Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Na as turbut atsilikus esu,nes niekur nemaciau pirkti prie duonos lavasuKaip jie buna supakuoti ir kiek mazdaug kainuoja?sianden su vyru vaziyuosime i megos Rimi tai ten tikrai manau turetu buti.
Atsakyti
QUOTE(kaunietuke @ 2006 01 16, 14:36)
Na as turbut atsilikus esu,nes niekur nemaciau pirkti prie duonos lavasuKaip jie buna supakuoti ir kiek mazdaug kainuoja?sianden su vyru vaziyuosime i megos Rimi tai ten tikrai manau turetu buti.


Na man kiek teko matyti, tai ne prie duonos lavašai būna padįti, o šaldytuve šalia supakuotų mišrainių ir panašiai. Supakuota po vieną. Blynas suvyniotas į permatomą celofaną ax.gif
Atsakyti
jeigu patys neraiste - paklauskite pardavėjų - jos geriausiai žinos, ar jų parduotuvėje yra pirkti lavašo.
o jie (bent jau tie, kuriuos aš perku0 yra suvynioti į celofaną, po vieną bylną ir kainuoja maždaug 2 LTL vienas (tie blynai yra pakankmai dideli)
Atsakyti
Aš jų negavau nei Pramonės maximoj, nei Hyper maximoj, nei Medijoj prie fontano schmoll.gif
Atsakyti
kaunietuke, parasyk kaip sekes megoj ieskot lavasu, kurioj vietoj radai...
Atsakyti
na mano manymu į lavaša galima labai daug įdarų susigalvot, svarbu pasitelkt fantazija wub.gif as darau įvairius sumuštinukus, keptus ir ne tongue.gif

Kepti sumuštinukai:

lavašas
feta sūris
česnakas
petražolės, krapai arba kalendra (pagal skonį)

lavašą aptept feta sūriu, tada apibarstyt smulkiai pjaustytą česnaką ir prieskonines žolytes. Viską suvinioti ikaip vyniotinį tada suploti ir pjaustyt kaip norit, ar trikampėliais ar kvadratėliais biggrin.gif ir kepti keptuvėje. Iškepus dėti ant servetėlių, kad įsigertų mums nereikalingi riebalai ax.gif Tinka prie vyno, alaus ar siaip stipresnių gėrimų rolleyes.gif Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starbee: 20 sausio 2006 - 19:57
QUOTE(starbee @ 2006 01 20, 19:56)
na mano manymu į lavaša galima labai daug įdarų susigalvot, svarbu pasitelkt fantazija  wub.gif


as irgi taip manau 4u.gif
as tai lavasu nusipirkau IKI duonos skyriuje ax.gif
o idara dariau toki: idejau kopustu -morku salotu (pirkau IKI, bet galima ir namuse pasidaryti), iskepto farso, paprika supjaustyta, majonezo, fermentinio surio ir kecupo. Lavasa uzlanksciau ir keletui minuciu ikisau i mikrobange, tiek kad suris viduje issilydytu ax.gif man ir mano draugui labai patiko essen.gif
Atsakyti
ką tik grįžau iš Pramonės Maximos, pirkau lavašų. Jų yra duonos skyriuje, arčiau sviesto skyriaus, prie įvairių nestandartinių duonos bandelių
Atsakyti
Janike o kaip jie ipakuoti? kokia kaina?
Atsakyti
mano receptukas:
daktariska desra, fermentinis suris, pomidoras - viska sutarkuojame ir sumaisome su dideliu kiekiu Helman's majonezu ir sia mase aptepame lavasa, o toliau technologija ta ta pati...

nesuprantu, kaip jus taip niekur nerandate to lavaso, as kiek buvau kokioj nors kiek didesnej parduotuvej nei kokia saulute visur maciau, aisku kalbu apie Vilniu.
tik tiek, kad to lavaso visada labai buna mazai padeta, turbut todel, kad kaip jus sakot greit genda 4u.gif
Atsakyti
Pramones Max Kaune neradau pirmadieni, o ir Savanoriu hyper max niekada nesu maciusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 02 08, 17:06)
Pramones Max Kaune neradau pirmadieni, o ir Savanoriu hyper max niekada nesu maciusi  unsure.gif

Nu man kažkaip nesitiki-gi vieno tinklo parduotuvės-tai kaip gali vienose mažose Maximose (na su vienu x) būti, o xxx nebūti. Gal nelabai atidžiai ieškot? Nors ir ieškot nereikia-bent jau Maximose guli duonos skyriuje
Atsakyti