Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

Sveikutes,

na as jau is endokrinologo, insulino neskyre, siaip kaip ir tikejausi, viska tvarkytis su dietom, tai ir tvarkausi kazkaip. tongue.gif
O tas vaisiu norejimas neispasakytas, siaubas, kaip kankina, saldumynu galeciau nevalgyti bet vaisiai....Tiesiog turiu save kontroliuoti, kada suvalgiau paskutini obuoliuka...
O mergytes, ar as teisingai supratau, kad pries gimdyma apie 36 sav. guldo i ligonine? Nes mano ginekologas klinikose sake, kad reikia pas ji ateiti 36 sav. o endokrinologas, paleido ir sake, kad vistiek pries gimdyma gulesi, ai kaip suprast?
Atsakyti
QUOTE(Rase-liukas @ 2007 12 28, 12:42)
Sveikutes,

na as jau is endokrinologo, insulino neskyre, siaip kaip ir tikejausi, viska tvarkytis su dietom, tai ir tvarkausi kazkaip. tongue.gif
O tas vaisiu norejimas neispasakytas, siaubas, kaip kankina, saldumynu galeciau nevalgyti bet vaisiai....Tiesiog turiu save kontroliuoti, kada suvalgiau paskutini obuoliuka...
O mergytes, ar as teisingai supratau, kad pries gimdyma apie 36 sav. guldo i ligonine? Nes mano ginekologas klinikose sake, kad reikia pas ji ateiti 36 sav. o endokrinologas, paleido ir sake, kad vistiek pries gimdyma gulesi, ai kaip suprast?

34 savaiciu guldo i akuserini.gal tave tik 36 sav.guldys g.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2007 12 28, 15:17)
34 savaiciu guldo i akuserini.gal tave tik 36 sav.guldys g.gif


Gali buti, pas ja gi tik gestacinis ir puikiai su dietom tvarkosi, tai kaip ir viskas ok. O jei cukru rezultai bus gerai, gal visai neguldys? Matyt, pagal situacija g.gif
O kaip tu jautiesi? Kas pas jus naujo?
Mes jau perkopeme i antra trimestra thumbup.gif Pastebejau, kad naktimis-rytais nebehipuoju ir cukrai po truputeli tvarkosi. Mano leliaus kasa jau kaip ir turetu veikti, isskirti insulina...
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2007 12 29, 13:52)
Gali buti, pas ja gi tik gestacinis ir puikiai su dietom tvarkosi, tai kaip ir viskas ok. O jei cukru rezultai bus gerai, gal visai neguldys? Matyt, pagal situacija  g.gif
O kaip tu jautiesi? Kas pas jus naujo?
Mes jau perkopeme i antra trimestra  thumbup.gif Pastebejau, kad naktimis-rytais nebehipuoju ir cukrai po truputeli tvarkosi. Mano leliaus kasa jau kaip ir turetu veikti, isskirti insulina...

Mums viskas gerai,judam dar paskutines savaiteles.Sausio 7 i Kauna,ir be leliuko jau nebegrysiu wub.gif taip galvoju,kad kokia sausio 10-15 operuos.
Jo,antram trimestre cukrai sokteli.As nuo 2 trimestro padidinau insulino dozes.
Linksmu svenciu Jums.
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2007 12 29, 17:20)
Mums viskas gerai,judam dar paskutines savaiteles.Sausio 7 i Kauna,ir be leliuko jau nebegrysiu wub.gif taip galvoju,kad kokia sausio 10-15 operuos.
Jo,antram trimestre cukrai sokteli.As nuo 2 trimestro padidinau insulino dozes.
Linksmu svenciu Jums.


Oi, kaip jums smagu, ne meneselis neprabegs, o jus jau busite salia vienas kito wub.gif
As dar kardinaliai insulino doziu nedidinu, bet jau stebiu save intensyviai smile.gif
Niu, jums irgi linksmu svenciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2007 12 29, 14:20)
Mums viskas gerai,judam dar paskutines savaiteles.Sausio 7 i Kauna,ir be leliuko jau nebegrysiu wub.gif taip galvoju,kad kokia sausio 10-15 operuos.
Jo,antram trimestre cukrai sokteli.As nuo 2 trimestro padidinau insulino dozes.
Linksmu svenciu Jums.


Kaip jums gerai, as pavydziu wub.gif Linkiu geriausios kloties 4u.gif

O kur jus lancetus perkat - irgi vaistinese? ax.gif

Tiesa, su praėjusiom ir ateinanciom sventem - linkiu mums visoms kitais metais susilaukti gražių ir sveikų mažylių wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 12 30, 12:55)
O kur jus lancetus perkat - irgi vaistinese?  ax.gif


O kas yra 'lancetas' ax.gif smile.gif Cia tikriausiai kokia pompos dalis? Itariu, gal adatele? g.gif
Kaip tau sekasi su cukriukais tvarkytis? smile.gif Beje, kaip sekasi RK poliklinikoj? Ar ten viskas ok? smile.gif As kai pagalvoju, kad po 10 savaiciu vel bandys mane ten igrusti, tai net silpna pasidaro sad.gif Ar tau teko guleti ten endokrinologiniame?
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2007 12 30, 10:14)
O kas yra 'lancetas'  ax.gif smile.gif Cia tikriausiai kokia pompos dalis? Itariu, gal adatele? g.gif
Kaip tau sekasi su cukriukais tvarkytis? smile.gif Beje, kaip sekasi RK poliklinikoj? Ar ten viskas ok? smile.gif As kai pagalvoju, kad po 10 savaiciu vel bandys mane ten igrusti, tai net silpna pasidaro sad.gif Ar tau teko guleti ten endokrinologiniame?


As turiu omeny adateles i pradurikli, siandien pasikeiciau i paskutine ax.gif

Nu mano cukriukai tiesiog cool, dabar dar labiau sumazejo, o as ir pasmaguriauju vis daugiau, ypac per sventes visokias blush2.gif Tai itariu, mano lialka cia darbuojasi, reikia susiimti ir vel grieztai save priziureti, greiciau tos sventes praeitu rolleyes.gif

As kaip sakiau nevaikstau i poliklinika, o einu tiesiai pas viena daktaryte - pries tai laika suderinu telefonu ir visad is registraturos pasiimu kortele. Endokrinologiniam as ten negulejau, bet maciau kaip ten viskas atrodo, nenoreciau ten gulet, labai jau aplinka nekokia schmoll.gif O kur guldys kai bus 34 savaites tai as nezinau - ar i endokrinologini, ar i akuserini g.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 12 30, 15:44)
As turiu omeny adateles i pradurikli, siandien pasikeiciau i paskutine ax.gif

Nu mano cukriukai tiesiog cool, dabar dar labiau sumazejo, o as ir pasmaguriauju vis daugiau, ypac per sventes visokias blush2.gif Tai itariu, mano lialka cia darbuojasi, reikia susiimti ir vel grieztai save priziureti, greiciau tos sventes praeitu rolleyes.gif

As kaip sakiau nevaikstau i poliklinika, o einu tiesiai pas viena daktaryte - pries tai laika suderinu telefonu ir visad is registraturos pasiimu kortele. Endokrinologiniam as ten negulejau, bet maciau kaip ten viskas atrodo, nenoreciau ten gulet, labai jau aplinka nekokia schmoll.gif O kur guldys kai bus 34 savaites tai as nezinau - ar i endokrinologini, ar i akuserini g.gif


O kaip daznai tu tas adateles keiti? ax.gif As kai nusipirkau pries 9 metus pakeli su 50 vnt. berods, tai dar jis visas pilnas smile.gif Manau, vaistinese turetu buti, ypac tame Auslavyje prie RK yra visokiu rakandu diabetikams smile.gif Jei nerasi, galesiu savo duoti, nes as keiciu laaabai jau retai. Tiesa, tau tik gestacinis diabetas, ar ne? Tai niekam tau tiek daug nereikia - galiu duoti, kiek tau reikia, sakyk, jei ka wink.gif
O ta tavo gydytoja is RK, ar as kazka ne taip supratau?smile.gif
34 savaiciu tiksliai guldys i ginekologini, ten paziures tave ir sutarsite gimdymo taktika smile.gif Idomu, kas tave priziures, siaip, diabetikes priziuri skyriaus vedejas Silkunas. Daug geru atsiliepimu apie ji ir girdejau, ir skaiciau, tai bandysiu pas ji taikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2007 12 30, 13:53)
O kaip daznai tu tas adateles keiti?  ax.gif

34 savaiciu tiksliai guldys i ginekologini, ten paziures tave ir sutarsite gimdymo taktika smile.gif Idomu, kas tave priziures, siaip, diabetikes priziuri skyriaus vedejas Silkunas. Daug geru atsiliepimu apie ji ir girdejau, ir skaiciau, tai bandysiu pas ji taikyti smile.gif


Nu mane jau paprotino, kad tu adatu nereikia keist kaip vienkartiniu - tai dabar keiciu, kai keiciu juosteliu dezute, bet va cia man dave tik pasinaudoti tuo aparatu, jame buvo 10 lancetu, tai as jau visus sunaudojau ir galvoju, gal pries grazinant gydytojai reiketu atpirkti tuos lancetus g.gif Nu tikriausiai reiks daryti kaip su juostelem - apskambinsiu vaistiniu tinklus, susizinosiu kur konkreciai ju yra ir tada nusipirksiu cool.gif

Aha as irgi apie Silkuna daug gero girdejau. Bet man endokrinologe taip pat kaip gera gyd. rekomendavo ir Puziene, nes sake, kad ju skyrius su sia gyd. bendradarbiauja. Beje ji minejo, kad Puziene irgi skyriaus vedeja g.gif O siaip man zinokit kai jau antras gimdymas, tai jau is tikruju dzin su kuo, bile tik normaliai suziuretu tiek mane, tiek maziuka, kad ko nors nepraziopsotu. Jau si karta daug daugiau esu info prikaupus, ne tokia zalia kaip su pirmu rolleyes.gif

Jo endokrinologe is RK, bet ji is ligonines skyriaus, ne is poliklinikos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SiDo: 30 gruodžio 2007 - 19:25
sveikos gyvos mergytes,

dziugu matyti, kad viena is jusu jau leliu ant ranku supuos, as irgi to labai laukiu.
O as toliau valgau tik labai labai sveikai, isigijau aparaciuka, kad galeciau kontroliuotis, tai dabar kazkaip ramiau.
Dabar vel neramu del svorio, man kazkaip jis neauga, na pilvas atrodo isaugo ir maziukas kasdien vis maziau duoda man pailseti, pvz. sianakt puse nakties taip davesi, kad nemiegojau, kaip tyci aturejau eiti vakar pas gine, o ana serga teks laukti kitos savaites, 24 sav turejau +9 kg, siandienai turiu +7 kg.
Na dieta padare savo, as tikrai nebadauju, tiesiog pyrageliai, ledai ir bulkutes pabego is mano raciono, gal todel? Siaip turiu ir dabar savuju resursu, manau, kad nuo ten puola kg, net pradzioje, kai vemiau, tiek nenukrito. Na matysim ka gyd. pasakys.
Atsakyti
Raseliukas, ziuriu musu savaites labai panasios, tau irgi kovo men gimdyti? ax.gif 4u.gif

As del GD susirupinau jau kai tik susizinojau, kad nescia, tai pirmus tris menesius svori meciau vis po kilograma, nors as nevemiau, manes labai nepykino, valgyti viska galejau tik zinoma, laikiausi dietos del angliavandeniu smile.gif O ir dabar esu priaugusi tik 6 kg (cia gruodzio pradzios duomenys). Taigi visko gali buti, kad svoris krenta del dietu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SiDo: 04 sausio 2008 - 13:18