Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

QUOTE(Agniska @ 2008 09 04, 16:54)
Malonu 4u.gif va man ir tokia pati baimė kyla,taip skanu,tai nežinau kokį kiekį reikia gamint,kad iki žiemos stovėtų lotuliukas.gif
O Jūs sveikus agurkus galvojat dėt,ar pjaustytus?


Aciu uz receptuka. Siandien ir as pasidariau. Reikes ragauti..
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 09 04, 16:54)
Malonu 4u.gif va man ir tokia pati baimė kyla,taip skanu,tai nežinau kokį kiekį reikia gamint,kad iki žiemos stovėtų lotuliukas.gif
O Jūs sveikus agurkus galvojat dėt,ar pjaustytus?


Galvoju dėti pjaustytus agurkėlius. Mano mama kažkada marinavo daržovių mišinį ( agurkėliai , morkos , kukurūzų burbuolės , cukinijos , paprikos - viskas supjaustyta) su panašiu marinatu , tik neatsimena kaip darė. Bet irgi labai skanu buvo...
Atsakyti
Nu viskas mano paprikos irgi jau stiklainiuose,pasidariau 10kg pipirų,tai gavosi 19 stiklainiukų po 0.7l thumbup.gif
Nežinau,gal dar reiks daryt g.gif
Atsakyti
[quote=dziunka,2008 08 13, 17:50]
turiu as toki receptuka:
1 litras vandens
5 kg paprikos
1 stikline cukraus
1 stikline acto
2 saukstai druskos
3-4 saukstai aliejaus
petrazoliu cesnako kelios skelteles
pavirinti 5-7 min.sudeti i sterilius stiklainius ir uzvakuoti
[/quote

Laba, norejau paklausti, dariau pagal toki recepta paprikas siandien, bet man gavosi labai daug skyscio. Gal kas darete pagal panasu recepta? ar jus tik nugriebiat tas paprikas ir vos vos skyscio pilat, ar kaip iseina? g.gif
Atsakyti
[quote=zirzekle,2008 09 13, 16:37]
[quote=dziunka,2008 08 13, 17:50]
turiu as toki receptuka:
1 litras vandens
5 kg paprikos
1 stikline cukraus
1 stikline acto
2 saukstai druskos
3-4 saukstai aliejaus
petrazoliu cesnako kelios skelteles
pavirinti 5-7 min.sudeti i sterilius stiklainius ir uzvakuoti
[/quote

Laba, norejau paklausti, dariau pagal toki recepta paprikas siandien, bet man gavosi labai daug skyscio. Gal kas darete pagal panasu recepta? ar jus tik nugriebiat tas paprikas ir vos vos skyscio pilat, ar kaip iseina? g.gif
[/quote]
cia matau mano receptukas :
as tai dedu samtuku ,arba saukstu kabindama daugiau tirsciu,o po to siek tiek skyscio pripilu iki pat kakliuko(jei jo truksta)
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 08 09, 16:38)
pernai dariau su medum thumbup.gif
šiais metais dvigubai daugiau pirksiu paprikų biggrin.gif nes ir vaikams ir man lb patiko
tik vyrui per švelnu buvo wink.gif

Šiandien paragavom, tai man irgi šiek tiek per švelnu g.gif O kaip galima aštriau padaryt, ko daugiau dėt g.gif gal česnako g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2008 09 14, 13:11)
Šiandien paragavom, tai man irgi šiek tiek per švelnu g.gif O kaip galima aštriau padaryt, ko daugiau dėt g.gif gal česnako g.gif

Česnakas duos aštrumą,nebent tik pjaustytas,nes aš tai dedu skilteles,pabandyk daugiau acto įpilti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 09 14, 12:20)
Česnakas duos aštrumą,nebent tik pjaustytas,nes aš tai dedu skilteles,pabandyk daugiau acto įpilti mirksiukas.gif

doh.gif Tiesa, aš gi su vyno actu dariau ir tik dabar apsižiūrėjau, kad jis gi žymiai silpnesnis smile.gif
Ačiū, už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2008 09 14, 14:54)
doh.gif Tiesa, aš gi su vyno actu dariau ir tik dabar apsižiūrėjau, kad jis gi žymiai silpnesnis smile.gif
Ačiū, už patarimą 4u.gif

Taip,vyno actas,nepriduos aštrumo,tik skonio savotiško 4u.gif
Atsakyti

o stai cia manosios marinuotos paprikos
user posted image

5 stiklines vandens,
1 st. 10 proc. acto,
1 st. cukraus,
2 v.s. druskos,
1 v.s. medaus,
1 v.s. aliejaus.
dedam prieskonius - garstycias, lauro lapelius, pipirus, cesnakus, kalendra, gvazdikelius, morkas, svogunus,
viska supilam i puoda, uzverdam it uzpilam paruostu marinatu stiklainius, uzsukam ir pasterizuojam apie 20-25 min.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 17, 19:07)
o stai cia manosios marinuotos paprikos
user posted image

5 stiklines vandens,
1 st. 10 proc. acto,
1 st. cukraus,
2 v.s. druskos,
1 v.s. medaus,
1 v.s. aliejaus.
dedam prieskonius - garstycias, lauro lapelius, pipirus, cesnakus, kalendra, gvazdikelius, morkas, svogunus,
viska supilam i puoda, uzverdam it uzpilam paruostu marinatu stiklainius, uzsukam ir pasterizuojam apie 20-25 min.

user posted image


o kiek čia paprikos reikia? ja reikia blanširuoti?
Atsakyti
As pernai dariau stai taip paprikas:
3 kg paruostu papriku,
0,5 ltr. pomidoru padazo,
0,5 ltr. vandens,
0,5 st. cukraus,
0,5 st. aliejaus,
0,5 st. 9 proc. acto,
1 kaup. saukstas druskos

Viska sumaisyti ir uzvirus apie 20 min. pakaitinti. Supilstyti i iskaitintus stiklainius. SKANAUS! essen.gif

Turiu viena klausimeli supermamytems - gal kuri galetu pasakyti ar galima marinuoti nesunokusias paprikas. Snd anyta atitempe maisa, tai nzn ka man dabar su jomis daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 25 rugsėjo 2008 - 18:37