Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE (Rimanta @ 2004 09 08, 08:28)
gal merginos žinot, kur Vilniuj natūralaus medaus gauti, bo giminių kaime kaip ir neturiu unsure.gif

tepsiu imunitetą cool.gif

Aš tik tiek žinau, kad prie ŽŪM atvyksta dažnai žmogeliukai iš kaimų ir pardavinėja foje medų, pikį ir kt. įdomius dalykėlius. rolleyes.gif

Veną kartą ir aš ten medų pirkau, skanus buvo, liepų. Nors šiaip nelabai medų mėgstu. Šokoladiniai saldainiai geriau. biggrin.gif

Susimąsčiau dabar dėl tų morkų su pienu... g.gif
Atsakyti
Yra tokia parduotuvė Vilniuje Šv. Stepono / Kauno g. ant kampo (netoli stoties), ten yra pilstomas natūralus medus parduodamas. Pati pirkau prieš savaitę po 19 Lt/kg.
Atsakyti
QUOTE (DolceVita @ 2004 09 08, 17:14)
Yra tokia parduotuvė Vilniuje Šv. Stepono / Kauno g. ant kampo (netoli stoties), ten yra pilstomas natūralus medus parduodamas. Pati pirkau prieš savaitę po 19 Lt/kg.

kažin ar ne dirbtinį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (SiDo @ 2004 06 14, 18:39)
As Turkijoje susiradau diideli fikusa - pridejau prie jo delnus ir paprasiau, kad duotu man savo gyvybiniu vaisingumo jegu. Taip ramiai pastovejau su juo... Patyrinejau jo kamiena - jame buvo dvi rieves kaip man pasirode - gimdos formos. Nusprendziau, kad taip jis dave man atsakyma smile.gif

Pabandykite ir jus kai turesite galimybe

as panasiai pasielgiau, tik ne turkijoj o paryziuj. plaukiant sena yra toks tiltas is visu tu keliu desimciu tiltu, vadinamas mary tiltu arba dar kitaip meiles tiltu. plaukiant pro ji reikia uzsimerkti, galvoti nora ir buciuotis su savo partneriu. tai va man vienintele kirbejo mintis, kad greiciau pastociau. praejo 3 men ir mano noras issipilde, o va vyras iki siol negauna savo noro.
Atsakyti
labai ačiū visoms už medaus pasiūlymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 09 09, 08:23)
o va vyras iki siol negauna savo noro.

kas per noras Tavo vyro g.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 09 rugsėjo 2004 - 08:52
Gaila mergaitės, kad Jūs taip toli nuo manęs gyvenate, nes Jums tikrai padovanočiau gynų gryniausio liepų medaus, mano mama užsiima bitininkyste, todėl pas mane medaus į valias. Keista kažkodėl aš jo visai nemėgstu dry.gif
Atsakyti
Vakar viename žurnale perskaičiau, kad vaisingumą didina namuose auginamas granatmedis. g.gif Reikėtų pasisodint kur nors miegamajame greta lovos ar ką...
Atsakyti
QUOTE (Gustutė @ 2004 09 09, 10:14)
Gaila mergaitės, kad Jūs taip toli nuo manęs gyvenate, nes Jums tikrai padovanočiau gynų gryniausio liepų medaus, mano mama užsiima bitininkyste, todėl pas mane medaus į valias. Keista kažkodėl aš jo visai nemėgstu dry.gif

tai atvešk, nupirksiu biggrin.gif

aš medaus irgi nelabai, daugiau dėl to, kad nėr čia ko chemikalus ryti, reikia bandyti natūralius dalykus... o kaip miestietė nuo gimimo esu sugadinta tiek, kad man tikras medus yra tas, kuris susicukravęs, o šviežutėlis, skystas man atrodo 'netikras' laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Laiminga @ 2004 09 09, 10:19)
Vakar viename žurnale perskaičiau, kad vaisingumą didina namuose auginamas granatmedis. g.gif Reikėtų pasisodint kur nors miegamajame greta lovos ar ką...

arba lovoje laugh.gif


g.gif

nu psio, kai turėsiu didesnius namučius, užsiveisiu žiemos sodą rolleyes.gif bus fikusas, granatmedis ir kiti 'vaisingi' augalai ...
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 09, 09:23)
nu psio, kai turėsiu didesnius namučius, užsiveisiu žiemos sodą rolleyes.gif bus fikusas, granatmedis ir kiti 'vaisingi' augalai ...

thumbup.gif

Ir tegu po Tavo "vaisingų" augalų sodą bėgioja kokie 2 (ar kiek tik nori) 2.gif
Atsakyti
QUOTE (Laiminga @ 2004 09 09, 10:25)
thumbup.gif

Ir tegu po Tavo "vaisingų" augalų sodą bėgioja kokie 2 (ar kiek tik nori)  2.gif

ačiū ačiū laugh.gif

ir Tau to paties thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 09 rugsėjo 2004 - 09:28