Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai

QUOTE(rytorasa @ 2011 01 22, 22:22)

Manau , kad geriausia būtų pasidaryti tyrimus ir tada matysit, ar tikrai to preparato reikia...

kazkaip gydytoja mums kazkada minejo, kad nelabai ka parodo tas tyrimas (kakucio turiu minty) ens tipo kirmeliukus ir patys galim pamatyt jei jau jie lenda, o jei tik kiausineliai tai atseit nelabai kas sugeba pamatyt juos...nezinau kiek tiesos tame...gal esat ka girdejusi?
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2011 01 22, 22:30)
kazkaip gydytoja mums kazkada minejo, kad nelabai ka parodo tas tyrimas (kakucio turiu minty) ens tipo kirmeliukus ir patys galim pamatyt jei jau jie lenda, o jei tik kiausineliai tai atseit nelabai kas sugeba pamatyt juos...nezinau kiek tiesos tame...gal esat ka girdejusi?


ne, apie tyrimus nieko nežinau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 01 22, 20:43)
as irgi manau neskubekit prie tu antibjotiku jei tik pora dienu blogai, dekit kompresus, skalaukit su druska ir kai jau visai nieks nepades tada griebkites antibu ax.gif

Dėkui už perspėjimus visoms 4u.gif visdėlto, save gerai pažįstu, žinau "scenarijų", kuom viskas galiausiai baigiasi. Visada baigiasi plaučiais, būtinai. Nuo vaikystės taip. Net neparašiau kad be gerklės jau kosčiu giliai iš plaučių, čia tiesiog įprasta ligos eiga (tik keista dėl to jausmo gerklėje.. taip niekada nebuvo), ir jei bandyt negert antibijotikų, galiu kosėt 2 mėnesius ar ilgiau, baisiai, ir kai labai nuo to pavargsiu, tik tada gert antibus ir pasveikt doh.gif nu neįsivaizduoju jokio kito metodo kaip pasveikt.. verysad.gif ir taip turiu polinkį į astmą, negerai save kankinti kosėjant iki išprotėjimo ir alinti organizmą. Inhaliacijos, pleistrai, atsikosėjimą lengvinantys vaistai.. irnesakyk.gif galima juos gerti, sakau- kol pavargsti, ir išsigydai su antibijotikais. Gal kas kažkokių "stebuklų" žinot..?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 01 22, 23:22)
Papasakokit, kaip gydot sinusitą su eteriniais aliejais..  4u.gif

Bendradarbę gydėm spindulinių eukaliptų ir baziliko šventojo eteriniais aliejais. Ryte - kojos kaitinamos vandens vonelėje du lašus EA užlašinus ant druskos ir ištirpinus vandenyje. Dieną - viena arba dvi inhaliacijos, kvėpuojant EA, lašiukas į arbatą. Vakare - krūtinės ir nugaros ištrynimas aliejų mišiniu. Dienos bėgyje nosies šnervių ir kartais panosės įtrinimas mažiau nei lašiuku EA, skiestu baziniame aliejuje. Sakė sąžiningai taip darė tris dienas, kaitaliodama šiuos du EA ir dar kažkoks taškas paduose yra, susijęs su nosimi ir kaktos sritimi, kurį masažavo aliejais. Po trijų dienų pradėjo eiti visi pūliai, nors gydytojai irgi sakė gerti antibiotikus. Žmogus sakė 5 metus negalėjo kvėpuoti abiem šnervėmis. Nors manau čia irgi labai individualu - vienetams va taip viskas tinka ir greitai praeina nenaudojant vaistų.
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2011 01 22, 21:30)
kazkaip gydytoja mums kazkada minejo, kad nelabai ka parodo tas tyrimas (kakucio turiu minty) ens tipo kirmeliukus ir patys galim pamatyt jei jau jie lenda, o jei tik kiausineliai tai atseit nelabai kas sugeba pamatyt juos...nezinau kiek tiesos tame...gal esat ka girdejusi?


mums irgi gydytoja taip sake. Ir dar sake, kad net jeigu ir yra tu kiausineliu, is 10 ismatu tyrimu, kiausineliai butu tik vienam. Reiktu bent 10 dienu is eiles nesti kakiukus tyrimams.

Kaip naturaliai gydyti tonzilita. Skalavimai ramunelemis ir druska nelabai tepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 23, 00:26)
Bendradarbę gydėm spindulinių eukaliptų ir baziliko šventojo eteriniais aliejais. Ryte - kojos kaitinamos vandens vonelėje du lašus EA užlašinus ant druskos ir ištirpinus vandenyje. Dieną - viena arba dvi inhaliacijos, kvėpuojant EA, lašiukas į arbatą. Vakare - krūtinės ir nugaros ištrynimas aliejų mišiniu. Dienos bėgyje nosies šnervių ir kartais panosės įtrinimas mažiau nei lašiuku EA, skiestu baziniame aliejuje. Sakė sąžiningai taip darė tris dienas, kaitaliodama šiuos du EA ir dar kažkoks taškas paduose yra, susijęs su nosimi ir kaktos sritimi, kurį masažavo aliejais. Po trijų dienų pradėjo eiti visi pūliai, nors gydytojai irgi sakė gerti antibiotikus. Žmogus sakė 5 metus negalėjo kvėpuoti abiem šnervėmis. Nors manau čia irgi labai individualu - vienetams va taip viskas tinka ir greitai praeina nenaudojant vaistų.


ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 22, 23:26)
Dėkui už perspėjimus visoms  4u.gif visdėlto, save gerai pažįstu, žinau "scenarijų", kuom viskas galiausiai baigiasi. Visada baigiasi plaučiais, būtinai. Nuo vaikystės taip. Net neparašiau kad be gerklės jau kosčiu giliai iš plaučių, čia tiesiog įprasta ligos eiga (tik keista dėl to jausmo gerklėje.. taip niekada nebuvo), ir jei bandyt negert antibijotikų, galiu kosėt 2 mėnesius ar ilgiau, baisiai, ir kai labai nuo to pavargsiu, tik tada gert antibus ir pasveikt  doh.gif nu neįsivaizduoju jokio kito metodo kaip pasveikt..  verysad.gif ir taip turiu polinkį į astmą, negerai save kankinti kosėjant iki išprotėjimo ir alinti organizmą. Inhaliacijos, pleistrai, atsikosėjimą lengvinantys vaistai..  irnesakyk.gif galima juos gerti, sakau- kol pavargsti, ir išsigydai su antibijotikais. Gal kas kažkokių "stebuklų" žinot..?


As zinau :
mano vaikas ir turi polinki i astma, bet bronchita gydziau kompresais, homeopat vaistais. be antibiotiku!!! aisku, daktarai visi mano, kad as trenkta, nes, zinoma, vargo maziau-davei antibu ryte ir vakare. ir sedi kojas ant sofkes uzmetus, atsipalaidavus smile.gif gydyt vaika-tai darbas, tai uztrukt gali 2-3 savaites, jei nori ji uzaugint su normaliu imunitetu. o jei pradet dabar chemija i ji kimst, kas is jo uzaugs g.gif ir taip kvepuojam ir valgom nezinia ka !
Jusu sveikata vaikystej sugadino gydydami cheminiais vaistais. Atsiprasau uz tokia nuomuone.
Net dabar galit ismokyt savo organizma pati kovot su liga. Po 2 kartu gydimosi be antibiotiku organizmas 3 kart jau zinos, kad jam nieks nepades is susitvarkys pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savannaa: 23 sausio 2011 - 16:07
QUOTE(Savannaa @ 2011 01 23, 16:04)
As zinau  :
mano vaikas ir turi polinki i astma, bet bronchita gydziau  kompresais, homeopat vaistais. be antibiotiku!!!

Gal galite parašyti, kokiais ax.gif Na aš gan skeptiškai žiūriu, gal ir atrodo "per švelnios" priemonės.. bet nepabandęs, kaip sakoma, nesužinosi.

QUOTE(ingridukas @ 2011 01 22, 19:21)
1.Man tai pats baisiausias antibiotikas koki tik esu gerus.Tas 7 dienas kai teko ji gert atsimenu kaip kosmara,kaip migla,kaip sapna,su daugybe salutiniu poveikiu,kuriuos jau cia minejau.Matyt ne visi vienodai toleruoja,todel jusu MB nieko blogo nepajuto.

Jokių pašalinių pojūčių kol kas nejaučiu.. pažiūrėsim, gal po 5 dienų jau ir mane nešios į šonus.

Čia buvo nuomonių apie "Sinupret" homeopatinius, kad nepadėjo. Aš ir MB juos gėrėm, kai buvom lengvai peršalę, tai padėjo, bet šiaip, bendrai savijautai, slogai. Ne sinusitą gydėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebenkstiejka: 23 sausio 2011 - 18:11
QUOTE(Savannaa @ 2011 01 23, 17:04)
As zinau  :
mano vaikas ir turi polinki i astma, bet bronchita gydziau  kompresais, homeopat vaistais. be antibiotiku!!! aisku, daktarai visi mano, kad as trenkta, nes, zinoma, vargo maziau-davei antibu ryte ir vakare. ir sedi kojas ant sofkes uzmetus, atsipalaidavus  smile.gif  gydyt vaika-tai darbas, tai uztrukt gali 2-3 savaites, jei nori ji uzaugint su normaliu imunitetu. o jei pradet dabar chemija i ji kimst, kas is jo uzaugs  g.gif  ir taip kvepuojam ir valgom nezinia ka !
Jusu sveikata vaikystej sugadino gydydami cheminiais vaistais. Atsiprasau uz tokia nuomuone.
Net dabar galit ismokyt savo organizma pati kovot su liga. Po 2 kartu gydimosi be antibiotiku organizmas 3 kart jau zinos, kad jam nieks nepades is susitvarkys pats.


visiškai pritariu.. drinks_cheers.gif lyg būtumėt mano mintis išsakiusi.. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=zebenkstiejka,2011 01 23, 19:06]
Gal galite parašyti, kokiais ax.gif Na aš gan skeptiškai žiūriu, gal ir atrodo "per švelnios" priemonės.. bet nepabandęs, kaip sakoma, nesužinosi.
Jokių pašalinių pojūčių kol kas nejaučiu.. pažiūrėsim, gal po 5 dienų jau ir mane nešios į šonus.



Jei Jus skeptiskai ziurit...reiskia netikit savo organizmo galiom.
jau rasiau, bet pasikartosiu-bronchitui gydyt ir jei kartu skauda gerkle. kaip ja beskaudetu po 3 tokiu naktu pajausit, kad geriau veikia nei vaistines vaistai. lygiom dalim-cesnakas sutarkuotas sumaisomas su sviestu. geriau turgaus... cesnakas ir geriau lt uzaugintas. tepat juo kakla, krutine, nugara-ten kur nesveika..., nesvarbu kokius marskinius uzsidesit. sunui velku medvilninius. padus tepat tuo pat ir uzsimaunat vilnones kojines. ryte prausiates, kaip iprasta.
3 naktis taip darot
mes lankomes Nemencinej pas homeopate Jurgita Pinikiene, jos tel 865599946. Tikrai nereklamuoju. Negrait pas ja ir papultumet smile.gif Ji mum yra pagelbejus, kai siuntimai sunui i ligonine buvo israsyti...tik su jos vaistais issikapanojom. Ji nustato tipazmogaus-pagal ji skiria vaistus. Kiekviena kart skambinu ir konsultuojuos. Nei kart nera, kad nepadetu ar buciau nusivylus. Atvirksciai-yra buve, kad galvojau, kad si kart reiks vaistukais vaika panuodyt, bet klydau biggrin.gif
jei pas Jus astma tai yra ir alergija...
sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savannaa: 23 sausio 2011 - 19:21
Rekomenduoju visoms puikią lietuviškai išverstą, vokiečių išleistą knygą DIDŽIOJI NAMŲ VAISTINĖ 1999/Kaunas
Joje 220 ligų pagal simptomus, sukėlėjus, fizines ir psichologines priežastis ir geriausius natūralius (vaistažolių, homeopatijos, eterinių aliejų, ir t.t.) gydymo būdus.
Autoriai - gydytojai praktikuojantys naturalius gydymo būdus.
Jau 12metų ne tik pati naudojuosi, bet ir visas drauges konsultuoju iš šios knygos.

Pvz; Visos klausia apie peršalimų gydyma:
Skaudant gerklę jūs rašote apie antibijotikų vartojimą.
Knygoje įspėja, kad geklės uždegimo nesumanykite gydyti likučiais antibijotikų, kuriuos vartojojote sirgdami bronchitu, nes tonzilioų uždegimą sukelia tik 50 procentų antibijotikams jautrios bakterijos, ryklės gleivinės uždegimą atvirkščiai - virusai, visiškai nejautrūs antibijotikams.
Psicholog priežastys: įtemptas kalbėjimas dėl nepasitikėjimo savimi, bei nesėkmės baimė (didžiausia šiuolaikinio žmogaus bėda).
Priemonės:
Vartoti skystus maisto produktus, skysčius (bet ne citrusinius, mineralinį - tik negazuotą).
ŠALTI kompresai gerklei. Jie slopina uždegim procesą: 20X60 lininė juosta surėkinta šaltu vandentekio vandeniu, neverždami apsukite kaklą, pridenkite sausu rankšluosčiu, 15 min vėl pakeisti šaltu. Kartoti 2k/įdieną.
Man patinka jų patarimas - nakčiai vaikams uždėti šalto rūgpienio, varškės arba kefyro kompresą.
Inhaliacijos: ramunėlių, čiobrelių, raudonėlių ekstraktu 2valg š. mišinio 1/ltr vandens. Jei nėra aukšta temperatūra.
Skalavimas jonažolių nuoviru (stabdo uždegiminį procesą, skatina gleivinės regeneraciją), į nuovirą galima įlašinti atbatmedžio aliejaus. Tik nenurykite.
Po šiltų procedūrų neiti į lauką, sunkiai nedirbti.
Viena populiariausių mano šeimos primonė - arbatmedžio aliejus.
Jis malšina visus uždegimus, gerklės taip pat.
Į vieną stiklinę šilto vandens įlašinti 5-10 lašų, gerai išmaišyti, išskalauti gerklę, nenuryjant. (Lašiname į inhaliatorių ir vos pasirodžius simtomams mūsų pirmoji priemonė). Mažiems vaikams galima įlašinti į vaško žvakutę ir palaikyti uždegtą kol užmigs, arba vonelę šale lovos.
Ledinukai su šalavijo, piliarožės, islandiškų kerpių ekstraktais, drėkina ryklę.
Profilaktika:
Patikrinkite patalpų drėgnumą, jei jis mažesnis nei 45 proc. gleivinės uždegimas kils greičiau.
Kvėpuokite per nosį, mikroorganizmai nusės ant nosies plaukelių, nepateks į ryklę.
Kalbėdami atsipalaiduokite.
Stiprinkite organizmą.
Tai paprasta ir veiksminga. Visi vaikai jau be arbatmedžio į kelionę nevyksta.
Nuo slogos paraudusi nosis patepta arbatmedžiu, per naktį bus kaip nauja. O uodų įkandimai, sumušimai.
Sinusitui gydyti arbatmedis naikina bakterijas ir skatina gleivinių kraujotaką. Galima arbatmedį naudoti įvairiai: garinti (dubenyje, inhaliatoriuje, arbatinuke, ką turite) Tinka kompresai ant karštu vandeniu sudrėkinto audinio 4 lašai arbatm aliejaus, laikyti ant nosies 5 min. kartoti 3k/dienoje. Prie lėtinio sinusito rekomenduoja mikrobiologinį gydymą, bet čia jau homeopatų sritis. Knygoje nurodyti Austrijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje vartojami homeopatiniai vaistai.
Česnakas, krienai, kajeno pipirai mažina gleivinės paburkimą. Aišku valgant kaip prieskonius, ne nosyje sugrūsti. Dar sinusitui pataria garinti sūriu vandeniu 2valg š/1ltr vandens.
Parašiau jums ilgą rašinį, gal kas pasinaudos, knyga puiki, kiekviena mama bandanti gydyti vaikus naturaliai turėtų laikyti ją "po ranka".
Dar apie vaistus lašinamus į nosį. Ten rašoma, kad paburkimą jie mažina, bet išdžiovina gleivinę, ji tampa dar mažiau atspari uždegimams. Ilgainiui gali išsivystyti vadinama lašų į nosį sloga.
Sveikatos jums linkiu.
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2011 01 23, 19:18)
Jei Jus skeptiskai ziurit...reiskia netikit savo organizmo galiom. 
...
jei pas Jus astma tai yra ir alergija...
sekmes

Skeptiškai, tai reiškia, kad netikiu iškart aklai, o kad kažką bandau ir žiūriu kas gaunasi, nenaudojant "saviįtaigos galių" ax.gif Taip, turiu alergiją, šienligę. Bandžiau gydyti homeopatiniais vaistais, kur reik pradėt gert gerokai prieš alergijos sezoną.. nepadėjo, prasidėjo išvis astmos priepoliai, teko grįžti prie cheminių vaistų. Šią vasarą pabandžiau gydytis.. šventų šaltinių vandeniu hihihi.gif įsivaizduojat- PADĖJO blink.gif galėjau gamtoj būdama negert vaistų, taipkad, ne tokia aš ir skeptikė gal.. jau laukiu pavasario, kad vėl bandyt, žiūrėt kaip čia bus šįkart.
Ačiū už patarimus, o ir tos homeopatės numeris manau kažkam tikrai pravers.. nu negi čia reklama, čia pagalba.
Vistik, jei žmogus nuo pat vaikystės šertas cheminiais vaistais, ar jam gali veiksmingai padėti homeopatiniai ir naturalūs dalykai g.gif čia tik mano mintys, gal aš neteisi, bet manyčiau, reiktų tada daryt visokius organizmo valymus, detoksikacijas po pusę metų ar daugiau.. gal po to homeopatija veiktų veiksmingiau..?
Elenajazz, 4u.gif būtinai kažką pritaikysiu ir sau.

dar sužinojau metodą, kaip suomijoj gydomas gerklės skausmas. Reikia gerti ledinį pieną. Oi nežinau ar drįsti pabandyti.. blush2.gif
Atsakyti