Įkraunama...
Įkraunama...

Lydeka lydekaitė

Nezinau ar tokia temele buvo,bet perzvelgusi,tokios neradau,o man labai reikia suzinoti,ka galima pagaminti is lydekos
Ateinanti savaitgali,musu seimos draugas vaziuos,gaudyti lydeku ir sake atvez,kad as kazka pagaminciau,bet ,kad as nezinau,ka is jos galima skanaus pasigaminti. Isviso valgius tik farsiruota lydeka,bet as tokios tai tikrai daryti nenoriu
Gal ka pasiulysit???
Atsakyti
g.gif g.gif Galvojau,kad as viena receptu is lydekos nezinau
Savaitgalis arteja,o as neturiu jokiu ideju,kaip skaniai paruosti lydeka
Atsakyti
Isbandytas receptas. Sriubyte. Lydekos gabalelius vyniojam i binta, dedam i puoda kuriame jauverda morkytes, bulves, zirneliai ir kitos gerybes, daug prieskoniu ir sultinio gab.
Isvirtus gabalelius galima drasiai valgyti. Tik binto nepamirti nusivynioti.
clap.gif O sriubyte be jokiu kaulu!!! clap.gif

Neisbandytas receptas. Valgiau kepta orkaiteje lydeka. Lydeka supjaustom nuo galvos iki koju biggrin.gif (taip kad neprarastu formos) , itrinam prieskoniais ir kepam orkaiteje.Galima dar laistyti kepant. Tada sudedam i lekste vel nuo galvos iki uodegos ir puosiam porais bei kitokiom zolem tongue.gif . Grazu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puuga: 27 gegužės 2004 - 14:51
na aš tik kelis kartus dar ruošiau lydeką... vieną kart kepiau orkaitėj, prieš tai kelias dienas palaikius prieskoniuose ir grūstam česnake ištrynus. Dar šalia skardoj kepiau ir bulves griežinėliais supjaustytas storesniais. Nu nieko gavosi, tik gal sausoka. tai kas liko kitą dieną sudėjau į puodą, pritarkavau morkų, svogūno, prieskonių, truputį vandens, dar tiesa paprikos įpjausčiau ir užpylusi trupučiu vandens patroškinau, prieš galą nusekus vandeniui-supyliau grietinėlę ir dar patroškinau, kol jin šiek tiek sutirštėjo. dar galima įberti kario kas mėgtsa. wink.gif Nu taip man gavosi skaniau, ne taip sausa. garnyrui galima bulvės, galima ryžiai. Lygiai taip pat galima troškinti ir nekeptą lydeką.
Atsakyti
Man tai lydeka yra skaniausia idaryta ir su drebuciais. Niam niam essen.gif
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 05 28, 19:12)
Man tai lydeka yra skaniausia idaryta ir su drebuciais. Niam niam essen.gif

Prasom pasidalinti rceptukais wink.gif
Atsakyti
Mamos reikia pagalbos. Turiu pora graziu lydekaiciu, su visom galvom, tik nezinau kaip jas skaniai paruost. Pasidalinkit patirtim, kuom jas prikimst, kuom patrint?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 21 spalio 2004 - 22:43
Jau senokai dariau, daug terliones, bet kazhkiek pamenu.
Lydeka nulupu, ishkaulinu, jos ta "mesyte" sumalu, pridedu batono, prieskoniu (panashiai kaip kotletams). Idedu i ta lydekos oda, uzhsiuvu ir i orkaite.
Kai ishkepa, ishimu siula, dedu i lekshte, supjaustau, puoshiu citrina, petrazholem, zhirneliais, kiek tik fantazija leidzia. clap.gif
Stalas grazhiai atrodo, bet valgyt man skaniau koki unguri ar lashisha wink.gif
Sekmes ! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (gitulia @ 2004 10 21, 22:43)
Mamos reikia pagalbos. Turiu pora graziu lydekaiciu, su visom galvom, tik nezinau kaip jas skaniai paruost. Pasidalinkit patirtim, kuom jas prikimst, kuom patrint?

I farsa ant sviestuko pakapinu morkytes su svogunu, dedu truputi kario, truputi muskato, man asmeniskai labai patinka,pripazystu "santa marijos", tinka salieras. ir nepersudyti.
Gero apetito!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrute: 22 spalio 2004 - 17:59
Aciu mamos,
Jau iskepiau thumbup.gif . Dariau panasiai kaip jus ir pataret, sumaliau zuvi, idejau pakepintu svogunu su morkytem, kiausini virta supjausciau, viska sukisus i pilva uzsiuvau ir kepiau folijoj. Skanu ir grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (gitulia @ 2004 10 22, 21:29)
Aciu mamos,
Jau iskepiau thumbup.gif . Dariau panasiai kaip jus ir pataret, sumaliau zuvi, idejau pakepintu svogunu su morkytem, kiausini virta supjausciau, viska sukisus i pilva uzsiuvau ir kepiau folijoj. Skanu ir grazu biggrin.gif

dziaugiuosi clap.gif
Atsakyti
Turiu lydeka.noreciau ja farsiruoti.Gal zinote kokiu nors receptu ar adresu internete gal su foto.Buciau dekinga.
Atsakyti