Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

Siandien vel buvau pas gyd. ir vel nieko nepriaugau, nors visur gi raso, kad per siuos menesius kaip tik turetume daugiau priaugt, na, matyt, taip jau organizmas i dieta reaguoja, kai niekada taip ilgai nesilaikius..
O gydausi as tik dieta, jei liks diabetas tik po nestumo irgi labai viliuosi, kad dietos uzteks...
Atsakyti
QUOTE(Sar_a @ 2007 06 11, 22:11)
Siandien vel buvau pas gyd. ir vel nieko nepriaugau, nors visur gi raso, kad per siuos menesius kaip tik turetume daugiau priaugt, na, matyt, taip jau organizmas i dieta reaguoja, kai niekada taip ilgai nesilaikius..
O gydausi as tik dieta, jei liks diabetas tik po nestumo irgi labai viliuosi, kad dietos uzteks...


As irgi buvau siandien pas gine, tai per men priaugau tik puse kg. 4u.gif man sake kad tai normalu, ir kad pries gimdyma dar numeta svorio. vaikui tai tikrai nepakenks. Ir man sian dar karta pasake, kad greiciausiai sito diabeto nebus po gimdymo thumbup.gif
Atsakyti
sveikos optimistės,


deja turiu jus nuvilti- nėštuminis diabetas net 50 proc. moterų per 5 metus pereina į tikrąjį diabetą verysad.gif - aš esu viena iš tų 50 proc...

Taigi- net ir pagimdžius būtina sekti savo sveikatą ir laikytis dietos, nes polinkis į ligą jau yra. Aš pagimdžiusi savo gražuolėlį pasitikrinau cukrų keletą kartų ( tuo metu dar neturėjau aparatėlio, tai keliavau į polikliniką), tyrimai buvo geri, tai ir užmigau ant pasveikimo laurų. Tačiau po poros metelių pradėjau prastai jaustis, bet pas gydytoją nuėjau tik po pusmečio- vis tie nesibaigiantys darbai. Nuosprendis- cukrinis diabetas verysad.gif . Dabar laukiu antrojo vaikelio ir turiu daug darbellio, kad jis gimtų sveikas, kaip ir pirmasis.

Moralas toks- mamytės neimkit pavyzdžio iš manęs ir saugokit save, laikykitės dietos, nors kas pusmetį pasitikrinkit cukrų ir gal pateksit į tų laimingųjų 50 proc. tarpą, ko jums kuo nuoširdžiausiai linkiu.
Atsakyti
gaila del diabeto... as kazkaip ir tikiu, kad busiu tarp 50 proc. nelaiminguju... ech kad tas svoris + pavbeldimumas blink.gif na, bet kaip jau bus, taip...

linkiu, kad antras mazylis gimtu sveikutis ir grazutis, kaip ir pirmasis smile.gif
Atsakyti
Svarbu nusiteikti pozityviai, nes mano pesimistiniai nusiteikimai vis išsipildydavo verysad.gif . Tad dabar esu nusiteikusi, kad viskas bus gerai- ir gimdysiu pati, ir kūdikėlis bus tinkamo dydžio ir gulės kaip priklauso ir sveikata bus gera smile.gif . To paties linkiu ir tau- pozityvaus nusiteikimo- gal optimizmas ir atidesnis savęs sekimas padės išvengti tos bjaurybės smile.gif .
Atsakyti
Noriu pasitart ir pasiguost verysad.gif 4u.gif
siandien jau buvau ligoninei kur gimdysiu, tariausi del gimdymo. tai man pasake kad gali daryt planini cezari, ir viskas del to gestacinio diabeto doh.gif tikrai negalvojau kad tai galejo atsitikt. kam kam nors irgi panasiai buvo, ar irgi sake kad pacios gimdyt negalesit?
Atsakyti
As klinikose jau susitariau del gimdymo, bet man nei zodeliu neuzsimine apie cezari. Na, nebent gimdymo eigoje kas nors negerai butu... Ar gal tavo leliukas daugiau uzauges nei iprastai buna? g.gif Musus mazylis, kai ziurejo 36 sav. buvo 2830, tikiuosi normalus svoris bus ir iki gimdymo...
Atsakyti
QUOTE(Sar_a @ 2007 06 22, 13:10)
As klinikose jau susitariau del gimdymo, bet man nei zodeliu neuzsimine apie cezari. Na, nebent gimdymo eigoje kas nors negerai butu... Ar gal tavo leliukas daugiau uzauges nei iprastai buna?  g.gif Musus mazylis, kai ziurejo 36 sav. buvo 2830, tikiuosi normalus svoris bus ir iki gimdymo...


Dar neaisku ar darys ta cezari, tik pasake kad gali taip but, kai dabar ziurejo tai liktais viskas gerai buvo. Dabar eisiu uz 3sav vel, iki gimdymo bus like tik 2sav. tada ir ziuresim kokia ten situacija, as tikiuosi kad viskas bus gerai. 4u.gif kazkaip bijau to cezario doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2007 06 19, 16:46)
Svarbu nusiteikti pozityviai, nes mano pesimistiniai nusiteikimai vis išsipildydavo verysad.gif . Tad dabar esu nusiteikusi, kad viskas bus gerai- ir gimdysiu pati, ir kūdikėlis bus tinkamo dydžio ir gulės kaip priklauso ir sveikata bus gera  smile.gif . To paties linkiu ir tau- pozityvaus nusiteikimo- gal optimizmas ir atidesnis savęs sekimas padės išvengti tos bjaurybės smile.gif .

O kada nustatytas gimdymo terminas? Būtų labai smagu, jei vis parašytum, kaip sekasi, ką sako gydytojai, o svarbiausia - pasidalintum gerosiomis naujienomis!

Po gimdymo vis kalbėjau apie antrą vaiką (mano mažylei vakar suėjo 3 mėn.) po kelių metų, ilgai nelaukiant. O dabar pradėjau šiek tiek abejoti. Po Cezario ilgą laiką "laužė" nugarą. Dabar vis atsibundu su kuria nors nutirpusia ranka ar pirštais. Labai bijau, kad gal kur nors blogai pataikė į stuburą, gal ką nors pažeidė. Visas gyvenimas nemielas pasidaro. o dar nuo vaiko kilnojimo dešinės rankos sąnarys neatlaikė. Taip skauda, kad net pakreipt negaliu. Vietoj to, kad keisdama pampersą kiščiau po vandeniu, tai vaiką apšluostinėju servetėlėmis - kad mažiau reiktų kilnoti. Bet vis tiek tenka pakelti - juk vaikui šilumos reikia, verkia...
Gal kas nors žino ką nors dėl įvairių tirpimų po spinalinės/epidūrinės nejautros?
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ketvirtadienį buvau pas ginekologą...jo nuosprendis: gimdysi pati...taigi tikriausiai su cezariu nieko neišeis...norejau psakyti, kad cukrinis diabetas dar nereiškia garantuoto cezario...ir džiaugiuosi..kol kas... biggrin.gif
Atsakyti
As eisiu penktadieni ir tada suzinosiu ar pati gimdysiu ar cezari darys, tikiuosi kad pati 4u.gif nors su cezariu nejausciau skausmu g.gif
Atsakyti
As vaziuoju pirmadieni ir greiciausiai, viena jau is ten neiseisiu 4u.gif, nors... man gimdyt liepos 12, gydytoja sake, kad jokiu budu nepernesiot, bet kad tik skatint nereiketu verysad.gif
Atsakyti