Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(kerzaka @ 2009 11 27, 20:11)
Žinok, aš beveik kaip iš natų viską pildau -nerūkau, kavos beveik negeriu (į savaitę gal 1-2 puodelius maksimum, ir tai ne visada), batono ir baltos duonos nevalgau, pieno produktų beveik nevartoju (nes nemėgstu), nebevalgau jokių saldumynų, šokoladų, pyragų ir pan. Ir ką? ogi nieko  doh.gif

matai man buvo tik stimuliacijos pagalba ovuliacija ir metu pradzioj tik 5 progesteronas,imant krauja. g.gif balandi pradejau akupunktura ir pradejau keist maista ir prasau praeita men buvo progesteronas 36 o si men turetu but daugiau nes be proto skaudejo kaip ovuliavo ir ta kur man daro akupunktura is pradziu sake kad tai ilgai uztrunkantis procesas sureguliuot hormonus man prireike puse metu bet cia dar ne pilnai jie susireguliave ir kaip kas raso kad daro 10 kartu bet ju tikrai neuztenka bent man neuzteko,o cia matyt dar priklauso nuo ligos stadijos...aisku as dar plius pageriu hemopatinius vaistus iki O ir po ovuliacijos progesteronas tik as vartoju krema ir geriu su pertraukom salaviju arbata plius pradzioj iki ovuliacijos E vit su folio rugstim o po ovuliacijos Bgrupes vitaminai ir folio rugstis "vargo vakariene" doh.gif bet ka padarysi juk del saves ir dar galvoju sportu uzsiimt tongue.gif sako gerai ir moraliskai ir fiziskai.Nu ir prirasiau gal suprasit
Papildyta:
QUOTE(Leidaa @ 2009 11 27, 19:44)
O gali priminti, kur tau daro akupunktūrą? Tu Vilniuje?

akupunktura darausi norvegijoj kas gyventu cia tai tikrai ta vieta rekomenduociau nes as pati net 300 km vaziuoju i viena puse
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 11 27, 18:56)
na kad saldumynai, kava, rukymas, miltiniai negerai, tai logiska smile.gif o kuo pienas nusikalto? na dar pienas kaikuriems zmonems sunkiai virskinamas, bet va koks jogurtas tai visur prie sveikiausiu produktu priskiriamas...  g.gif


Kiek zinau pieno produktai "daugina" organizme gleives. Pieno produktu reikia atsisakyti sergantiems chroniskomis slogomis, sinusitais.
Matyt panasiai ir kituose organuose veikia.
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2009 11 15, 22:33)
As buvau skaiciusi, kad salaviju arbata irgi padeda moterims pastoti. Nupirkau vaistineje, geriu dabar...Lauksiu rezultato nestuke.gif

na su salavijai reikia tasargiai kiek zinau ja galima gerti tik iki O
Atsakyti
turiu keleta kursu tibetietisku naturopatiniu vaistu skatinanciu pastojima (tikru tibetietisku, ne kokia ten Tianshi produkcija)
Atsakyti
QUOTE(DitaVonTeese @ 2009 12 14, 17:29)
turiu keleta kursu tibetietisku naturopatiniu vaistu skatinanciu pastojima (tikru tibetietisku, ne kokia ten Tianshi produkcija)

Placiau jei gali papasakok apie siuos vaistus. Ar pati naudojai?
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2009 12 15, 10:34)
Placiau jei gali papasakok apie siuos vaistus. Ar pati naudojai?


Čia mano draugės jai nebeprisireikė smile.gif Bet ji ėjo pas vieną tokį žmogiuką, jis ten jai kažką pridegino, po to dar tuos vaistus paskyrė.
Atsakyti
Idomu, ar jau ka nors isgyde Vitalijus Gyduolis? g.gif Gal jau laukiasi kas nors leliuku po jo gydymo? Po 3men gydymo daug kam zadejo (jei skaiciuojant nuo rudens)....
Atsakyti
QUOTE(aferizmas @ 2010 01 19, 22:18)
Idomu, ar jau ka nors isgyde Vitalijus Gyduolis?  :hm  Gal jau laukiasi kas nors leliuku po jo gydymo? Po 3men gydymo  daug kam zadejo (jei skaiciuojant nuo rudens)....


o kas tas Vitalijus Gyduolis, kur galima paziureti jo gydymo
Atsakyti
QUOTE(anzelaole @ 2010 01 20, 13:55)
o kas tas Vitalijus Gyduolis, kur galima paziureti jo gydymo




http://www.nerijos-k...ijos.visiems.lt
Atsakyti
QUOTE(aferizmas @ 2010 01 20, 20:33)

man atrodo kad čia nesamones, o aš pavyždžiui lankausi pas vieną osteopata tris mėnesius ir tikrai jaučiu skirtumą, nors tame, kad praėjo skausmai, ir menesinės nebe 3 o 5 dienas. kaip bus toliau nežinau, pažiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(aferizmas @ 2010 01 20, 20:33)


Sveikos, netikiu...tokiais dalykais , esu skeptiška.... visi bioenergetikai ir karmų valytojai - tai tik smegenų plovimas pinigėliams surinkti. na bet čia mano nuomone.
Aš tikiu į mediciną....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saguze: 21 sausio 2010 - 17:01
Sveikos,
Skaitinėjau skaitinėjau Jūsų forumą ir radau vienos moters pasisakymą, kad ji darėsi povandeninį gimdos masažą SPA Vilniuje. Kiek landžiojau po internetą, tai nelabai radau informacijos (tik buvo "masažas būsimoms mamytėms"). Gal kuri žinote daugiau informacijos apie šį įdomų masažą? Dėkui smile.gif
Atsakyti