Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

QUOTE(georgiana @ 2011 11 04, 20:23)
na va uzvakavau morkas, pagal Agniskos recepteli paprikoms, tik na panaudojau marinata, ziuresiu koks skonis bus g.gif

Man nepatiko nei morkos, nei cukinijos tokiu budu marinuotos, tai siemet jau nebeeksperimentuosiu blush2.gif
Atsakyti
Laba diena. Turiu klausimų apie Agniskos paprikų receptą su medumi. Ar visom užtenka vieno litro marinato 4l paprikų? Labai glaudžiai jos susideda? Iki viršaus būtina pildyti?
Ir svarbiausia - kiek apytiksliai iš 1kg paprikų išeina puslitriukų? g.gif Tiksliau ar išeitų bent du, nes labai mažai atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arretė: 18 rugpjūčio 2012 - 14:16
QUOTE(Arretė @ 2012 08 18, 14:10)
Laba diena. Turiu klausimų apie Agniskos paprikų receptą su medumi. Ar visom užtenka vieno litro marinato 4l paprikų? Labai glaudžiai jos susideda? Iki viršaus būtina pildyti?
Ir svarbiausia - kiek apytiksliai iš 1kg paprikų išeina puslitriukų? g.gif Tiksliau ar išeitų bent du, nes labai mažai atrodo. biggrin.gif

Nepasakysiu tiksliai,nes nepamenu,gal kuri jau šiemet gamino,tai atsakys.Bet paprikos apvirtos laabai glaudžiai susideda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 18 rugpjūčio 2012 - 17:39
Tada puslitriniai per dideli... doh.gif Nes daug pasidaryt iš pirktinių nesigaus, o paskanaut tai norėsis ne kartą. smile.gif Na, tikiuosi norėsis, nes labai jau išgirtas receptukas, sugundęs mane pirmą kart paprikas daryt. smile.gif
O, net nepastebėjau, kad šiemet dar niekas nevakuoja. biggrin.gif Maniau, jau į pabaigą daržovės, kad taip užbrango visos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arretė: 18 rugpjūčio 2012 - 18:44
QUOTE(Arretė @ 2012 08 18, 18:43)
Tada puslitriniai per dideli... doh.gif Nes daug pasidaryt iš pirktinių nesigaus, o paskanaut tai norėsis ne kartą. smile.gif Na, tikiuosi norėsis, nes labai jau išgirtas receptukas, sugundęs mane pirmą kart paprikas daryt. smile.gif
O, net nepastebėjau, kad šiemet dar niekas nevakuoja. biggrin.gif Maniau, jau į pabaigą daržovės, kad taip užbrango visos. g.gif

Kaip tik aš puslitriniuose tik darau,dar tik pradžia paprikom,je su pirktinėm daro,aš laukiu kol atpigs,bet ryt jau irgi pirksiu,nes pigiau manau nebebus biggrin.gif
Atsakyti
Aš šiandien dariau iš pirktinių, tai pardavėja sakė nuo kitos savaitės brangs paprikos, nu negi taip greit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2012 08 18, 19:12)
Aš šiandien dariau iš pirktinių, tai pardavėja sakė nuo kitos savaitės brangs paprikos, nu negi taip greit g.gif

Kokia kaina už kg pirkote,jei nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2012 07 27, 14:19)
Man nepatiko nei morkos, nei cukinijos tokiu budu marinuotos, tai siemet jau nebeeksperimentuosiu blush2.gif


Aš pernai daug paprikų neturėjau tai maždaug pusę pakeičiau cukinijom, tai visai skanu, cukinijos įgavo paprikų skonį. Šiemet vėl darysiu, dar bandysiu su moliūgu.
Atsakyti
maciau paprikyciu po 3.50lt/kg. kazi rimtai brangs?

o kas del sutalpinimo i puslitriukus tai jos apvirtos suminksteja ir galima nemazai prigrusti. nes as pirma karta kai marinavau tai tokiu plaukiojanciu nemazai palikau..... marinato truko. tai veliau jau pridedu palaukiu susislegia vel dedu lotuliukas.gif

tai buvo seniai ir neteisybe... puse isgaravo iki nauju metu... is 10kg papriku
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 19 rugpjūčio 2012 - 11:01
Rytoj pirksiu papriku, sakykite to marinato keliems kilogramams papriku uztenk mazdaug? g.gif g.gif turiu galvoje Agniskos recepta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whagati: 19 rugpjūčio 2012 - 13:30
O čia žiūriu stiklainiukai su paprikom nepilnai pripildyti. Taip galima? Aš kažkodėl maniau, kad būtina stiklainius iki pat viršaus pildyt, nes kitaip nušaudys. doh.gif Bet turbūt klaidingas mano įsitikinimas? blush2.gif
Aš irgi po 3,5lt/kg pirkau. Bet šiandien jau ir po 3.3lt mačiau. Nenustebčiau, jei brangs. Jei jau agurkai nuo 1.5lt iki 3lt pabrango, tai visko galima tikėtis...
Atsakyti
Aš šiandien prisipirkau po 2.5lt/kg bigsmile.gif ir marinatu užpildau iki pat viršaus smile.gif
Atsakyti