Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukai-2

Toliau tesem tema.... smile.gif Noriu parodyti dar viena savo atviruka user posted image
Atsakyti
Ačiū už naują temutę 4u.gif

Aš irgi pasirodau su savo paskutiniu - nieko įmantraus nesugalvojau, gal kad pats siuvinukas margokas:

user posted image

Papildyta:
Kol dar temos pradžia, gal įmetu nuorodą į senesnę temą, nes ten nemažai įdomesnių technikų:



ANKSTESNIOJI TEMA





Papildyta:
QUOTE(Gera @ 2010 09 03, 09:41)
Toliau tesem tema....  smile.gif  Noriu parodyti dar viena savo atviruka


Man labai patiko - grazu, subtilu, tokiai progai tinkancios spalvos, saunuole 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 03 rugsėjo 2010 - 17:55
QUOTE(Katu @ 2010 09 03, 18:59)
Ačiū už naują temutę  4u.gif
Aš irgi pasirodau su savo paskutiniu - nieko įmantraus nesugalvojau, gal kad pats siuvinukas margokas:

Tikrai margas, bet koks mielas bigsmile.gif
Sakyk, ax.gif o kaip uzlenki juostele, kai atvirukas ne is keliu popieriaus sluoksniu, o toks kaip sis tavo? Juk nesimato ji ten viduje??? Ar kaip ten?
Atsakyti
Sveikos merginos,atsiprasau kad braunuosi i nerealiai grazia temele,bet rasau su reikalu blush2.gif ieskojau kitoj temoj neradau verysad.gif labai reikalingi keli grazus atvirukai ax.gif nevienodi ax.gif zinau sakysit,nesunku pabandyk,deja laiko visiskai neturiu,o taip noretus prisiminus vaikyste prisesti ir pagaminti kazka tokio wub.gif jei kas gaminate,bet neturit temeles,bukite geros parasykit i az,labai labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimelį. Gal ne į temą, bet gal kuri žinot kaip padaryti sveikinimo knygą (atversta, dekoruota , su žodžiais) niekur nerandu tokios temos, jei kas žinot parašykit i až. Ačiū labai. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 09 06, 13:09)
Tikrai margas, bet koks mielas  bigsmile.gif
Sakyk,  ax.gif  o kaip uzlenki juostele, kai atvirukas ne is keliu popieriaus sluoksniu, o toks kaip sis tavo? Juk nesimato ji ten viduje??? Ar kaip ten?


Apie ta apatine raudona juostele su taskucisi kalbi? Ji tokia yra - Marthos stewart su lipnia juosta apacioj is karto, ir ja nukirpis, nespura, tadas jos niekaip ir nelenkiu - elgiuos kaip su popierine elgciausi .Nukerpu ir viskas, kartais skalpeliu apdailinu krastus.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 09 07, 17:23)
Apie ta apatine raudona juostele su taskucisi kalbi? Ji tokia yra - Marthos stewart su lipnia juosta apacioj is karto, ir ja nukirpis, nespura, tadas jos niekaip ir nelenkiu - elgiuos kaip su popierine elgciausi .Nukerpu ir viskas, kartais skalpeliu apdailinu krastus.

O kiek laiko uzima toki paveiksliuka issiuvineti?
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 09 09, 19:51)
O kiek laiko uzima toki paveiksliuka issiuvineti?


berods rase, kad 6-8 val. As siuvineju kasdien, bet po kelis kryziukus, tai uzsima menesi biggrin.gif
Atsakyti
Rodausi savo paskutinį, skirtas kirkšto proga smile.gif

user posted image

Atsakyti
Kaip idomiai bigsmile.gif O kaip cia padaryta g.gif Iskirpti motyvai baltame popieriuje, o po apacia juostuotas?
Atsakyti
Aha..
Atsakyti
QUOTE(b_i_k @ 2010 09 17, 09:46)
Rodausi savo paskutinį, skirtas kirkšto proga smile.gif

thumbup.gif fantastiškas thumbup.gif kaip man patinka tokie minimalistiniai wub.gif
Atsakyti