Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai

QUOTE(wytaute69 @ 2011 01 13, 19:39)
Mes valgom kuo daugiau vaisiu/darzoviu - tinka.

Kur perkate vaisius ir darzoves siuo nesezono laiku, kad net imunineta stiprina po antibijotiku kurso?
Atsakyti
Siaip nesu kategoriska,bet tokiu veju prisiskaiciau sioje temuteje.Didzioji dalis patarimu-tai ,,daryk priesingai-tik tada viskas bus gerai! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2011 01 13, 20:16)
Kur perkate vaisius ir darzoves siuo nesezono laiku, kad net imunineta stiprina po antibijotiku kurso?

savo turim tongue.gif uogos zinoma saldytos, kai kurios darzoves taip pat.
as nerasiau kazkokio specialaus budo stiprinti imuniteta butent po antibiotiku. Tiesiog parasiau kaip mes apskritai stiprinames.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wytaute69: 13 sausio 2011 - 20:19
pries klausiant neparasiau, kad kaip stiprinti imuniteta kudikiui kuriam nera metuku, pienisku produktu dar neduodu, vaisiu citrusininiu irgi, ka patarsit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 01 13, 23:12)
pries klausiant neparasiau, kad kaip stiprinti imuniteta kudikiui kuriam nera metuku, pienisku produktu dar neduodu, vaisiu citrusininiu irgi, ka patarsit ax.gif

jei dar maitinat - mamytes pienelis.
Atsakyti
Mano sunelis mėgsa toki saldainį:saukstelio gala ar koki medini pagaliuka ikisu i medu,tada apvolioju ziedadulkese ir skanaus mirksiukas.gif tai labai jam patinka,vis prašo adiene(saldainio) biggrin.gif o siaip vyriokas gudrus.Duok jam gryno maisto.Lasiniu labai nori,nzn ar cia gerai,bet duodu po truputi mirksiukas.gif megsta morka sutarkuota per smulkia tarka.duociau taip griauzt,bet mazokai dar dantuku turi ir bijau,kad nepasprinktu blush2.gif dar labai megsta raugintus kopustus rolleyes.gif
Atsakyti
Spanguoles dar stiprina imuniteta. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,as tai jau visiskoi nevilty verysad.gif Sergu jau virs pusantro menesio,greit bus du.Dar taip gyvenime nera buve.Viskas prasidejo lapkriti nuo gerkles skausmo,sinusito ir stipraus ausu uzdegimo.(antibiotiku neisvengiau)Poto seke baisi sloga,kuri truko 2 savaites ir perejo i faringita.Tai toks baisus kosulys,kuris tesiasi jau antra savaite.Naktys bemieges,nes istisai 3-4 valandas be sustojimo kosiju.Kartais ir dustu,vemiu.Pirmadieni mano kraujo tyrimai ir plauciu rengenas buvo geri.Nuo garstyciu jau ketvirta para isberta krutine cool.gif geriu daug arbatu,piena su medum,darau inhaliacijas,krutine sildau druska,kasantra diena mama man stato taures,kaitinu kojas,geriu acc ir pertusina.Kosulys kaip ir mazeja,bet nuo vakar prasidejo vel sinusitas,vel ta slyksti savijauta,vel skauda galva,kakta,akys....rasau ir tikrai verkt norisi,as taip pavargau sirgt,ypac mane isalino tas kosulys,skauda visa kuna,ypac krutine ir pilva.Prie viso to,dar ir vel grybelis uzpuole,matyt nuo antibiotiku ir nusilpusio organizmo.
Kas keisciausia,kad daug domiuosi liaudies medicina ir taikau ja savo praktikoi,bet....Imuniteta stiprinu ir siaurietisko ejimo lazdomis,biciu pikiu,biciu ziedadulkem,naturaliu kokosu aliejum,savo gamybos jogurtu ir t.t....visko cia ir neisvardinsiu.Nu bet kaip apsirgau,tai konkreciai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2011 01 14, 12:01)
Sveikos,as tai jau visiskoi nevilty verysad.gif Sergu jau virs pusantro menesio,greit bus du.Dar taip gyvenime nera buve.Viskas prasidejo lapkriti nuo gerkles skausmo,sinusito ir stipraus ausu uzdegimo.(antibiotiku neisvengiau)Poto seke baisi sloga,kuri truko 2 savaites ir perejo i faringita.Tai toks baisus kosulys,kuris tesiasi jau antra savaite.Naktys bemieges,nes istisai 3-4 valandas be sustojimo kosiju.Kartais ir dustu,vemiu.Pirmadieni mano kraujo tyrimai ir plauciu rengenas buvo geri.Nuo garstyciu jau ketvirta para isberta krutine cool.gif geriu daug arbatu,piena su medum,darau inhaliacijas,krutine sildau druska,kasantra diena mama man stato taures,kaitinu kojas,geriu acc ir pertusina.Kosulys kaip ir mazeja,bet nuo vakar prasidejo vel sinusitas,vel ta slyksti savijauta,vel skauda galva,kakta,akys....rasau ir tikrai verkt norisi,as taip pavargau sirgt,ypac mane isalino tas kosulys,skauda visa kuna,ypac krutine ir pilva.Prie viso to,dar ir vel grybelis uzpuole,matyt nuo antibiotiku ir nusilpusio organizmo.
Kas keisciausia,kad daug domiuosi liaudies medicina ir taikau ja savo praktikoi,bet....Imuniteta stiprinu ir siaurietisko ejimo lazdomis,biciu pikiu,biciu ziedadulkem,naturaliu kokosu aliejum,savo gamybos jogurtu ir t.t....visko cia ir neisvardinsiu.Nu bet kaip apsirgau,tai konkreciai verysad.gif

tu neliudek, viskas gerai su tuo tavo imunitetu. Dabar siaucia toks virusas. Girdejau kad apie menesi ir daugiau zmones gydosi. Mano vaikai siaip nesirgaliai tikrai, bet irgi kosejo gera menesi doh.gif tai pageredavo tai pablogedavo. As pati irgi koseju. Jau nepamenu kada tokia slykstyne buvau pasigavus, nes irgi kai jau koseju tai ilgai ir smarkiai, net beveik iki vemimo.
Tai galiu tik paguost kad ne viena tokia esi. Dziugu kad kraujo ir plauciu tyrimai geri. Kuo dar sau gali padet nepasakysiu, nes viska ka darai ir as naudociau...TIk pienas netinka sergant.
Svarbiausia nenusimink, pasveiksi, reikia tik daugiau laiko.
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2011 01 14, 12:25)
tu neliudek, viskas gerai su tuo tavo imunitetu. Dabar siaucia toks virusas.
Svarbiausia nenusimink, pasveiksi, reikia tik daugiau laiko.

Aciu uz paguoda 4u.gif
Vakar net sunus vakare prisiglaude ir sako-mamyte as taip noriu,kad tu greiciau pasveiktum,butum sveika ir laiminga wub.gif
Paskutiniu metu net baisu i save ziuret,nuo tu visu ligu ir isvaizda nekokia doh.gif
Su tom ligom siemet tikrai nekas,mano sunus ir vyras irgi nesirgaliai,bet irgi jau atsirgo ir ne po viena karta.Stiprybes visom,tikiuosi pasibaigs tos ligos ir ateinanti vasara atnes mums stiprybes,daug vitaminu,saules ir geros nuotaikos 4u.gif
Atsakyti
Gal kas patars, kaip gydyti nudegimą-didžioji apsipylė krūtinę karšta kakava verysad.gif Žinau, kad tinka šaltalankių aliejus-kas dar pagelbės?Pūslių nėra, tik paraudę.
Atsakyti
QUOTE(tix @ 2011 01 14, 14:53)
Gal kas patars, kaip gydyti nudegimą-didžioji apsipylė krūtinę karšta kakava verysad.gif Žinau, kad tinka šaltalankių aliejus-kas dar pagelbės?Pūslių nėra, tik paraudę.

1.salto pieno kompresai
2.medus
3.Zaliu bulviu tyre
4.Sviezias kiausinio baltymas
5.savo slapimo kompresai
Atsakyti