Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

QUOTE(Taurė @ 2007 10 08, 06:06)
Ar nebuvo tavo leliukui peržemas cukraus kieks kraujyje ? Maniškei negirdė gliukozės, bet ji gimė su normaliu curkaus kiekiu.

Buvo. Todėl ir neleido man maitint, gliukozę davė. Bet jau kitą ryta buvo 3,1. Tada ir gavau vaiką pamaitinti.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2007 10 08, 00:54)
O jūs neturit kuo pasimatuoti namuose cukraus ? aš matuodavau po kiekvieno valgymo praėjus valandai  unsure.gif


Dar klausimelis - po kiekvieno absoliuciai? blink.gif Nes man tai liepe matuotis 2-3 kartus per savaite ir tai tik ryte nevalgius ir paskui po pietu praejus 2 valandoms g.gif Nesake po kiekvieno. O va Catrin kaip supratau po kiekvieno valgio matuojies, ane? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 10 08, 17:25)
Dar klausimelis - po kiekvieno absoliuciai? blink.gif Nes man tai liepe matuotis 2-3 kartus per savaite ir tai tik ryte nevalgius ir paskui po pietu praejus 2 valandoms g.gif Nesake po kiekvieno. O va Catrin kaip supratau po kiekvieno valgio matuojies, ane? smile.gif

Na siaip dabar turiu tu juosteliu daug, tai galiu kad ir po kiekvieno, tik nesinori taip daznai pirstus badyt doh.gif tai matuojuos is ryto nevalgius, po pusryciu, pietu ir vakare kokia 22 val, visada praejus 2 val po pagrindiniu valgymu...tarp kuriu dar aisku uzkandziu buna.
beje, pastebejau, kad moliugu seklos cukraus prasme labai gerai - valgau i valias ir cukrus nekyla...
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2007 10 08, 16:07)
beje, pastebejau, kad moliugu seklos cukraus prasme labai gerai - valgau i valias ir cukrus nekyla...


Tai gali tu moliugo seklu i tas morku-salieru salotytes ideti, niam niam 4u.gif
Atsakyti
Kad man jas lukstenti smagiau tongue.gif
Ar normalu, kuomet valandai praejus po vakarienes cukrus 6.6? ar jau daugoka cia? as valgiau moliugu-morku kose-troskini su siek tiek pieno ir medaus, o praejus valandai vistienos folijoj keptos su pomidoru ir juoda duona...tai po to paskutinio valgymo buvo 6.6...
Atsakyti
mergaites NEVALGYKIT DESRELIU - nuo ju siaubingai kyla cukrai doh.gif (na jus tikriausiai ir nevalgot ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2007 10 09, 19:22)
mergaites NEVALGYKIT DESRELIU - nuo ju siaubingai kyla cukrai doh.gif (na jus tikriausiai ir nevalgot ax.gif )


Kazkaip nestumo pradzioje daznai ju pavalgydavau, nes nebuvo laiko normalu maista gamint g.gif Gal tik paskutini menesi ju nebevalgau, nes paskaiciau, kad ten dedama nitritine druska (E250), kurios poveikis organizmui neistirtas, tad nebeperku nei sau nei vaikui ax.gif

As vakar pasimatavau ir po vakarienes, nes pas mane daznai isiena, kad vakariene buna soti ir rieboka. Vakar buvo bulviu ir baklazanu troskinys su kariu ir 1,5 stiklines riebaus (3,2 proc.) kefyro (vyras tik toki perka blush2.gif ), tai kad ir kaip keista butu - cukrus buvo 5,4 po poros valandu. Padariau isvada, kad man ko gero ir keptos bulves gal butu visai nieko g.gif mirksiukas.gif

Beje, baklazanas - visiskai nekaloringas, jo galima neriboti ir del cukraus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 10 10, 07:47)
As vakar pasimatavau ir po vakarienes, nes pas mane daznai isiena, kad vakariene buna soti ir rieboka. Vakar buvo bulviu ir baklazanu troskinys su kariu ir 1,5 stiklines riebaus (3,2 proc.) kefyro (vyras tik toki perka blush2.gif ), tai kad ir kaip keista butu - cukrus buvo 5,4 po poros valandu. Padariau isvada, kad man ko gero ir keptos bulves gal butu visai nieko g.gif  mirksiukas.gif

reikejo pabandyti pasimatuoti dar po valandos ar 2, nes bulves - letai pasisavinamas angliavandenis ir as visai nenustebciau, jei po 4 po valgio jis butu buves didesnis nei 5.4.
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2007 10 10, 07:01)
reikejo pabandyti pasimatuoti dar po valandos ar 2, nes bulves - letai pasisavinamas angliavandenis ir as visai nenustebciau, jei po 4 po valgio jis butu buves didesnis nei 5.4.


Reiks pamegint kada ir taip padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2007 10 10, 10:01)
reikejo pabandyti pasimatuoti dar po valandos ar 2, nes bulves - letai pasisavinamas angliavandenis ir as visai nenustebciau, jei po 4 po valgio jis butu buves didesnis nei 5.4.

Rimtai cia taip? O siaip, kalbant apie maista, kada buna didziausia gliukozes koncentracija kraujyje? 15 min po valgio? 30 min? nes iskart pavalgius, manau, ner prasmes matuotis...

O del bulviu tai as sutinku, man po tu garsiu cepelinu uzkilo cukrus i vakara, nors valgiau kokia 4-5...
Atsakyti
Na va, isitikinau, kad spageciai yra laaaabai blogai schmoll.gif Po spageciu lekstes su pomidoru-papriku padazu (namu gamybos) mano gliukoze 7,6 blink.gif doh.gif Eisiu po valandos dar matuotis, gal bus nors kiek sumazeje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 10 12, 13:43)
Na va, isitikinau, kad spageciai yra laaaabai blogai schmoll.gif Po spageciu lekstes su pomidoru-papriku padazu (namu gamybos) mano gliukoze 7,6 blink.gif  doh.gif Eisiu po valandos dar matuotis, gal bus nors kiek sumazeje blush2.gif

spageciai labai labai kelia cukru!
Atsakyti