Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

Himalaia super smile.gif tikrai smile.gif
As buvau dar tik vienoj proceduroj bet kakta jau lygesne (net paciai keista), nors dabar didziausia problema skruostai, kai seniau atvirksciai budavo. Labai norejau si savaitgali nueiti, bet kosmetologe atostogauja doh.gif
Beje pirmam kartui man dare nestipru, su migdoline (Natinuel) rugstimi valyma, antra karta taip pat kartosim toki pat, kad priprastu oda stipresnems proceduroms, ar ir jums taip pat dare? Jau ir po tos ivadines proceduros lupausi nezmoniskai, net akiu vokai (gal nuvalant kauke kazkiek ant ju pateko), tai kas bus veliau doh.gif
Atsakyti
Mano oda šiaip nejautri, prieš pradedant pylingų kursą kasdien naudojau 2% salicilą, oda prie silpnesnių rūgščių jau buvo įpratusi. Tai per pirmą susipažinimo procedūrą kosmetologė silpną rūgštį dėjo, kad pažiūrėtų, kaip oda reaguoja. Kadangi viskas po to tvarkoj buvo, per kitą procedūrą iškart prie stipresnių rūgščių priėjo, nes nereikėjo man adaptacinio periodo. Visiems skirtingai.
O lupimasis dažnai yra proceso dalis. Bet dėl vokų, taip neturi būti schmoll.gif Reiktų perspėti kosmetologę, kad apeitų akis atsargiau.
Dar gali būti, kad pradės žiauriai berti, nes sukils visas poodinis džiaugsmas į paviršių. Man po stipresnių pylingų taip būna. Bet užtat paskui koks grožis pasidaro bigsmile.gif
Atsakyti
merginos, ar čia man toks sutapimas ar taip ir kitoms yra? Panaudojus vakare AHA ryte labai riebi kakta būna ir dieną susiriebaluoja baisiai doh.gif jei nenaudoju iš vakaro AHA,- viskas normaliai, kakta neriebaluota g.gif
Atsakyti
himalaia, geri pokyciai tikrai matosi, nors ir esate su makiazu nuotraukose PO ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 06, 03:05)
merginos, ar čia man toks sutapimas ar taip ir kitoms yra? Panaudojus vakare AHA ryte labai riebi kakta būna ir dieną susiriebaluoja baisiai doh.gif jei nenaudoju iš vakaro AHA,- viskas normaliai, kakta neriebaluota g.gif


Man taip nebūna, kaip tik atvirkščiai, iš ryto oda graži po rūgšties. Kokia konkrečiai priemonė naudojama?
Gali įvairios priežastys būti- pvz., gal pati priemonė, jos pagrindas riebalina, netinka odai. Ar gal AHA sausina odą, tad ji bando kompensuoti sausumą gamindama daugiau riebalų.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2012 01 06, 09:50)
Dar gali būti, kad pradės žiauriai berti, nes sukils visas poodinis džiaugsmas į paviršių. Man po stipresnių pylingų taip būna. Bet užtat paskui koks grožis pasidaro bigsmile.gif

Man vien nuo paprastos kosmetikos su rugstimis beria giluminiais spuogais doh.gif Nu ka reikes atkenteti ta perioda smile.gif vardan grozio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2012 01 06, 10:12)
Man taip nebūna, kaip tik atvirkščiai, iš ryto oda graži po rūgšties. Kokia konkrečiai priemonė naudojama?
Gali įvairios priežastys būti- pvz., gal pati priemonė, jos pagrindas riebalina, netinka odai. Ar gal AHA sausina odą, tad ji bando kompensuoti sausumą gamindama daugiau riebalų.

pati oda ir man būna minkšta švelni, sudrėkinta, tik tas kaktos riebumas nervina g.gif naudoju AHA 8% gelį Paula's choise ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 01 06, 03:09)
himalaia, geri pokyciai tikrai matosi, nors ir esate su makiazu nuotraukose PO  ax.gif  4u.gif


Nu labas biggrin.gif Vakar dieną dar su neplauta, riebaluota, blizgančia kakta fotkinau biggrin.gif Prieš einant pas kosmetologę niekad makiažo nenaudoju. Neturiu tikslo čia kažko apgaudinėti mirksiukas.gif Visos nuotraukos be makiažo, išskyrus paskutinę, kur abi akys matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2012 01 06, 08:22)
Dėkui  bigsmile.gif Pagalvojau, gerai, kad nuotraukas įdėjau, nes kai esi įpratęs save per padidinamąjį stiklą tyrinėt, nuolat ieškai priekabių, savęs objektyviai nebematai iš šalies ir nebevertini, ką iš tikro turi ir ko jau pasiekei... Čia toks lyrinis nukrypimas. ax.gif

tik dabar pamačiau foto, nuostabūs pokyčiai wub.gif sėkmės ir toliau gražėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 01 06, 03:12)
Man vien nuo paprastos kosmetikos su rugstimis beria giluminiais spuogais doh.gif Nu ka reikes atkenteti ta perioda smile.gif vardan grozio lotuliukas.gif


Tai jau matyt, kad teks. Aš irgi ne vieną dieną apsilupinėjusi kaip odą metanti gyvatė ir gruoblėta kaip krokodilas pravaikščiojau, kad tik inkštirų ir spuogų atsikratyt.

QUOTE(žvarba @ 2012 01 06, 03:15)
pati oda ir man būna minkšta švelni, sudrėkinta, tik tas kaktos riebumas nervina g.gif naudoju AHA 8% gelį Paula's choise ax.gif


Gelis, tai reiškia, kad ne jis riebalina. Tai gali būti, kad AHA džiovina. Arba pats gelis nepatinka odai. Man, pvz., jis nelabai patiko, nes tokia kaip plėvelė jausdavosi panaudojus.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2012 01 06, 10:27)
Gelis, tai reiškia, kad ne jis riebalina. Tai gali būti, kad AHA džiovina. Arba pats gelis nepatinka odai. Man, pvz., jis nelabai patiko, nes tokia kaip plėvelė jausdavosi panaudojus.

4u.gif reiks kažką kito pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 06, 10:05)
merginos, ar čia man toks sutapimas ar taip ir kitoms yra? Panaudojus vakare AHA ryte labai riebi kakta būna ir dieną susiriebaluoja baisiai doh.gif jei nenaudoju iš vakaro AHA,- viskas normaliai, kakta neriebaluota g.gif

man irgi riebaluojasi nuo AHA, apie ka praeitam puslapy ir kalbejau...
ir is vis sia ziema,kazkaip ir nuo PC bha 2% labai kaista kuri laika oda, poto praeina, aisku pradejau ji naudoti po kokiu 2menesiu pertraukos, bet nepamenu kazkaip kad praeita karta oda taip ilgai i jautriai butu pratinusis g.gif

O Himalaya sulaukei komplimento, jei pagalvojo kad tu su makiazu 4u.gif
Atsakyti