Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(Nightingale @ 2005 10 17, 14:24)
Plem nesuprantu.. išvaikščiojau visą Akropolio maximą vakar ir neradau  cry.gif

Kam taip toli ieškojai? Savanorių RIMI tikrai yra, pati perku. ax.gif
Atsakyti
Visą pramonės maximą išvaikščiojau, arba aš akla, arba tie lavašai nuo manęs slepiasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(koka @ 2005 10 19, 15:55)
Visą pramonės maximą išvaikščiojau, arba aš akla, arba tie lavašai nuo  manęs slepiasi  doh.gif



Šiaip tai galima paklausti salės darbuotojų, kad kryptį nurodytų kur ieškoti ax.gif
Atsakyti
paklaust aišku galima, bet rezultatas lygus 0. Tik patrauko pečiais ir viskas, kartais stebiuosi kas per kontingentas surintas dirba tose maximose
Atsakyti
QUOTE(koka @ 2005 10 19, 16:55)
Visą pramonės maximą išvaikščiojau, arba aš akla, arba tie lavašai nuo  manęs slepiasi  doh.gif


Jau sakiau, bet pasikartosiu:
Jie buna prie duonos. Bet labai retai ten ir as juos matau matyt nekasdien veza ir ispirkti buna.
Kiekviena karta kai eisi paziurek ir viena karta pamatysi.
Beje, siandien pirkau tu, kur kaip minejau urme yra, tai man nelabai patiko - kazkokie jau labai stori. Daugiau turbut nepirksiu. g.gif
Atsakyti
Pramones maximoje buna tik penktadieniais
Atsakyti
Pasakykit man brangiosios, kuo skiriasi lavašas ir tortilija. Negi tik dydžiu.
Atsakyti
QUOTE(Aurute2 @ 2005 11 06, 09:07)
Pasakykit man brangiosios, kuo skiriasi lavašas ir tortilija. Negi tik dydžiu.

tikrai skiriasi. tortilja daroma iš kukurūzų miltų, lavašas tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 11 06, 11:24)
tikrai skiriasi. tortilja daroma iš kukurūzų miltų, lavašas tikrai ne.


Tai kuriems valgiams skirti lavašai, o kuriems tortilijos? g.gif
Atsakyti
Aha, ir aš jau išsiaiškinau, kad Maximoj pramonės lavašus veža tik penktadieniais ir būna duonos skyriuje, šalia picų paplotėlių.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 11 06, 18:49)
Aha, ir aš jau išsiaiškinau, kad Maximoj pramonės lavašus veža tik penktadieniais ir būna duonos skyriuje, šalia picų paplotėlių.

Tikrai,kitom dienom sakė nėr ko nė ieškot.Bet niekaip nesuprantu ko maxima jų nekepa ir daro baisų deficitą.Klausiau vienos darbuotojos,tai tik numykė kažką.. unsure.gif
Atsakyti
Jo, aš penktadienį vakare pirkau buvo, bet nelabai daug, o va šeštadienį jau negavau. Berods jų galiojimas labai trumpas, gal bijo, kas neišpirks.
Jei kam įdomu kaina 1 vnt - 1,89Lt.
Atsakyti