Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(Shiaurinee @ 2007 04 02, 11:57)
Aplaksčiau visus pagrindinius Klaipėdos prekybos centrus, lavašo nė kvapo... K

Lavaso maciau kioskelyje netoli vaiku pasaulio, kur armeniska lygtais virtuve yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(soliux @ 2007 04 02, 18:16)
Lavaso maciau kioskelyje netoli vaiku pasaulio, kur armeniska lygtais virtuve yra  4u.gif


Dėkui! bandysiu ryt ieškot smile.gif
Atsakyti
Oi su tais lavašais - matyt ju populiarumas nesvietiskas - per kelis centrus per dar ir darbuotoju klausiau - ispirko, kita savaite vel uzves smile.gif
Atsakyti
gal kas turite receptuka graikiškų "gyros" įdaro, nes kažkur ragavau, tai manau butų puiku i lavašą susukti...
Atsakyti

O kaip pati lavasa namie issikept?
Atsakyti
Neptingėk paverst pora puslapelių atgal ir tikrai rasi receptų kaip išsikepti lavašą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Reila @ 2007 06 06, 14:30)
Neptingėk paverst pora puslapelių atgal ir tikrai rasi receptų kaip išsikepti lavašą  wink.gif

Aciu drinks_cheers.gif ,perverciau visa tema ir radau tik viena lavaso kepimo recepta.
Atsakyti
na as lavasa darau taip:(jei kartais jo nerandu parduotuvej tai perku tortilias)
uztepu rama creme bonjour,tada dedu salotu lapa ir ant virsaus kumpi(arba ikrus,tuna),suvynioju,tada ivyniuoju i permatoma pleve ir i saldytuva palaikau pe rnakt.ir ant stalo paiekiu supjaustytus riekelem.be galo skanu:)
Atsakyti
o tas lavasas neisira jums, man jis ne labai sulimpa... g.gif
Atsakyti
bandysim
Atsakyti
lavašą pirkau vieną kartą gyvenime - ieškojau, kas tiktų prie čili troškinio, kad sočiau būtų, lavašas puikiai tiko thumbup.gif manau, kad įdarius tuo troškiniu ir pašildžius, būtų irgi labai thumbup.gif ir dar sūriu tarkuotu pabarsčius.. aišku, autentiškiau būtų su tortilijom, bet man lavašas skaniau mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš į lavašą įvynioju pienišką dešrelę ir pašildau mikrobanginėje. Valgau su majonezo-kečupo padažu. Dar galima prie dešrelės į vidų įdėti tarkuoto sūrio niam niam niam essen.gif
Atsakyti