninis - padedantis greičiau odai gyti, atsinaujinti, didinantis elastingumą, tinkamas po operacijų, etc.
http://www.vaistai.l...remas-50ml.html
Atsakyti
Vakar padarė man antrąją nusluoksniavimo procedūrą su Skintech, tai situacija daug geresnė nei po pirmojo ,nėra tokio baisaus tempimo ,taip ir sakė ,kad antrą kartą nebeužsideda toks luobas ,kaip pirmąjį .O toms kas darėsi ,kaip jums buvo ?pirmas kartas skyrėsi nuo antro?
Galvoju jei tas antras kartas švelniau veikia odą ,tai gal ir poveikis mažesnis?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 28, 13:16)
Nerandu kas gerai drekintu ir nekimstu poru. Esu paieskose smile.gif

Man kiek bandyta tai pats paciausias yra Eriksonas, tik kaina kosmosas. Bet as perku pas savo kosmetologe ji man ipila is dideliu pakuociu. Tikrai gerai drekina, nekemsa poru ir nebekyla tie prakeikti spuogai.
https://www.groziolo...amasis-kremas2/

Atsakyti