Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

Aha pinga,ir vėl darysiu dvigubą normą,nes visur panaudoju aš,Mes labai mėgstam su plovu jas,tiksliai kai troškinu jų pridedu,mmm thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 08 10, 14:28)
Aha pinga,ir vėl darysiu dvigubą normą,nes visur panaudoju aš,Mes labai mėgstam su plovu jas,tiksliai kai troškinu jų pridedu,mmm thumbup.gif  biggrin.gif

pasakyk dar man truputi ar laiejaus kiekio siek tiek nepamazini nei tavajam recepteli, ka?
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 08 10, 14:46)
pasakyk dar man truputi ar laiejaus kiekio siek tiek nepamazini nei tavajam recepteli, ka?

Visiškai nieko nekeičiu,viskq darau kaip recepte nurodyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 08 10, 15:46)
pasakyk dar man truputi ar laiejaus kiekio siek tiek nepamazini nei tavajam recepteli, ka?



As pernai Agniskos paprikas dariau su mazesniu aliejaus kiekiu. Man taip labiau patiko (cia juk skonio dalykas smile.gif) Puikiai laikesi.
Atsakyti
Del tusciu stiklainiu kaitinimo - gal ir pasikartosiu, bet labai paprasta - kisu i mikrobange 1 min. (mano mikrobangej per tiek uzverda vanduo stiklinej). Gaila, kad trilitriai netelpa doh.gif
Atsakyti
kuriam psl. tas agniskos receptas? aciu
Atsakyti
QUOTE(jolanda.baka @ 2011 08 12, 23:16)
Del tusciu stiklainiu kaitinimo - gal ir pasikartosiu, bet labai paprasta - kisu i mikrobange 1 min. (mano mikrobangej per tiek uzverda vanduo stiklinej). Gaila, kad trilitriai netelpa  doh.gif

o trilitrius kisu i orkaite, 6 telpa....atrodo, irgi gan greit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 13 rugpjūčio 2011 - 19:43
na kad visos isgyre reikes ir man pabandyti, maciau kad papriku kilogramas 5lt tiktai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 08 13, 22:02)
na kad visos isgyre reikes ir man pabandyti, maciau kad papriku kilogramas 5lt tiktai  smile.gif

nenusivilsit tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 08 13, 22:02)
na kad visos isgyre reikes ir man pabandyti, maciau kad papriku kilogramas 5lt tiktai  smile.gif

As uz 4lt/kg jau perku,Kaune cia smile.gif
Atsakyti

pasikartosiu ir aš,kad labai skanus Agniskos pipiriukų receptas.Jau kelintus metus darau tik pagal šį receptėlį,bet sumažinau aliejaus kieki,tai skonis išliko tikrai tas pats ir riebaliukai netyvuliuoja stiklainio viršuje.paprastai,greitai ir skaniai thumbup.gif
Atsakyti
o dabar man toksai klausimas iskilo.ar nereikia to marinato uzvirinti ar su visomis paprikomis ar atskirai? zinau gal ir kvailas klausimas bet naujoke as dar koncervavime blush2.gif
Atsakyti