Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

as skaiciau,kad svieziu burokeliu sultys padeda tvarkyti mmm cikla ir vaisingumo problemas!reikes bandyti pratintis gerti,bet turbut labai feeeeeee!
Atsakyti
Tax,galetum parasyti ta telefona ir miesta kuriame tu eini pas ta moteri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2005 01 14, 07:34)
Tax,galetum parasyti ta telefona ir miesta kuriame tu eini pas ta moteri smile.gif



Taip, prasau, DALIA BARONIENE 869981004
Atsakyti
GAL GALĖTUMĖTE PARAŠYTI IŠ KOKIO MIESTO TA MOTERIS.
Atsakyti
Lorensio, ta gydytoja vilnietė. Aš ją žinau, ji gydo pagal akupunktūrinius taškus ir labai gerai diagnozuoja ligas. man asmeniškai pasirodė, kad ji nėra šarlatanė, be to ji baigusi mediciną ir dirbusi gydytoja.
Atsakyti
Gaila,kad prieš kelis metelius nebuvo tokio skyrelio kaip jūsų.Galėdavau pasiguosti tik draugėms.Bet juk šauniau paplepėt su tom,kurios gyvena tuo pačiu kaip ir tu console.gif

Turėjau du persileidimus. tarp jų porą metų negalėjau niekaip pastoti-nei su gydytojų ir jų vaistų pagalba. Akivaizdžios nevaisingumo problemos nebuvo.Abiejų tyrimai buvo geri.

Teta įsiūlė VISION maisto papildus.Nusipirkau krūvą buteliukų ir pradėjom gerti su vyru. Pastojau iš pirmo mėnesio.Nežinau -gal čia sutapimas? Bet jei ir antrą kartą taip sunkiai sektųsi pirmiausia pabandyčiau tuos vitaminus.

Beje,dar buvau nusipirkusi fikusą ir laikiau prie lovos.
Kai pastojau-jis tą vasarą nuvyto sad.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galėtumėte plačiau papasakoti apie gyd. Baronienę ir jos gydymą, nes planuoju pas ją eiti
Atsakyti
aš žinau, kad ji yra akla ir gydo adatomis. kiek aš žinau, labai gerai diagnozuoja ligas. kiek ji gali nevaisingumą išgydyti, nežinau. Slapuke, galėsi tu pasidalinti savo patirtimi, jei jai pavyks išgydyti tau kokią nors ligą, beje, kokią?
Atsakyti
Ligų turiu daug, bet matyt pagrindinė bendra - noriu lialiaus. Prieš šešis metus - negimdinis neštumas, dabar gydaus pas gyd. Kanapeckienę (dirba kartu su Bogdanskiene|), dešinė kiaušidė policistinė, dariau 3 stimuliavimus Klostilbergyt, po to pregnyl, nuo 15 d. geriu diufastoną. Išbandžiau daug netradicinių gydymo metodų. Neprarandu vilties, kaip ir Jūs visos.
Atsakyti
Prince, zinau ir as Klaipedoj viena akupunkturininke, susitiksim - papasakosiu wink.gif
Atsakyti
Slapuke, kokius netradicinius būdus bandei?
Atsakyti
Įvairius papildus, pvz. Tiens, kiniečių medicinos. Kadandi turiu kitų ligų - skrandis, šlapimo pūslė. tai anksčiau be vaistų nebuvo nė dienos. Dabar stengiuosi juos pakeisti papildais, padeda, net ši mėnesį mmm. buvo neskausmingos, o kitais mėnesiais alpstu. Dar kasdien geriu žoles specialias, paruošė lietuvoje žinoma provizorė Balvočiūtė, rekomenduočiau kitoms - nuo visokių negalavimų padeda. tel. 8443 37118 (Mažeikių raj.)
Atsakyti