Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(saulyte2 @ 2006 09 01, 11:40)
galima leidausi,man dabar geriau,tik pradejau galvoti gal man yra sauginis nevaingumas nes tris metai ir nieko,nors ir pas vyra nekokia padetis bet kaip gyd. sake dar gerai pas ji(vyrui yra persodintas inkstas ir jo kraujo baltymas yra pasikeites,nezinau ar turi reiksmes del spermos kokybes) eisiu vel pas gyd.aiskintis priezasciu,

Kai nesu tikra kaip su ta lidaze elgtis, tai kazkaip ir palikau ja ramybeje...
Atsakyti
Tai niekam nereikia Lidazes??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 01 12, 19:42)
Man tai visai nieko adatų terapija atrodo, bet su akla gydytoja schmoll.gif



as pries 11 metu lankiausi pas sia gydytoja, jei kalbate apie Dalia Jurate Baroniene, tada ji dar nebuvo akla (eseniai tik apie jos akluma suzinojau, buvau pritrenkta, pakraupus, zodziu, nera zodziu), bet ne apie tai noriu paskalbeti.
As neturejau problemu su pastojimu, bet pasigimdzius vaikeli neatsirado nei laselio pieno, viena mano drauge dave sios gydytojos telefona ir gyd. Baroniene man atliko 7 akupunkturos seansu, as netikejau rezultatais, bet pieno atsirado.
As ir dabar pas ja eiciau jei susidurciau su kokiomis nors sveikatos problemomis ir tradicine medicina butu bejege, beje, ji ir kaip zmogus bent jau pries 11 metu buvo puiki.
Atsakyti

Nezinojau sito recepto...apie vyneli.Geras!Lekiu pirkt,nes noriu dar karta pastot,bet nesiseka unsure.gif
Atsakyti
Merginos,gal cia nelabai i tema,bet girdejau,kad folio rugstis padeda pastoti,aisku jei nera jokiu sveikatos sutrikimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2006 11 25, 22:11)
Merginos,gal cia nelabai i tema,bet girdejau,kad folio rugstis padeda pastoti,aisku jei nera jokiu sveikatos sutrikimu g.gif

Pirmą kartą girdžiu doh.gif doh.gif doh.gif Folio rūgštis reikalinga 2.gif , bet kad ji padėtų pastojimui schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 25, 23:29)
Pirmą kartą girdžiu doh.gif  doh.gif  doh.gif  Folio rūgštis reikalinga  2.gif , bet kad ji padėtų pastojimui schmoll.gif  doh.gif


Man tai teko girdeti is keleto pazistamu ir dar kazkur skaityti rolleyes.gif ,tad, sakau,gal kam tai yra suveike 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2006 11 26, 21:14)
Man tai teko girdeti is keleto pazistamu ir dar kazkur skaityti rolleyes.gif ,tad, sakau,gal kam tai yra suveike 4u.gif

Sorry, bet ne schmoll.gif
Folio rugsti rekomenduojama pradeti vartoti planuojant nestuma, bet tai nereiskia, kad jis padeda pastoti kaip koks vitaminas....
Tavo pazistami Tave suklaidino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2006 11 26, 22:14)
Man tai teko girdeti is keleto pazistamu ir dar kazkur skaityti rolleyes.gif ,tad, sakau,gal kam tai yra suveike 4u.gif


Tikrai niekam nesuveike, nes neskirta tam folio rugstis biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš nežinojau vynelio poveikio smile.gif Tad nulėkiau parduotuvėn, nusipirkau jo šį ciklą ir kasvakarą su vyru saikingai pagurkšnodavom wub.gif O po smileysex.gif: dar laikiausi ginekologės rekomendacijų pagulėti ant pilvo (pragulėdavau tikrai ilgai) ir... man toks jausmas kad jau nestuke.gif po metų bandymų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WildFire: 28 lapkričio 2006 - 13:08
Man tai po saikingo raudono vynelio pavartojimo visada pozymiai atsiranda. Jau kokiu 5 metus. Zodziu, tempimas pilvo apacioje, daznesnis lakstymas i WC, lyg ir pykinti pradeda, galva skaudeti...
Vienok, baigiasi tik "pachmielu" ir pusles uzdegimu lotuliukas.gif
Abejoju as tuo recepteliu, jei jau atvirai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 11 28, 14:08)
Man tai po saikingo raudono vynelio pavartojimo visada pozymiai atsiranda. Jau kokiu 5 metus. Zodziu, tempimas pilvo apacioje, daznesnis lakstymas i WC, lyg ir pykinti pradeda, galva skaudeti...
Vienok, baigiasi tik "pachmielu" ir pusles uzdegimu  lotuliukas.gif
Abejoju as tuo recepteliu, jei jau atvirai  drinks_cheers.gif


labukas, noriu infotrmuoti. Gal kas pažįstate žolininkę farmacininkę Jadvygą Balvočiūtę? Gavau sąrašiuką jos daromų arbatų. Nr. 12 - Nuo endometrito, Nr. 12 - Nuo Gerybinių auglių, Nr. 13 - nuo gimdos ir jos priedų uždegimo Nr. 35 - nuo skydliaukės negalavimų. Tas vaiztažoles pardavinėja Palangos g. 1, Justiniskiu g. 91, ateities g. 48, Jasinskio g. 16. ateities g. 91 (mandarinas).
Panos, jei tik pades, pirkit... ir zinoma, tikėkite
Atsakyti