Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

QUOTE(Sar_a @ 2007 09 26, 18:58)
man irgi taip budavo, pvz pietums suvalgydavau  ta pati, ka vakarienei, tai po pietu viskas budavo ok., o vakare daugiau pakildavo. Beje, kai savo uzrasus gyd. parodziau, sake iki 6,7 yra gerai, bet as stengdavausi kad 5,5 butu, tada rami jausdavausi smile.gif


Kazkur skaiciau, kad gliukoze paprastai labiau pakyla vakare ir nakti, nezinau kodel taip yra. Sar_a, o tau su abiem vaikais buvo GD ar tik su vienu? ax.gif
Atsakyti
Man tik su antruoju buvo
Atsakyti
O kiek jum buna gliukozes is ryto nevalgius ir po pusryciu praejus 2 val? as siandien tik gavau ta aparaciuka, po pusryciu parode 4,7...bet i vakara kils jauciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2007 09 27, 10:55)
O kiek jum buna gliukozes is ryto nevalgius ir po pusryciu praejus 2 val? as siandien tik gavau ta aparaciuka, po pusryciu parode 4,7...bet i vakara kils jauciu g.gif


Man is ryto buvo 4,4; 4,6 ir 5,5 (matavaus tik tris dienas, dabar darysiu pertrauka, nes nebeliko juosteliu, reikia ju issirasyti pas savo seimos gydytoja).

O po pusryciu as nematavau, nes man sake matuoti tik po pietu, tai buvo 6,6 ir 5,3. Po vakarienes irgi nematuodavau, reikes gal pamatuoti koki karta rolleyes.gif

Siandien buvau pas gydytoja, tai man paliko diagnoze GD unsure.gif tikriausiai del to, kad anksciau, vienas parodymas po pietu buvo 7,3 (nors jau laikiaus dietos) unsure.gif Dabar po menesio pas ja vel keliausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 09 27, 14:36)
Man is ryto buvo 4,4; 4,6 ir 5,5 (matavaus tik tris dienas, dabar darysiu pertrauka, nes nebeliko juosteliu, reikia ju issirasyti pas savo seimos gydytoja).

O po pusryciu as nematavau, nes man sake matuoti tik po pietu, tai buvo 6,6 ir 5,3. Po vakarienes irgi nematuodavau, reikes gal pamatuoti koki karta rolleyes.gif

Siandien buvau pas gydytoja, tai man paliko diagnoze GD  unsure.gif tikriausiai del to, kad anksciau, vienas parodymas po pietu buvo 7,3 (nors jau laikiaus dietos) unsure.gif Dabar po menesio pas ja vel keliausiu ax.gif


keista, kad diagnoze paliko, nes rezultatai tikrai normos ribose... g.gif po pietu praejus 2 val matuoji, ar ne? o prietaisa savo turi, ar paskolino gydytojas?
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2007 09 27, 11:39)
po pietu praejus 2 val matuoji, ar ne? o prietaisa savo turi, ar paskolino gydytojas?


Jo tik ryte is ryto nevalgius ir po pietu 2 val. aparata turiu is gydytojos paskolinta 4u.gif
Atsakyti
Bet, SiDo, nepergyvenk, kad diagnoze paliko. Juk geriau jau pasilaikyt dietos, gimdyti KMUK, kad ir nesergant, negu nezinot ir GALBUT pakenkti sau ir leliukui.
Atsakyti
QUOTE(Sar_a @ 2007 09 27, 15:17)
Bet, SiDo, nepergyvenk, kad diagnoze paliko. Juk geriau jau pasilaikyt dietos, gimdyti KMUK, kad ir nesergant, negu nezinot ir GALBUT pakenkti sau ir leliukui.


Taip sutinku, butent todel ir rupinuosi savim nuo pat nestumo pradzios. O gimdysiu as Vilniuje, nes vilniete esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 09 27, 08:54)
Kazkur skaiciau, kad gliukoze paprastai labiau pakyla vakare ir nakti, nezinau kodel taip yra. Sar_a, o tau su abiem vaikais buvo GD ar tik su vienu? ax.gif

Jetus jetus, aš vien dėl to GD bijau pagalvot apie antrą nėštumą. O baisiausia man buvo tai, kad žiauriai tąsė pirmus 3 mėn. ir gelbėjo tik džiuvėsėliai (čia dar net neįtarė niekas man GD). O sekantį nėštumą jau nebegalėsiu tikriausiai taip "gesinti" pykinimo.

QUOTE(Sar_a @ 2007 09 27, 17:17)
Bet, SiDo, nepergyvenk, kad diagnoze paliko. Juk geriau jau pasilaikyt dietos, gimdyti KMUK, kad ir nesergant, negu nezinot ir GALBUT pakenkti sau ir leliukui.



QUOTE(SiDo @ 2007 09 27, 17:32)
Taip sutinku, butent todel ir rupinuosi savim nuo pat nestumo pradzios. O gimdysiu as Vilniuje, nes vilniete esu biggrin.gif


blink.gif Aš irgi žiūriu, kodėl KMUK. Aš pvz. AK gimdžiau cool.gif
Atsakyti
Na va, mergaites, as jau po pirmos eksperimentines dienos smile.gif taigi rezultatai tokie: po pusryciu 4,7, po pietu 6.1 (buvau valgius pora persiku ir arbuzo ax.gif ), po vakarienes 5.0.
Siandien ryte nevalgius 4,8... Kaip manot - normoj kol kas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(gitanak @ 2007 09 27, 20:06)
Jetus jetus, aš vien dėl to GD bijau pagalvot apie antrą nėštumą. O baisiausia man buvo tai, kad žiauriai tąsė pirmus 3 mėn. ir gelbėjo tik džiuvėsėliai (čia dar net neįtarė niekas man GD). O sekantį nėštumą jau nebegalėsiu tikriausiai taip "gesinti" pykinimo.


O kodel tu taip mastai? juk dabar neturi jokio diabeto...tiesiog pries pastojima vertetu issitirt, na ir siokios tokios dietos laikytis. Juk tai ne taisykle, kad sirgusios GD butinai juo sirgs antro nestumo metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitanak @ 2007 09 27, 17:06)
Jetus jetus, aš vien dėl to GD bijau pagalvot apie antrą nėštumą. O baisiausia man buvo tai, kad žiauriai tąsė pirmus 3 mėn. ir gelbėjo tik džiuvėsėliai (čia dar net neįtarė niekas man GD). O sekantį nėštumą jau nebegalėsiu tikriausiai taip "gesinti" pykinimo.
blink.gif Aš irgi žiūriu, kodėl KMUK. Aš pvz. AK gimdžiau  cool.gif


Tai kad nestumai buna skirtingi - antro metu gali buti, kad pykins maziau ar visai nepykins. Va pavyzdziui manes pirmo nestumo metu is viso nepykino, o va antro - menesi buvo blogumas, nors nevemiau aciu Dievui.

QUOTE(Catrin @ 2007 09 28, 07:03)
Na va, mergaites, as jau po pirmos eksperimentines dienos smile.gif taigi rezultatai tokie: po pusryciu 4,7, po pietu 6.1 (buvau valgius pora persiku ir arbuzo ax.gif ), po vakarienes 5.0.
Siandien ryte nevalgius 4,8... Kaip manot - normoj kol kas? g.gif
Papildyta:


Viskas normos ribose thumbup.gif taip ir toliau fitness4.gif

Man tai gydytoja sako, kad teks ko gero Raudonajam kryziuj gimdyti - si ligonine specializuojasi cukrinukiu gimdymuose ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif As nei is vieno didziojo miesto, tai man sake butina gimdyti KMUK, kitu neminejo ligoniniu, tai as taip automatiskai ir parasiau smile.gif

Catrin, viskas normoj thumbup.gif
Atsakyti