Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

QUOTE(Natalja200710 @ 2009 11 24, 20:44)
Sveikos.
Man tai šiemet nuosavų paprikų užteko marinavimui, bet kitais metais jau šiltnamio neturėsiu, tai reikės paprikas ir pomidorus pirkti. Man paprikos ir pomidorai puikiai laikosi ir pirktinės, ir nuosavos, tik svarbiausia - viską teisingai padaryti, kad paskui stiklinės nesprogtų.
Turguje visada galima pirkti pigiau. Pvz., prieš savaitę Kalvarijų turguje Vilniuje paprikas mačiau net po 2,50 ir visai neblogos.

Kodel neturesi siltnamio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 26, 19:29)
Kodel neturesi siltnamio. g.gif


Nes darže negyvename ir kiekvieną dieną negalime važiuoti ir prižiūrėti šiltnamio (atidaryti, uždaryti), o šalia nuolat gyvena tik 1 kaimynė, kuriai dėl sveikatos pasidarė sunku eiti atidarinėti, uždarinėti mūsų šiltanamį. Jau ir ankščiau buvo problemų, kai ji pamiršdavo uždaryti ar atidaryti, o po to daržoves visokios ligos užpuldavo. Manyčiau, kad jei negalime patys, tai ir nereikia apkrauti kitus nors ir už atlygį. Va ir teks šiltnamio atsisakyti. Gaila, bet taip jau susiklostė aplinkybės.
Atsakyti
Suprantama,o balkono neturi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 29, 17:40)
Suprantama,o balkono neturi. ax.gif


Turiu, bet balkonas nedidelis ir yra mėgstamiausia mūsų 2 katyčių vieta su jų draskyklėmis. Taigi, daržoių auginimui balkone vietos nėra.
Atsakyti
Tai jei jau ten kaciukai,tai augalai ilgai negyvuos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 29, 21:34)
Tai jei jau ten kaciukai,tai augalai ilgai negyvuos. biggrin.gif


Negyvuos, tikrai, nes ten jų vienintelė draskymo teritorija, be to, ir mėgsta ten pamedžioti muses, vabaliukus.
Atsakyti
Na tada jau paprikas teks pirkti turguose.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 30, 16:46)
Na tada jau paprikas teks pirkti turguose.


Taip. Arba būna neblogos akcijos paprikoms parduotuvėse. Vasaros pabaigoje ir rudens pradžioje parduotuvėse mačiau labai gražias net po 2 Lt (tai daug pigiau, nei pačiai auginti, kai darže negyveni). O aš jau moku pagal Agniskos pateiktą receptą paprikas maišyti ir su kitomis daržovėmis, labai skanias asortį pagaminau. Net be paprikų pagal šį receptą visokių daržovių žiemai pagaminau -ir cukinijas, ir morkas su svogūnais ir t.t. Aišku, turiu atsargų žiemai ir pagal kitus receptus, bet pagal šitą - daugiau.
Atsakyti
Taip,kai nera salia namu darzo,nelabai ka isauginsi.Juk daugiau kainuos vazineti i soda. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 30, 17:10)
Taip,kai nera salia namu darzo,nelabai ka isauginsi.Juk daugiau kainuos vazineti i soda. ax.gif


Taip. O kaimynai ne visada tinkamai gali prižiūrėti šiltnamio, daržovės nuolat serga visokiomis ligomis. Teks susitaikyti, kad šiltnamio nebus tol, kol ten negalėsime nuolat gyventi. verysad.gif
Atsakyti
O galvojat ten nuolat gyventi. ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 30, 19:55)
O galvojat ten nuolat gyventi. ax.gif  g.gif


Taip, kada nors ateityje, nes kol kas ten nėra gyvenamojo namo. Paprikas auginčiau mielu noru, nes jas man auginti daug paprasčiau, nei, pvz., pomidorus. Jos labiau, nei pomidorai, atsparūs ligoms. Niekada nebuvo taip, kad jos susirgtų ir išnyktų, bet su pomidorais - vienas vargas.
Atsakyti