Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai

QUOTE(Savannaa @ 2011 02 07, 22:15)
o kam Jums juos atpalaiduot ? persitempe, per didelis tonusas ?
jei kakle uzspausta kraujagysle negalima daryt pratimu peciam kaklui, nebent tempimo atpalaidavimo pratimus, masazus.
eisiu dar pas viena angiochirurga kuris su dupleksu ar dopleriu  biggrin.gif  paziuretu, o tokiu lt nelabai daug...
kai rasiu kuris turi licenzija leidziancia su tuo dupleksu...apziurinet parasysiu  4u.gif

darau atpalaidavimo,tempimo pratimus kaklui,nugarai,pečiams. Skauda visur. Ir dar noriu atpalaiduot raumenis,nes jie man ir taip įsitempę (stresas ir pan.). Galvoju,kad ir tai gali būti priežastis,na,kad užspaudžia kraujagyslę.

apie užspaustas kraujagysles bendraukim ČIA ,būtų įdomu sužinoti kas ten per dupleris ar koks ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avenita @ 2011 02 08, 18:46)
sūnus iš darželio užsikrėtė vėjaraupiais doh.gif Kažin ar galiu arbatmedžio ea tepti spuogiukus? Kuom dar galėčiau pagelbėt vaikui  g.gif

Tinka, gali drąsiai juo tepti. Ir anotacijose apie tai rašoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui už atsakymą 4u.gif Katik paskaičiau Kvapų Namų puslapyje aprašymą - pasirodo jis tikrai būtinas namų vaistinėlėje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avenita: 08 vasario 2011 - 20:20
QUOTE(Avenita @ 2011 02 08, 19:46)
sūnus iš darželio užsikrėtė vėjaraupiais doh.gif Kažin ar galiu arbatmedžio ea tepti spuogiukus? Kuom dar galėčiau pagelbėt vaikui  g.gif


mes lavandų EA niežėjimą apmalšindavom
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 02 06, 23:54)
sveikos, vyresnelei ausu uzdegimas antra savaite, ka patarsit be degtines kompresu?


Jeronimas gera profilaktinė priemonė, jei prasidėjo sloga, įdėjus i ausi saugome ją nuo infekcijos.
Kada uždegimas Didžioji namų vaistinė rašo:
Dažniausiai sukelia noseryklės infekcija
Vaikai serga dažniau, nes jų jungties kanalai platesni ir trumpesni ir mikrobai lengviau patenka.
Aukštyn galvą! Miegant pasidėkite dar 1 pagalvę-lengviau išsivalo kanalai.
Svogūnų kompresai 1-2 svogūnų košele ant skiautės - ir dėti aplink ausį, (ne į ausį) apvynioti ir prispausti kepure.
Arbatmedžio aliejaus 3,4 lašai šilto vandens vonelėje su trupučiu alyvų arba migdolų aliejaus pipete lašinti į ausį.
Sėkmės gydant.
Atsakyti
Kaip vaikui gydyti isisenejusia sloga? jau 2 savaites ji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 02 10, 12:00)
Kaip vaikui gydyti isisenejusia sloga? jau 2 savaites ji  doh.gif

mano sunui taip pat jau dvi savaites sloga,gydomes be vaistu,tik liaudies medicina ir naturaliais budais.O mano sinusitas jau pusantro menesio su nezymiu pagerejimu doh.gif Ir vis tik,as taip tikiuosi bent vaika isgydit be rimtesniu vaistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2011 02 10, 12:59)
mano sunui taip pat jau dvi savaites sloga,gydomes be vaistu,tik liaudies medicina ir naturaliais budais.O mano sinusitas jau pusantro menesio su nezymiu pagerejimu doh.gif Ir vis tik,as taip tikiuosi bent vaika isgydit be rimtesniu vaistu smile.gif

blink.gif nu zinokit nesuprantu ir as,dar tokios slykscios slogos neturejau,naktim miegot negaliu ir akis ir visa zandikauli ir ausi maudzia,jau nuo sekmadienio sergu,bet pagerejoimo nelabai matyt.as tai pabandziau vandens su druska itraukt i nosi,gal ir padeda siek tiek.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 02 10, 12:14)
blink.gif nu zinokit nesuprantu ir as,dar tokios slykscios slogos neturejau,naktim miegot negaliu ir akis ir visa zandikauli ir ausi maudzia,jau nuo sekmadienio sergu,bet pagerejoimo nelabai matyt.as tai pabandziau vandens su druska itraukt i nosi,gal ir padeda siek tiek.


Man padedavo prie tirstos slogos, suraus vandens itraukimas per nosi. drinks_cheers.gif
Kitur raso, kad per viena nosies landa itraukti, o per kita isleisti vandeni, bet man taip neiseina. ax.gif
Atsakyti
Mane tai ta sloga uzkniso juodai doh.gif Ir ka bepilciau,bepurksciau ar belasinciau niekas nepadeda,viskas kiaurai i gerkle subega,o nosis lieka uzsikimsus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2011 02 10, 21:39)
Mane tai ta sloga uzkniso juodai doh.gif Ir ka bepilciau,bepurksciau ar belasinciau niekas nepadeda,viskas kiaurai i gerkle subega,o nosis lieka uzsikimsus verysad.gif


pabandyk pasigarint virs puodo, ar su inhaliatorium.
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2011 02 11, 10:41)
pabandyk pasigarint virs puodo, ar su inhaliatorium.

inhaliacijas darau kasdien ir ivairias(su ramunelem,su arbatmedziu,su eukaliptu...)ir kiausiniais virtais sildau...si karta itin ilgai man uzsitese tas viskas unsure.gif
Atsakyti