Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

Džiaugiuosi,kad pavyko,ir kad patiko tuo pačiu clap.gif clap_1.gif
Man ir žiemai tikriausiai bus mažai,dar reiks pasidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Padariau ir as pagal recepta su medumi, dar idejau salieru kotu, man jie labai skanu papriku marinate ax.gif
Atsakyti
manau kad salierai tikrai tiks, nes i labai daugeli receptu (konservuojant paprikas) dedamas salieras smile.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu pasidalinti savo receptu "Lečio".
Super greitas, super lengvas ir nepaprastai skanus thumbup.gif

3 kg paprikos
0,5 l kečupo
3 v.š. druskos
3 v.š. cukraus
1 st. asto
1 st. aliejaus

***
Supjaustau papriką gabaliukais, viską supilu, išmaišau, ir palieku ant ugnies. 10 min gryno virimo ir išpilstau į stiklainius. Viskas.
Skanaus. 4u.gif

P.S. aš darau iš karto iš dviejų normų - tai perku 8 kg paprikos, vos ne 2 kg išsimeta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Marinuotos paprikos :
3 kg. saldziu raudonuju papriku supjaustyti ketvirciais,isimti seklas.Paruosti marinata is 1 l. vandens,1.5 st. cukraus,1.5 st. 9% acto,1 st. aliejaus,2 s. druskos.I verdanti marinata sudeti paprikas ir pavirti 5 min.Isgriebtas jas sudeti i iskaitintus stiklainius,uzpilti karstu marinatu ir uzsukti dangtelius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidariau ir as paprika su medum,labai skanu,aciu uz liuksova receptuka 4u.gif
Atsakyti
Nu va,visoms patiko,o pradžioj taip kariškai nusteikę buvot lotuliukas.gif
Atsakyti
oj, kiek receptu, reiks issirinti koki ir butinai pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 08 05, 21:57)
Nu pagaliau ir as su savo recepteliu atkeliauju ax.gif
Kagi pradedu smile.gif
Paprika supjaustyti i 4 dalis ir isimti seklas,paskui sudeti paprikas i verdanti vandeni ir pavirti 3min.Deti i iskaitintus stiklainius,kur jau turi buti ideta cia ant 0.5l stiklainio:1 saukstelis medaus ir mazesne sklitele cesnako.
Po to supilti marinata:
1l vandens
1 stikline aliejaus
1 stikline acto
1 stikline cukraus
1 saukstas druskos
Sito kiekio marinato uztenka 4l pipiru uzpilti.Beje labai skanu thumbup.gif


Nu taip nerealiai skamba wub.gif būtinai reiks daryt savaitgalį jeigu kur neišmausim rolleyes.gif
Atsakyti



O gal kas žino receptą be aliejaus g.gif. Nelabai jis mano šeimynai.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 07 29, 10:32)
O gal kas žino receptą be aliejaus  g.gif. Nelabai jis mano šeimynai.

Mano seimyna irgi su aliejumi nieko konservuoto nevalgo. Viska darau su marinatu.
Paprikas taip pat. Supjaustau taip kaip noriu (isimu seklas), sudedu i stiklainiuka (dazniausiai 0.5 l) ir uzpilu svelniu marinatu. Kartais dar svogunu pjaustytu pridedu. Ir viskas. biggrin.gif
Atsakyti
Hm paskaiciau cia neblogu receptuku, reiks pabandyt aujoves. Mano mama su aliejum nemegsta tai su marinatu daro, dar svoguno ir cesnaku skilteliu prideda, kartais morkyciu griezineliu. smile.gif
Reiks pabandyt su medumi wink.gif taip skaniai atrode, o dar isgyre. essen.gif
Atsakyti